16 Mei 2016 (Isnin) 9 pagi
Bahasa Arab 2 ARB 1022
DHM 2A
Ustz. Noorhidayah binti Abu Hasim 36 Dewan Teratai (FSS) DHM 2B 34 DTM 2 33 29 Quality Management In
Hospitality Industry HOM 3183 BHM 5 Cik Siti Suryati binti Bahari 33
Bahasa Arab 2 ARB 1022 Ust. Noor Adawiyah binti Ahmad Radzi
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Bahasa Arab 2 ARB 1022
DW 2 / DP 2
Ust. Fahmi bin Md Fisol DPPI 2B 50 Dewan Utama(FK) DS 2B DBIS 2 32 TEMPAT Dewan Kuliah 1 (FK) DKS 2B 28 DS 2A 30 30 DKS 2A 24 TARIKH / MASA SUBJEK KOD
SUBJEK PROGRAM PENSYARAH
JUMLAH CALON
DRAF JADUAL PEPERIKSAAN AKHIR SEMESTER SESI II 2015/2016 API, FIPP, FPH, FST, FSS (SEMESTER 2 DAN KE ATAS)
KOLEJ UNIVERSITI ISLAM MELAKA (16 MEI 2016 - 27 MEI 2016)
16 Mei 2016 (Isnin) 9
pagi
Bahasa Arab 2 ARB 1022
Ust. Muhammad Dzarif bin Ahmad Zahidi DPPI 2D
DPPI 2C
Dewan Kuliah 2 (FK) Ust. Muhammad Zahimie
bin Mohd Dzahid
30
Ust. Nor Asree bin Mohd Noh 26 28 Dewan Kenanga (FSS)
Ust. Md Fahami Shukri bin Dzulkarnain
28
18 DPSM 2A
Ust. Ahmad Nurilakmal bin
Norbit 4 DPSM 2 DPPI 2A 30 30 TARIKH / MASA KOD SUBJEK PROGRAM
KHITABAH WA DAKWAH ULD 3053 DU 2 DPSM 2B
DKM 2 DPSM 2C
16
SUBJEK PENSYARAH JUMLAH TEMPAT
Bilik Rafflesia (FPH) Fiqh As-Sunnah II
SUBJEK PROGRAM
SYR 3043 DSI 5 Ust. Mohd Izzuddin bin Mohd Noor 20 DPIK 2C KOD SUBJEK DPIK 2B Bahasa Arab 2 20 DPIK 2D 20 DPSM 2F DPIK 2A KSL 3093 DPIK 5
Asas Pengucapan Awam Pengurusan Sumber
Manusia BKM 3043
DCC 2113 Isu dan Etika dalam
Kaunseling TARIKH / MASA 16 Mei 2016 (Isnin) 9 pagi ARB 1022 24 Dewan Kuliah 11 (API) Ust. Ahmad Syukri bin
Musa 20 Dewan Kuliah 10 (API) Dewan Kuliah DPSM 2D
Ust. Ahmad Nurilakmal bin
Norbit 80 Dewan Melur (FSS) DPSM 2E JUMLAH CALON PENSYARAH TEMPAT Dewan Kuliah 1 (FIPP) Pengaturcaraan Komputer DKE 1222 DKE 2 En. Ng Ka Kui
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
DKM 4A, DKM 4B
En. Muhammad Fadzil bin
Ahmad Shukor 46
Pn. Norhasima binti Abdullah
Pn. Hamidah binti Norman 32 1 BBAE 6 BBAE 5 8 15
SMPI 2
10 SMP 2C
Cik Khairul Bariyah binti Mahyudin
Pn. Susiyanti binti Abas
Bilik Anggerik (FPH) DKA 4 8 18 SMPKI 2 25 25
DPC 3063 DP 5 Pn. Zurairah binti Jais
Dewan Kuliah 3 (FIPP) Pn. Norainee binti Idris
PROGRAM DBIO 2 SMP 2D SUBJEK KOD SUBJEK 16 Mei 2016 (Isnin) 9 pagi TARIKH / MASA
Quality Management and Safety Introduction to Biostatistics DAE 2442 SMP 2A 25 SMP 2B 20 12 Dewan Kuliah 12 (API) English For Communication II WKU 1052 DIM 4 QMT 2013 Kreativiti dan Inovasi
dalam Perniagaan DMC 2053
Cik Nur Izzati binti Zarin
20
Penyelidikan Pemasaran
Pn. Rohailin binti Zainon 8
JUMLAH CALON
PENSYARAH TEMPAT KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Dewan Kuliah 17 (API)
BBAE 2 20
BBAF 3 Pn. Norainee binti Idris
Principles of Hospitality
Management HOM 2113 DTM 3 En. Mohd Rifqi bin Remeli
TARIKH / MASA 16 Mei 2016 (Isnin) 9 pagi 12 JUMLAH CALON WKU 1052 English For Communication II BCS 2013 SUBJEK 2 Cik Nik Nurul Ain bin Nik
Abd. Kadir DPPI 5
20
KOD
SUBJEK PROGRAM PENSYARAH
Dewan Kuliah 9 (API) Business for Specific
Communication 20 Dewan Kuliah 16 (API) English For Communication II
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
BHM 2
Cik Nur Izzati binti Zarin
20 WKU
1052
AIS 3013
English for Specific
Purpose II ESP 2022
DHM 4A ESP 2022
Pn. Nurul Huda binti Adnan Hadith Mustolah DHM 4B 16 Mei 2016 (Isnin) 2.30 petang TARIKH / MASA KOD SUBJEK PUQ 2043 DPSM 4E
Cik Fatin Amirah binti Che Hasim
PENSYARAH
Sistem Maklumat Perakaunan
SUBJEK PROGRAM
English for Specific Purpose II
Cik Hamidah binti Ismail 16
DPSM 4C 30
DPSM 4D 30
DA 5
31 30
English for Specific
Purpose II ESP 2022
DPSM 4A
Pn. Nurul Huda binti Adnan DPSM 4B
Ust. Abdul Basith bin Abdol Kholik
DTM 4 44
8 DA 4A
Pn. Roslida binti Saat
38 DEM 4 JUMLAH CALON 40 Dewan Kuliah 1 (FK) DTQ 3 Dewan Kuliah 2 (FK) 4 40 30
TEMPAT KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Dewan Utama(FK)
Dewan Teratai (FSS) 29
KOD SUBJEK
Pn. Roslida binti Saat
PROGRAM
DPPI 4C
Cik. Fatin Amirah binti Che Hasim
DPPI 4B
SUBJEK
English for Specific Purpose II Undang-Undang Acara Sivil UND 2133 DUUS 6A, 6B 16 Mei 2016 (Isnin) 2.30 petang TARIKH / MASA
English for Specific
Purpose II ESP 2022 DA 4B 38 26 45 54 31 APJ 2123
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
30 30 DBIS 4 SMP 3 ESP 2022 DPPI 4A TEMPAT PENSYARAH JUMLAH CALON
Cik Noraini binti Abdol Raop
Ujian dan Pengukuran
30 Pn. Suharne binti Ismail
SMP 4 Dewan Melur (FSS) Dewan Kenanga (FSS)
WSK 3033 33 DTQ 2 Metodologi Perundangan Islam Safety Management in Hospitality Industry 22 Pengenalan Teori-Teori Kaunseling DAE 1232 Vehicle Technology I KSL 3023 DPIK 3 DKA 2 Bahasa Arab 3 DFC 3083 DW 5, DW 6 ARB 2032 Bahasas Arab 2 (Tahfiz) ARB 2022
TARIKH /
MASA SUBJEK
KOD
SUBJEK PROGRAM PENSYARAH
16 Mei 2016 (Isnin) 2.30 petang Pelaburan
Ust. Ahmad Nurilakmal bin Norbit
SMPKI 3A, 3B
Ust. Muhammad Adib bin Aziz
DPSM 3B 23
5 En. Muhammad Rifqi bin
Remeli
9
Ustz. Noorhidayah binti Abu Hasim
DPSM 3A 22
En. Hazwan bin Md Jamal
41 Dewan Kuliah 11 (API)
JUMLAH CALON
35 Pn. Siti Aishah binti Yahya
TEMPAT Dewan Kuliah 17 (API) HOM 3243 BHM 3 Dewan Kuliah 16 (API) Dewan Kuliah 9 (API) Pn. Noor Fariza binti Mohd
Hasini
37
Dewan Kuliah 12 (API)
50 DKM 3 7 DPPI 3A ARB 2032 Bahasa Arab 3 Dewan Kuliah 1 (FIPP) Undang-Undang Acara Sivil UND 2133 DUUS 6C, 6D
Pn. Marina binti Abdul Manap
Perhubungan Awam I DCC 2083 Cik Tun Mastura binti Wan Lokman
Usul Fiqh SHA 3033
JUMLAH CALON 53 DKS 4A DKS 4B 49 Ust. Aizul bin Mohd Ismon
PENSYARAH
Ust. Ahmad Syukri bin
Musa 24 16 Mei 2016 (Isnin) 2.30 petang
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Dewan Kuliah 3 (FIPP)
TARIKH /
MASA SUBJEK
KOD
SUBJEK PROGRAM TEMPAT
Pengantar Kaedah SMPI 4 Kaedah Pengumpulan Maklumat PPI 3053 Bilik Rafflesia (FPH) 35
Ustz. Muslihah binti Mazlan
Bilik Anggerik (FPH)
Hifz Al-Quran II AQT 2021 Ustz. Siti Fatimah binti
Dzulkapli 6
DU 5
Dewan Kuliah 2 (FIPP) Psikologi Kognitif APJ 3203 SMP 6 Cik Syazwana binti Aziz
FBS 3083 17 Mei 2016 (Selasa) 9 pagi DPIK 4A
Cik Siti Nazurulaina binti Hj. Aripin
Pengenalan Personaliti
DPIK 6
Pn.Hartini binti Adenan PSK 3043 DPIK 4B TARIKH / MASA SUBJEK KOD
SUBJEK PROGRAM PENSYARAH
JUMLAH CALON
34
DPIK 4C 35
Institusi dan Aspek Perundangan dalam Kewangan dan Perbankan
WSK
3183 Ust. Rahism bin Ramli
1 3
23 Pengurusan Organisasi
Islam Bukan Kerajaan
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
DPIK 4D 35 Dewan
Utama(FK) DPIK 7
(REPEAT)
TEMPAT
Cik Sofyatul Azlyn binti Shaiffuddin
35
Dewan Kuliah 1 (FK) SMPKI 6
Pn. Suharne binti Ismail
DKS 4 63
Undang-undang Keluarga
Ust. Rahisam bin Ramli PPI 3193 SMPI 7 Aplikasi Transaksi Kewangan Dalam Perundangan Islam WSK 3113
Food & Beverage Cost
Control DHM 3 UND 2073 9 SMPKI 4 15 20
SHA 2073
Ust. Muhammad Taufik bin A. Razak Usul Fiqh Dewan Kenanga (FSS) Dewan Teratai (FSS) 12 11 4 Cik Sofyatul Azlyn binti
Shaiffuddin
En. Shariffuddin bin Amir Hashim
FOP 3114
47 Pn. Nurul Athirah binti
Mohd Azmi
SMPI 4
97 Cik Rifhan binti Azmi
TEMPAT Dewan Kuliah 2 (FK) 17 Mei 2016 (Selasa) 9 pagi
Maqasid Syar'iyyah dalam Kewangan dan Perbankan
TARIKH /
MASA SUBJEK
Front Office Management
Fiqh Muamalat SYR 3103 PSM 3043 Fiqh Qada' Akhlak dalam Pembangunan Sumber KOD
SUBJEK PROGRAM PENSYARAH
SMPKI 5A, 5B WSK 3123 JUMLAH CALON 98 DSI 3 Teori Pembangunan Islam
DPSM 5A, 5B
Pn. Nurul Athirah binti Mohd Azmi DS 5
Cik Suhailah binti Zulkifly 44 DSI 6A, DSI 6B, DSI 6C SYR 3113 Fiqh Jinayat PPI 3023
Ustz. Saharia binti Ismail DPPI 2A, DPPI 2B, DPPI 2C, DPPI 2D BHM 6 SYA 2023 35
DKM 5 PROGRAM PENSYARAH DTQ 5 AQT 2013 DPPI 6B, 6C DSI 2A, 2B 40
Pn. Fazurah binti Mustaffa FBS
3093
Komunikasi Pemasaran Bersepadu
Pengamalan Kejuruteraan DKE 3483
DHM 5
60 En. Mohd Kadri bin Md
Saleh
JUMLAH CALON
4 Ust. Abdusyahid bin
Riddzwan Ust. Abdusyahid bin
Riddzwan
Ustz. Juwairiah binti Hassan
Ust. Mohd Sabree bin Nasri DSI 2B, 2C 27 6 4 47 DKA 7 35 Dewan Kuliah 10 (API) Dewan Kuliah 12 (API) En. Hazwan bin Md Jamal 1
TEMPAT
Dewan Kuliah 17 (API)
Dewan Kuliah 9 (API)
TARIKH / MASA SUBJEK KOD
SUBJEK
17 Mei 2016 (Selasa) 9
pagi
Hifz Al-Quran V PAQ 2053
PMK 3013 Hydraulic and Pneumatic
DPPI 6A, 6B DKE 6 Tajwid DAE 2652 DCC 3153 Pemakanan Dalam Islam
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Ust. Muhammad Sabree bin Nasri
Dewan Kuliah 11 (API)
Pengurusan Pemakanan dalam Islam
Pn. Dina Syafini binti Zaid 14 Cik Nurulhayah binti
Muhamad MAC 2013 BBAF 2, BBAF 3, BBAE 2, BBAE 4 8 DS 3 DBIO 4 18 UND 2053 Bilik Anggerik (FPH) Pn. Nadrul Syahida binti
Mohd Roslan BBAE 4,
BBAF 4
Cik Nurulhayah binti Muhamad Bilik Rafflesia (FPH) Dewan Kuliah 1 (FIPP) 2 Pn. Syazwana bt Aziz
Pn. Susiyanti binti Abas Mikroekonomi
Trends in Agricultural Biotechnology
TEMPAT
Pn. Nur Rabiatul Adawiyah binti Abd. Rahman
16
2
PENSYARAH JUMLAH CALON
TARIKH / MASA KOD
SUBJEK 17 Mei 2016 (Selasa) 9 pagi DTM 3, DTM 5, DTM 7 SMP 2
Tourism Princples and Practices HOM 2063 SUBJEK BTC 3052 TOM 1013 BHM 2 Matematik for Travel
Industry
Undang-undang Syarikat
BFE 1013
13 Perakaunan Kos I DA 3 Cik Hamidah binti Ismail
28 Statistik BFQ
2023
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Sistem & Teori Psikologi APJ 2063
PROGRAM
42
Dewan Kuliah 2 (FIPP) 6
Perakaunan Kewangan I DW 2 Pn. Noor Azlin binti Mohd
Kasim 3 Strategi Pembangunan Berteraskan Islam Pengantar Insuran DFC 3073 17 Mei 2016 (Selasa) 9 pagi CSC 3053 PPI 3093 DW 5
Pn. Ronizam binti Ismail
TEMPAT
Pn. Salbiah Nur binti Shahrul Azmi DBIS 5 SMPI 5A 7 Pengenalan Multimedia 33 DAF 1013 / DAC 3013
Cik Sofyatul Azlyn binti Shaiffudin JUMLAH CALON TARIKH / MASA SUBJEK KOD
DPC 3083 Pengiklanan DKM 4A. DKM 4B SMP 5, SMP 4 PENSYARAH
Cik Khairul Bariyah binti
Mahyudin 10 TEMPAT Dewan Utama(FK) 46 PROGRAM 10 SHA 3073 Dewan Kenanga (FSS) Cik Filzah Farah binti
Zainoddin BKF 3063 DKE 4 TARIKH / MASA SUBJEK KOD SUBJEK DKE 2422 17 Mei 2016 (Selasa) 2.30 petang Kejuruteraan Perhubungan DP 5 Pemasaran Internet dan
Penerbitan Web
Pengurusan Pembangunan Wakaf
Manahij Mufassirin ULD
3123 DU 5 Cik Suhailah binti Zulkifly
DKS 6
En. Muhammad Fahimi bin Sofian
DCC 2103
6
Pn Suzana binti Abd.
Rahman 17
26 Pengajian Tafsir dan Hadith USL
2003 DPIK 6
Qawaid Fiqhiyyah
Kewangan Korporat
SMPI 6
58 Ust. Fadhluzaman bin
Abdul Ghani 152
Dr. Wan Norhayati binti Wan Othman
BBAF 6
Cik Norizan binti Samri 25 Kaedah Penyelidikan
JUMLAH CALON
PPI 3143
Cik Tun Mastura binti Wan Lokman
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Dewan Kuliah 2 (FK) APJ 2103
DPPI 5, DPPI 8, DPIK 2
En. Abdul Aziz bin A'zmi PTD 2013 Pentadbiran Awam 27 Dewan Melur (FSS) Dewan Kuliah 2 (FIPP) SMP 6 DPSM 6D, 6E DPSM 6A, 6B, 6C, 6D
Dr. Wan Norhayati binti Wan Othman
Dewan Kuliah 1 (FK) 7
Cik Roslina binti Hashim
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS TEMPAT Dewan Teratai (FSS) 45 KOD SUBJEK 60 90 TARIKH / MASA SUBJEK
Ust. Mohd Ridzuan bin Ab. Rahman
SMP 5 APJ 2103
Kaedah Penyelidikan
En. Muhammad Arif bin Nasir PROGRAM 17 Mei 2016 (Selasa) 2.30 petang TOM 2123 Ilmu Pidato dan Debat
DPPI 3 DKS 3 DWH
4013
Pengantar Ekonomi Islam KWI 3013
"
JUMLAH CALON
120
PENSYARAH
Pengenalan Kepada Usul Fiqh BFL 3023 BBAF 4 Pn. Hjh. Rositah binti Kambol 6 Bilik Rafflesia (FPH) BBAF 5
TEMPAT KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
12 PENSYARAH 17 Mei 2016 (Selasa) 2.30 petang DW 4 8 12 PROGRAM
Komunikasi Perniagaan II COM 2022 2 JUMLAH CALON Dewan Kuliah 1 (FIPP) Bilik Anggerik (FPH) DKA 4 DP 4
Cik Nurul Liyana binti Hussin DW 6 TARIKH / MASA SUBJEK KOD SUBJEK BBAE 5 DAE
2433 En. Zarin Syukri bin Zaili
26
Thermodynamics
DPC
PTD 3023 DKS 5 Ust. Hj. Shahrul Hilmi bin 11 Othman
Cultural and Heritage Tourism
Prinsip Pemasaran
Pn. Roslinawati binti TOM
2123 BHM 3
En. Muhammad Arif bin
Nasir 22
23 20
Dewan Kuliah 10 (API) DEM 6 TEMPAT EVN 3073 17 Mei 2016 (Selasa) 2.30 petang PENSYARAH JUMLAH CALON TARIKH / MASA PROGRAM Pemasaran Kreatif Event Entertainment and
Production DPC 2093 DIM 4 KOD SUBJEK 8 7 Pn. Maryam binti Mohd Esa
Pn. Sharifah Fazwa binti
Wan Mustapha 7
HOM 2144 Event Management
SUBJEK
BHM 4 Pn. Sharifah Fazwa binti
Wan Mustapha 18
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Pengajian Malaysia MPW
1133 BBAE 8 En. Abd. Aziz bin A'zmi 1 Event Planning and
Development
EVN
3123 DEM 4
Pn. Sharifah Fazwa binti Wan Mustapha
ELP 1022 English Language Proficiency II
Kaedah Eksperimen APJ 3213
Bahasa Arab IV
TARIKH /
MASA SUBJEK
KOD
SUBJEK PROGRAM PENSYARAH
18 Mei 2016 (Rabu) 9
pagi
TITAS
Penilaian Kualitatif dan Kuantitatif dalam Keusahawanan BKK 3063 Kaedah Eksperimen JUMLAH CALON MPU 3123 TEMPAT
BBAE 6 Dr. Abdul Mutalib bin Mohamed Azim APJ 3213 SMP 5
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
SMPI 2, SMPKI 2,
BBAE 3, BBAF 3
DTQ 4 Ustz. Wirdawati binti Nazwir
50
ARB 2042
Ustz. Fatimah Nadirah binti
Mohd Noor 104
SMP 5 70
17
TITAS MPU 3123 SMP 2 Pn. Siti Nur Afiqah binti
Shafie 84
Cik Faudziah binti Yusof
Dewan Utama(FK)
Dewan Teratai (FSS) 115
Pn. Nor Azilah binti Johari DPIK 2A, 2B, 2C, 2D Dewan Kuliah 1 (FK) Dewan Kuliah 2 (FK) 21
English Language Proficiency II JUMLAH CALON 54 ELP 1022 DPSM 2A, DPSM 2B
DTM 2 Cik Nur Syazwani binti Zulkofli
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Dewan Kenanga (FSS)
TEMPAT PROGRAM
30
En. Ahmad Irfan bin Jailani
DKM 2
Pn. Noratiqah binti Suhaini DSI 2C
Cik Nur Syazwani binti
Zulkofli 98
PENSYARAH
Pn. Noratiqah binti Suhaini Cik Nur Izzati binti Zarin
25 DPSM 2A TARIKH / MASA SUBJEK KOD SUBJEK 27 DHM 2B DPPI 2 18 Mei 2016 (Rabu) 9 pagi 30 27 DP 2 16
DSI 2A Cik Nur Syazwani binti Zulkofli
Dewan Kuliah 12 (API)
Dewan Kuliah 16 (API)
Pn. Nor Azilah binti Johari
17
Dewan Kuliah 11 (API) Dewan Kuliah 10
DS 2A, 2B
6
En. Izdihar bin Yusuf DPSM 2D
En. Fadzly bin Ab. Rahim DTQ 3 27 DBIO 2 / DKA 2 / DKE 2 TARIKH / MASA SUBJEK KOD
SUBJEK PROGRAM PENSYARAH
ELP 1022
DKS 2
DSI 2B English Language Proficiency II
18 Mei 2016 (Rabu) 9 pagi DPSM 2E, 2F DBIS 2 30 52 Dewan Kuliah 2 (FIPP) 25 Dewan Kuliah 1 (FIPP) 47 31 En. Fadzly bin Ab. Rahim
46 Dewan Melur (FSS) TEMPAT JUMLAH CALON Dewan Kuliah 17 (API) Bilik Anggerik (FPH)
DHM 2A
28
Pn. Nurul Aini binti Md Rais En. Ahmad Irfan bin Jailani
Pn. Nurul Aini binti Md Rais MAC 2013
/ DAF 2033
Dewan Kuliah 9 (API)
Pn. Noor Azlin binti Mohd Kasim 25 30 DBIS 4, DBIS 8, DIM 4 JUMLAH CALON
Pn. Noratiqah binti Suhaini
TARIKH /
MASA SUBJEK
KOD
SUBJEK PROGRAM PENSYARAH
DW 2
Perakaunan Kewangan V ACC 3043 DA 5, DA 6 Perakaunan Kos 1 20 DW 4 18 Bilik Raflesia (FPH) 18 Mei 2016 (Rabu) 9 pagi Perakaunan Kos I MAC 2013 / DAF 2033 English Language Proficiency II ELP 1022
TEMPAT KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Dewan Kuliah 3 (FIPP)
ARB 2042 DPSM 4
En. Fabli bin Yusof DUUS 6
15 Ust. Nor Asree bin Mohd
Noh
Undang - Undang Acara Jenayah PENSYARAH JUMLAH CALON Dewan Kenanga (FSS) UND 2123 DBIS 4
Pn. Siti Zuraydah binti Md Jenil
72 DHM 4
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
18 Mei 2016 (Rabu) 2.30
ptg
Analisa Penyata Kewangan DFC 2013 DW 3, DW 6
Pn. Noor Fariza binti Mohd Hasini TARIKH / MASA SUBJEK KOD SUBJEK PROGRAM Bahasa Arab 4
Bahasa Arab 4 ARB 2042 DPPI 4
Hifz Al-Quran II AQT 2023 DSI 5 Ust. Abdul Basith bin Abdul Kholik 98 Gelagat Organisasi MGT 3013 15 151 Dewan Utama (FK) 96 24 Ust. Nuraznan bin Jaafar
DP 4, DP 3 7
DMC 3033
Dewan Teratai (FSS)
Fiqh Qadaya Muasarah SYR 3143 Ust. Mohd Izzuddin bin Mohd Noor
DSI 4 53
DU 2
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
18 Mei 2016 (Rabu) 2.30 ptg TARIKH / MASA SUBJEK KOD SUBJEK PROGRAM Dewan Kuliah 16 (API) Tafsir USL 2013 DPSM 3 DAI 2012 DSI 3 ELP 1012 DPPI 5
DTQ 2 En. Fadzly bin Ab. Rahim
Dewan Kuliah 11 (API) Ust. Abdul Aziz bin Che
Ibrahim 11
22 DKM 3,
DKM 4, DKM 5
Pn. Norli binnti Yusuf
Dakwah Islamiyah English Language Proficiency I
Cik Nur Syazwani binti
Zulkofli 15
29
Ust. Fadhluzaman bin Abdul Ghani 44 JUMLAH CALON TEMPAT Dewan Kuliah 12 (API) Dewan Kuliah 10 (API) Dewan Kuliah 2 (FK) DTM 4 Pn. Hartini binti Adenan
Principles of Hospitality
Accounting HOM 2053
PENSYARAH
Perakaunan Pengurusan KWK 3023 DKS 4 Pn. Nur Farhana binti
Dahalan 49
35
APJ 3183
SMP 5 Management for Hospitality
Industry HOM 1113 BHM 2 En. Baharom bin Said 14
Pn. Norhasima binti Abdullah SMP 6
DMC 3083 DIM 6 Pn. Rohailin binti Zainon 6
KOD
SUBJEK PROGRAM PENSYARAH
18 Mei 2016 (Rabu) 2.30 ptg KSL 3073 DPIK 5 TARIKH / MASA SUBJEK JUMLAH
CALON TEMPAT KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Dewan Kuliah 1 (FIPP) Bilik Anggerik (FPH) 45 33 Dewan Kuliah 9 (API) 8 35
Seminar Kewangan Islam BKF 4103 BBAF 6, BBAF 7
Cik Nurul Liyana binti Hussin
Pn. Suhaya binti Deraman
Rekabentuk dan Pembangunan Produk
APJ 2153 Cik Noraini binti Abdol Cik Siti Suryati binti Bahari
SMP 4
Technical Data Analysis DAE 3862 DKA 6 En. Hazwan bin Md Jamal Komunikasi dalam Kaunseling
10 21 24
Dewan Melur Perkahwinan dan Keluarga
Entrepreneurship in the
Hospitality Industry HOM 3133 BHM 5
KOD
SUBJEK PROGRAM PENSYARAH
JUMLAH CALON
6
16
Pengiklanan DPC 2053 DP 4 Pn. Maryam binti Mohd Esa 13 Undang-Undang Syarikat LAW 3063 DA 4A, 4B Pn. Hjh. Rositah binti
Kambol 60 TARIKH / MASA SUBJEK Dewan Kuliah 2 (FIPP)
TEMPAT KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Dewan Kuliah 3 (FIPP) Ekonomi Islam WSK 3073 SMPKI 2,
SMPKI 3 Cik Roslina binti Hashim
Dewan Kuliah 17 (API) 18 Mei 2016
(Rabu) 2.30 ptg
Bahasa Arab Lanjutan
Ust. Ahmad Syukri bin
Musa 62 WKU 2012 TARIKH / MASA SUBJEK KOD
SUBJEK PROGRAM PENSYARAH
JUMLAH CALON 105 Dewan Utama(FK) SMP 3D, SMP 3E
TEMPAT KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
19 Mei 2016 (Khamis) 9 pagi SMP 3A, SMP 3B, SMP 3C
Ust. Nuraznan bin Jaafar
Dewan Melur (FSS) 20
80 Ustzh Nor Azizah bt
Jakaria PPI 3083
Kaedah Seni Komunikasi SMPI 5
Analisa Penyata Kewangan BKF 3043 BBAF 5 Pn. Suhailah binti Ibrahim Pengurusan Pembangunan
Kewangan Islam PPI 3183 SMPI 7 Cik Norizan binti Samri 35 Kaedah Analisa Data PPI 3063 SMPI 4 Cik Nurul Farhana binti
Ramlee 35
Dewan Kuliah 1 (FK)
8
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS KOD
SUBJEK PROGRAM PENSYARAH TEMPAT
SHA 3053 DKS 3 Ustz. Zanariah binti Aripin Fiqh Muamalat 2 TARIKH / MASA SUBJEK Dewan Kuliah 2 (FK) BBAE 3 38 19 Mei 2016 (Khamis) 9 pagi Dewan Kenanga (FSS) SMPI 3A, SMPI 3B 44 70 BHM 3 47 15 Cik Nur Afifah binti Fadzil
7 JUMLAH CALON 23 WKU 2012 Bahasa Arab Lanjutan
5 BBAF 7
BKK 3053 Rancangan Perniagaan
SMPKI 4 Ust. Mohd Azam bin Yahya SMPKI 3A,
SMPKI 3B
Ustz. Akmarina binti Mohd Salwai BBAE 5 P. Hjh. Suhartiningsih N. Noto Sudarmo Dewan Kuliah 2 (FIPP) WSK 3103 Sistem dan Produk
Perbankan Islam
Travel & Hospitality Law HOM 2093 DTM 7, DHM 8
Ust. Muhammad Adib bin Aziz
22
WKU 2012
TEMPAT
BBAF 3
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
44
Pn. Salbiah Nur binti
Shahrul Azmi 9
TARIKH /
MASA SUBJEK
KOD
SUBJEK PROGRAM
Bahasa Arab Lanjutan 19 Mei 2016 (Khamis) 9 pagi Dewan Teratai (FSS) DU 5 6 DSI 5 DPPI 5
Ust. Fahmi bin Md Fisol 18
PENSYARAH JUMLAH CALON IQM 2023 Kaedah Penyelidikan DPSM 5A, DPSM 5B
Asas Ekonomi Islam BPE 2033
BBAF 4
Pn. Dina Syafini binti Zaid
17 Bilik Raflesia (FPH) Pn. Nadzirah binti Md. Yusop BBAE 4 Perbankan Islam DFC 3093 DW 5 2 Recombinant DNA
Technology DNA 3013 DBIO 4
24 DKS 5
Ustz. Muslihah binti Mazlan 11
SUBJEK JUMLAH CALON
Perakaunan Kewangan III
Attraction Management TOM 2053
TEMPAT
31 Seminar Keusahawanan
TARIKH / MASA
BHM 4 En. Muhammad Rifqi bin Remeli
Tn. Hj. Zamri bin Gafar
ACC 3023
16
PROGRAM
BKK 4073 BBAE 8
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS KOD SUBJEK 19 Mei 2016 (Khamis) 9 pagi Kalkulus II DKS 2412
Cik Farah Saniah binti
Mohd Zabidi 10
Kaedah Penyelidikan IQM 2023
Dewan Kuliah 9 (API) DPIK 5 Cik Faudziah binti Yusof 35
DA 3, DA 4 Pengajian Malaysia MPU 2163
DKM 2, DKM 3, DHM 2 Travel and Hospitality Law HOM 2093
DTM 5
Ust. Muhammad Adib bin Aziz 13 PENSYARAH 14 DKA 4, DKA 6, DKE 4, DKE 6
Cik Nurul Farhana binti Ramlee
35
DEM 6 7
15 DHM 5
Pn. Nurliana binti Suhaini Dewan Kuliah 17 (API) Bilik Anggerik
(FPH)
Dewan Kuliah 1 (FIPP)
19 Mei 2016
SSL 3023 Pengenalan Sosiologi Islam
HOM 3203
35 Cik Farrah Wahida binti
Mustafar DPIK 3
12
TOM 3064
DS 5 En. Fabli bin Yusuf
TARIKH /
MASA SUBJEK
KOD
SUBJEK PROGRAM PENSYARAH
Pn. Fatimah binti Jinal
TEMPAT KETUA PENGAWAS /PENGAWAS JUMLAH
CALON
12 Undang-Undang Keterangan
Legal Aspect in Hospitality BHM 5 UND 2103
Ust. Muhammad Adib bin Aziz
Leisure & Recreational
Tourism II DTM 3 13
Dewan Kuliah 16 (API)
Dewan Kuliah 3 (FIPP)
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Dewan Kuliah 11 (API)
Prinsip Asas Kejurujualan DPC 3073 DP 5 10
JUMLAH CALON TARIKH /
MASA SUBJEK TEMPAT
KOD
SUBJEK PROGRAM PENSYARAH
Ust. Abdul Aziz bin
Abdullah 18
Dewan Kuliah 12 (API)
Dewan Kuliah 10 (API) Pn. Zurairah binti Jais
En. Abdul Aziz bin A'zmi
Dakhil fi Tafsir ULD 3153 DU 6 DU 2 DKS 8, DPPI 6 MPU 2163 Pengajian Malaysia 29 16 2 19 Mei 2016 (Khamis) 9 pagi 46 Pn. Nur Farhana binti
Dahalan DKS 2A, DKS 2B KWK 3013 Prinsip Kewangan DTQ 2
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS TEMPAT 152 Dewan Kuliah 1 (FK) SMP 3D SMP 4C 15 19 90
Akhlak dan Tasawwur Islam Ust. Luqman Hakeem bin Rusdi
WAM 2063 Latihan dan Pembangunan
Dewan Utama(FK) 5 BBAF 2 9 TARIKH / MASA SUBJEK JUMLAH CALON KOD SUBJEK 7 Sistem Maklumat
Pengurusan BPM 1023 Pn. Ronizam binti Ismail PSM 3013 DPSM 6 Ustz. Muslihah binti Mazlan 19 Mei 2016 (Khamis) 2.30 petang PROGRAM PENSYARAH
Internet dan Penerbitan Web CSC 3063 DBIS 5 BBAE 2
Pn. Ronizam binti Ismail SMP 5 51 SMPKI 5A, 5B, SMPKI WSK 3143
Sistem Takaful Cik Roslina binti Hashim
Dewan Kuliah 2 (FK)
Kemahiran Berkomunikasi APJ 1043 SMP 2 Pn. Fazurah binti Mustaffa 48 Bilik Anggerik Dewan Kenanga (FSS) Dewan Teratai (FSS) 123 98 42 10
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Pn. Suzyliana binti Mamat DPIK 4A,
4B, 4C, 4D
Cik Roslina binti Hashim DKE 5, DKA 6, DHM 4,DIM 4 Pengurusan Pembangunan Takaful PPI 3153 Pengurusan Kejuruteraan / Pengurusan Projek 19 Mei 2016 (Khamis) 2.30 petang
PTD 2033 Ustz. Shahrina binti Romli
TARIKH /
MASA SUBJEK
JUMLAH
CALON TEMPAT
DPPI 3 Cik Filzah Farah binti Zainoddin DPPI 6 Pengurusan dalam Kaunseling KSL 3053 Dewan Melur (FSS) Pentadbiran Hal Ehwal Islam
di Malaysia
PENSYARAH
En. Mohd Kadri bin Md Saleh PROGRAM 20 KOD SUBJEK SYR 2033 DKE 3822 / DKE 3622 SMPI 6 Undang-undang Pentadbiran Harta Orang Islam
Kaedah Fiqh
Cik Filzah Farah binti Zainoddin
24
Dewan Kuliah 17 (API) Cik Sofyatul Azlyn binti
Shaiffuddin DKS 4A, DKS 4B 46 JUMLAH CALON Dewan Kuliah 3 (FIPP) Dewan Kuliah 1 (FIPP) Dewan Kuliah 12 (API)
Ustz. Farrah Yazmin binti Aziz
Pn. Nur Rabiatul Adawiyah binti Abd. Rahman Undang-Undang Perniagaan
Aplikasi Komputer dalam Perakaunan Dewan Kuliah 2 (FIPP) DP 3 Komunikasi Perniagaan I DA 2A, 2B 60
Prinsip Pengurusan Islam
DAK 3013
COM 2012 Pn. Salbiah Nur binti Shahrul Azmi PTD 3013
/ PGN 2023
Hifz Al-Quran VI PAQ 3064 DTQ 6
16 Pengurusan Kredit 8 11 10 DA 2B
BBAF 6 Pn. Norly Marlia binti Kamaruddin
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
55 UND 2063
Cik Farah Saniah binti Mohd Zabidi PENSYARAH SUBJEK KOD SUBJEK PROGRAM 19 Mei 2016 (Khamis) 2.30 petang DS 4 TARIKH / MASA DW 3 13 6 TEMPAT BKF 3073
Dewan Kuliah 11 (API) Undang-undang
Perlembagaan UND 2023
DS 2A, DS
2B En. Fabli bin Yusuf 48
Asas Komunikasi
Interpersonal DCC 2093
DKM 4A,
DKM 4B Pn. Norli binti Yusuf
50
DSI 6B, 6C
Qawaid Fiqhiyyah SYR 3153 Ustz. Hana binti Duerama DPC 2043
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Halal Management HOM 4163 BHM 7 Pn. Amey Rozalina binti Azeman JUMLAH CALON TARIKH / MASA SUBJEK KOD
SUBJEK PROGRAM PENSYARAH
Pengurusan Sumber Manusia untuk Produk
Perbankan Islam
10
Pemasaran Perkhidmatan DP 4 13
WSK 4013
En. Azharuddin bin
Abdollah 9 SMPKI 6 46 Dewan Kuliah 10 (API) 30 Dewan Kuliah 9 (API) Bilik Raflesia (FPH) DSI 6A, 6B Pn. Roslinawati binti Ibrahim TEMPAT 19 Mei 2016 (Khamis) 2.30 petang Dewan Kuliah 16 (API)
3 Leisure and Recreational I TOM 3043 DTM 2 Pn. Fatimah binti Jinal 34
Bahasa Arab 1 (Tahfiz) ARB 2012 DTQ 2 Ust. Mohd Zahimie bin Mohd Dzahid Dewan Kuliah 17 (API) TARIKH / MASA SUBJEK KOD
SUBJEK PROGRAM PENSYARAH
JUMLAH CALON TEMPAT 19 Mei 2016 (Khamis) 2.30 petang
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Undang-Undang Perniagaan UND 4013 DKS 6A, DKS 6B
Pn. Nur Rabiatul Adawiyah
binti Abd. Rahman 52
Dewan Kuliah 11 (API)
Sustainable Tourism
DSI 6A, 6B, 6C
DTM 3 / DHM 3 English for Specific
Purpose I
DTQ 4
15
TEMPAT KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
90 DU 6 33 JUMLAH CALON Dewan Utama(FK) 16
En. Abdul Muhaimin bin Abu Bakar
TARIKH /
MASA SUBJEK
KOD
SUBJEK PROGRAM PENSYARAH
20 Mei 2016 (Jumaat) 9 Pagi ESP 2012 DA 3 / DBIS 3 16 BHM 5 TOM 3153 PUQ 2082
En. Muhammad Arif bin Nasir
Sirah Tahliliyah
ESP 2012 English for Specific
Purpose I DPSM 3A,
DPSM 3B
En. Ahmad Irfan bin
Jailani Dewan
Kuliah 1 (FK) Ust. Abdul Aziz bin Che
Ibrahim DPPI 3 23 DPIK 2, DKM 2, DTM 2, DHM 2, DW 2, DP 2, DA 2, DBIS 2, DKS 2, DPSM 2, DS 2, DTM 5 41 19 Dewan Kuliah 2 (FK) Cik Nur Afifah binti
Fadzil 72
Bahasa Arab Ex-Intensif ARB 1012 (EX)
Dewan Kuliah 1 (FIPP) TOM 3113 Perakaunan Kewangan PROGRAM Perakaunan Kos II BHM 2
Pn. Nurul Aini binti Md Rais MAC 3013 CSC 3033 20 Mei 2016 (Jumaat) 9 Pagi WKU 1042 Bahasa Arab Asas
TARIKH / MASA SUBJEK KOD SUBJEK Sistem Maklumat Pangkalan Data 91 BBAE 2 / BBAF 2 18 KEW 2023 54 JUMLAH CALON Dewan Kenanga (FSS) SMPI 2 / SMPKI 2 8 DPPI 4A, DPPI 4B, DPPI 4C 13 PENSYARAH TEMPAT
Pn. Rozita binti Baba
60 Ustz. Akmarina binti
Mohd Salwai SMP 2
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Tafsir Tahlili PUQ 2092 DTQ 5 Ust. Abdul Basith bin
Abdul Kholik 5
Dewan Teratai (FSS) Culture, Art and Heritage Pn. Dina Syamilah binti
Zaid DTM 5
DEM 4
DBIS 4 En. Ab. Wahid bin
Sulaiman 20
DA 4A, DA 4B
Dewan Kuliah 11 Dewan Melur (FSS) DW 6 58 Pn. Rozita binti Baba
15 KWK 3043 KOD SUBJEK Aqidah WAM 2053 SUBJEK
Ust. Abdul Aziz bin Abdullah 20 Mei 2016 (Jumaat) 9 Pagi Perakaunan Kewangan TARIKH /
MASA KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
JUMLAH CALON 26 PROGRAM PENSYARAH DSI 4A, 4B DKS 6A, DKS 6B 2 SMP 4A, 4B, SMP 3E DU 4 77 TEMPAT BHA 2023 Pengurusan Perbankan Islam Dewan Kuliah 10 (API) Dewan Kuliah 2 (FIPP) Dewan Kuliah 12 (API) KPI 3013 DW 4 DKS 4A, DKS 4B DS 3 SHA 2033
Ust. Hj. Shahrul Hilmi
bin Othman 49
Pn. Noor Fariza binti Mohd Hasini 6 Adab wa Balaghah Fiqh Muamalat 18 53 BHA 2022
Ust. Mohd Sabree bin Nasri
Ustz. Wirdawati binti Nazwir
Dewan Kuliah 9
(API) Pn. Siti Zuraydah binti
Md Jenil DIM 5
DMC 2103 Pemikiran Kritis dan
Kemahiran Masalah
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Cik Nurul Farhana bt Ramlee
Pn. Susiyanti binti Abas En. Fabli bin Yusuf
22 Cik Nurul Farhana binti
Ramlee DCC 3163 Bilik Rafflesia (FPH) 12 ETR 3012 Al-Jabar II Statistik WSK 3223 SMP 5, SMP 6
APJ 3163 Pn. Suhaya binti
Deraman KOD SUBJEK PROGRAM SMPKI 4 PENSYARAH JUMLAH CALON TEMPAT Bilik Anggerik (FPH) DKS 1212 20 SUBJEK TARIKH / MASA UND 2093 20 Mei 2016 (Jumaat) 9
Pagi Undang-Undang Tanah
Psikologi Bilazim Kewartawanan II DKA 2, DKA 4, DKE 2, DKE 4 12 DS 5 DKM 5 DBIO 2 Biotech Entrepreneurship 3 14
En. Muhammad Fadzil bin Ahmad Shukor
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Dewan Kuliah 2
(FK) 90
Pn. Rozita binti Baba DPPI 2A, 2B, 2C, 2D EKO 2013 Dewan Utama(FK) Dewan Kuliah 1 (FK) 20 Mei 2016 (Jumaat) 2.30 petang
Cik Farrah Wahida binti Mustafar Islam dan Ideologi
Semasa DWH 4033 BKF 4093 DPIK 6 TEMPAT JUMLAH CALON Kewangan Antarabangsa Asas Ekonomi Undang-undang Jenayah TARIKH / MASA SUBJEK DS 4 UND 2083 8 KOD
SUBJEK PROGRAM PENSYARAH
16 Cik Nurul Afiqah binti
Abd. Rahman BBAF 7, BBAF 4 63 Pn. Rositah binti Kambol 19 152
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS Dewan Kuliah 12 (API) 35 20 Mei 2016 (Jumaat) 2.30 petang
Ust. Che Rimi bin Hussin
TEMPAT TARIKH /
MASA SUBJEK
KOD
SUBJEK PROGRAM PENSYARAH
JUMLAH CALON 27 DPSM 4D, 4E 47 32 Dewan Teratai (FSS)
Bimbingan Kelompok KSL 3043 DPIK 5 Sosiologi Islam DWH 3043
120
60 Pn. Siti Aishah binti
Yahya
SHA 2093
SYR 3033
Ust. Muhammad Taufik bin A. Razak DUUS 6A,
6B, 6C
Ust. Suhaimi bin Abu Hassan Fiqh As-Sunnah I
50 Undang-Undang
Keterangan dan Acara Mahkamah Syariah
DSI 2C
Prinsip Pengurusan PTD 3013 DPIK 3 Pn. Zaleha binti Damanhuri Dewan Kuliah 11 (API) 17 DPSM 4A, 4B, 4C, 4D DSI 2A, 2B Dewan Melur (FSS) DUUS 6C, 6D Dewan Kuliah 9 (API) Dewan Kuliah 16 (API)
Dewan Kenanga Bilik Rafflesia (FPH) 123 10
Pn. Atini binti Alias DPIK 4 KSL 3033 Bimbingan dan Kaunseling Individu TARIKH / MASA KOD SUBJEK PROGRAM SUBJEK 20 Mei 2016 (Jumaat) 2.30 petang 21 Dewan Kuliah 1 (FIPP) Dewan Kuliah 2 (FIPP)
DTQ 3 Ust. Mohd Hakim bin
Mohtar Rijan 4 JUMLAH CALON Principles of Environmental Biotechnology
BTC 3082 DBIO 4 Pn. Nadzirah binti Md. 2 Yusop
Travel and Tour Management Hifz Al-Quran 3 Takaful BKF 3083 PAQ 2033 18 PENSYARAH
Pn. Salbiah Nur binti Shahrul Azmi BBAE 6
10 Epistemologi Islam API 2073 SMPI 3
TEMPAT
Cik Sofyatul Azlyn binti Shaiffuddin
60
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Penyelenggaraan
Komputer CSC 3013 DBIS 2
En. Ab. Wahid bin
Sulaiman 31
BHM 6 Pn. Nadrul Syahida binti Mohd Roslan TRA 3104
TEMPAT KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
42
Pn. Nurliana binti Suhaini
15 DU 4 20 PROGRAM 5 DSI 4 50 TARIKH / MASA DPSM 5 PENSYARAH JUMLAH CALON SUBJEK KOD SUBJEK 21 Mei 2016 (Sabtu) 9 pagi DTQ 5 DPPI 5
Etika dan Moral
DHM 2 SSS 1023
Etika dan Moral
SSS 1023
Front Office Operation Cik Nurul Farhana binti Raduan 12 66 FOP 3064 115 DHM 4 (K1), DHM 4 (K2) Dewan Utama(FK) Dewan Teratai (FSS) DTM 3
Cik Farrah Wahida binti Mustafar DPIK 2
Dewan Kenanga (FSS) 5
Perkembangan Kerjaya APE 3053 Pn. Suhaya binti Deraman Asas Pengurusan Kewangan 20 DFF 2023 SMPKI 2
Cik Nurul Afiqah binti Abd. Rahman Dewan Kuliah 2 (FK) DA 2A, DA 2B 50 DA 2B DBIS 3
TEMPAT KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Bilik Anggerik (FPH) Bilik Raflesia (FPH) Dewan Kuliah 1 (FK) 21 BBAF 6 47 JUMLAH CALON 69 Perkembangan Kerjaya
Pn. Nur Farhana binti Dahalan 26 APE 3053 SMPI 5 Pn. Suhaya binti Deraman
PENSYARAH 21 Mei 2016 (Sabtu) 9 pagi SMPKI 5, SMP 4 TARIKH / MASA SUBJEK KOD SUBJEK PROGRAM Matematik Perniagaan WSK 3193 FIN 2013 9 18 BBAE 6
11
Komunikasi Islam KOM 3013 DPPI 6
Pn. Suzana binti Abd. Rahman BFF 2013 48 Pensyarah Baru TEMPAT SMP 2, SMP 3 BBAF 4, BBAE 4 Personaliti JUMLAH CALON SMP 3 19
Ust. Luqman Hakeem bin Rusdi
DTQ 6
TARIKH /
MASA PROGRAM PENSYARAH
31 21 Mei 2016 (Sabtu) 9 pagi KOD SUBJEK SUBJEK
Automotive Electrical DAE 1252 Prinsip Kewangan
PSQ 3362
60
Ulum Al-Quran
APJ 2083
DKA 2 En. Zarin Syukri bin Zaili
Dewan Melur (FSS)
Dewan Kuliah 11 (API) 60
Pn. Suhaya binti Deraman
Dewan Kuliah 1 (FIPP) 44 BHM 3 Dewan Kuliah 2 (FIPP)
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
5
Dewan Kuliah 3 (FIPP)
55 Dewan Kuliah 16 (API)
TARIKH /
MASA TEMPAT KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
21 Mei 2016 (Sabtu) 9
pagi
Psikologi Kanak - kanak
dan Remaja APE 3013 SMP 5 Pn. Norhasima binti Abdullah
PENSYARAH
PROGRAM JUMLAH
CALON
SUBJEK KOD
Usul dan Kaedah Fiqh 15 DPSM 2A, 2B, 2C, 2D TARIKH / MASA 21 Mei 2016 (Sabtu) 2.30 petang PROGRAM SMP 2, SMP 3, SMP 4 PENSYARAH 27 SHA 2023 JUMLAH CALON
Cik Filzah Farah binti Zainoddin
Pn. Siti Aishah binti Yahya
DPSM 2E DS 2A, 2B Dewan Teratai (FSS) Dewan Kenanga (FSS) SMPKI 4 14 120 22 18 BBAE 5 BBAF 5 BHM 2
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
WKU 2073
SUBJEK KOD
SUBJEK
74
Psikologi dari Perspektif Islam
52
TEMPAT
Statistik Perniagaan Bilik Anggerik (FPH) 50 22 Bilik Rafflesia (FPH) DA 2A, DA 2B DBIS 3 DQS 2023/ QMT 2023
Ust. Fatimah Nadirah binti Mohd Noor 21 Mei 2016 (Sabtu) 2.30 petang SMPI 3A, 3B Statistik Perniagaan
PROGRAM PENSYARAH JUMLAH
CALON
46 Cik Nurulhayah binti Muhamad
API 2083 8 KOD SUBJEK
28
SMPKI 3AAnalisa Pelaburan dan
Pengurusan Portfolio BKF 4113
DP 4
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Dewan Kuliah 1 (FK) 70
BBAF 7
Pn. Rusyda binti Yahya
SMPKI 3A 20
Tasawwur Islam
15 DQF 1023
Pn. Suzana binti Abd. Rahman
TARIKH /
MASA SUBJEK
DW 2
DP 5 Dewan Kuliah 2 (FK)
KOD
SUBJEK PROGRAM
Human Resource Management
TEMPAT KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
21 Mei 2016 (Sabtu) 2.30 petang Dewan Melur (FSS) TARIKH / MASA SUBJEK BBAF 3 PENSYARAH
Kaedah Fiqh dalam Kewangan dan Perbankan
Islam
WSK 3163 BFE 2013
Facility Planning, Design and Development
SMPKI 6 Pn. Nurul Athirah binti Mohd Azmi
Pn. Norhazanah binti Miskan
DU 5 Ust. Adam bin Badrulhisham
38
9 HOM 2023
JUMLAH CALON
Tafsir Tahlili ULD 3073 6
Pn. Zainora bin Md. Isa 12 HOM 3173 BHM 6
15 Makroekonomi
BBAE 3 DTM 5
En. Azman bin Ripin
14
DHM 5 42
Dewan Kuliah 12 (API)
63 Dewan Kuliah 11 (API) 50 50 JUMLAH CALON PSM 3033 Prinsip Pembelajaran Dewasa 21 Mei 2016 (Sabtu) 2.30 petang Dewan Kuliah 9 (API) DPSM 6
TEMPAT KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Dewan Kuliah 16 (API)
Pn. Noor Azizah binti Jakaria
TARIKH /
MASA SUBJEK
KOD
22 Mei 2016 (Ahad) 9
pagi
TEMPAT KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Pengajian Usuluddin WAM 2043
Ust. Luqman Hakeem
bin Rusdi Dewan Utama (FK)
SMP 2 SMP 3 135 40 TARIKH / MASA SUBJEK KOD
SUBJEK PROGRAM PENSYARAH
JUMLAH CALON
Perdagangan Elektronik CSC 3023
70 Pn. Roslida binti Saat
Dewan Kuliah 2 (FK) DBIS 4 En. Shahrul Niza bin
Samsudin 18 23 Mei 2016 (Isnin) 9 pagi DKA 2 DKE 2
ACC 3053 DA 5, DA 6 Pn. Noor Azlin binti Mohd Kasim
Apresiasi Teknologi
Maklumat CSC 1012
DPSM 2
En. Yuseni bin Ab. Wahab
TEMPAT
Dewan Kuliah 1 (FK) 4
10
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
136
Dewan Utama(FK)
70
TARIKH /
MASA SUBJEK KOD SUBJEK PROGRAM PENSYARAH
JUMLAH CALON
18
Apresiasi Teknologi
Maklumat CSC 1012 DHM 4
En. Ab. Wahid bin Sulaiman
English for Law ESP 2013 DS 3 18
Teori Perakaunan
Apresiasi Teknologi
Maklumat CSC 1012 DA 2
En. Ab. Wahid bin Sulaiman
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Dewan Melur (FSS) Teori dan Teknik
Kaunseling APE 3043
SMP 6, SMP
5 Pn. Atini binti Alias 55
11 Pn. Nadrul Syahida binti
Mohd Roslan 20 Dewan Teratai (FSS) DSI 3 Dewan Kuliah 11 45 DS 4 14 DPPI 2 Apresiasi Teknologi Maklumat 58 Apresiasi Teknologi Maklumat CSC 1012 Pengurusan Operasi BHM 3
Fiqh Ibadah Perbandingan SYR 3053 Ustz. Hana binti Duerama
Pn. Siti Zuraydah binti Md 43
TARIKH /
MASA SUBJEK KOD SUBJEK
DKS 2 23 Mei 2016
(Isnin) 9 pagi
En. Yuseni bin Ab. Wahab
BPM 3033 BBAE 5, Computer Reservation System TRA 2042 Apresiasi Teknologi Maklumat CSC 1012 DBIO 2, DBIO 4 Dewan Kenanga (FSS) 22 JUMLAH CALON 98 DPPI 5 Prinsip dan Amalan
Komunikasi PTD 2043
PROGRAM TEMPAT
En. Yuseni bin Ab. Wahab
PENSYARAH
En. Yuseni bin Ab. Wahab Ust. Mohd Ridzuan bin Ab.
Rahman CSC 1012
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS Dewan Kuliah 16 (API) Apresiasi Teknologi Maklumat CSC 1012 DKM 2 24
Elektronik Kuasa DKE 3643 DKE 6 4
DTQ 2 Dewan Kuliah 12 (API) 18 Dewan Kuliah 9 (API) BBAF 3 16 13
Ust. Adam bin Badrulhisham DPIK 3
En. Yuseni bin Ab. Wahab 30
BBAF 4
Pn. Norly Marlia binti Kamaruddin
DU 2 Ustz. Sit Fatimah binti Dzulkapli
DU 6
En. Mohd Kadri bin Md Saleh
Produk dan Perkhidmatan Perbankan Islam
Hifz Al-Quran I
TARIKH /
MASA SUBJEK KOD SUBJEK PROGRAM
DW 2 BKF 2033 AQT 2011 23 Mei 2016 (Isnin) 9 pagi TEMPAT
DTM 2 En. Ab. Wahid bin
Sulaiman 34 30 JUMLAH CALON Dewan Kuliah 17 (API) PENSYARAH 29 En. Ab. Wahid bin
Sulaiman
Dewan Kuliah 10 (API)
Cik Norizan binti Samri 9
Pn. Nadzirah binti Md Yusop Pn. Norli binti Yusuf
Ayat dan Hadith Hukum SHA 4013 DUUS 6
Perdagangan Elektronik
Pengurusan Risiko WSK 3243 SMPKI 6
Ust. Fadhluzaman bin Abd. Ghani DCC 2063 Pn. Nurul Ain binti A.
Hamid
Instrumentation and
Facilities Management MGT 3013 DBIO 4 BKT 2013 50 Bilik Anggerik (FPH) HOM 4023 BHM 7 1 DKM 4A, DKM 4B DKM 3 Prinsip dan Amalan
Komunikasi SCM 2122 TEMPAT Dewan Kuliah 2 (FIPP) 2 23 Mei 2016 (Isnin) 9 pagi
Mantiq ULD 3103 DU 4 Ust. Azmi bin Budin 15
BBAE 3 En. Shahrul Niza bin
Samsudin 40
Basic Bioprocess
Engineering BTC 3032 DBIO 2 Pn. Susiyanti binti Abas 12 Cik Siti Suryati binti Bahari 9
Kewartawanan I Human Resource Management in Hospitality Industry 7 TARIKH /
MASA SUBJEK KOD SUBJEK PROGRAM PENSYARAH KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
JUMLAH CALON
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
23 Mei 2016 (Isnin) 9
pagi
Kaedah Penyelidikan
Berteraskan Islam PPI 3043 SMPI 4
Ustz. Muslihah binti Mazlan
Cik Norfatisya binti Abdul Talib TEMPAT 2 PENSYARAH JUMLAH CALON TARIKH / MASA SUBJEK
Pn. Nadrul Syahida binti Roslan
KOD SUBJEK PROGRAM
TOM 1023 BHM 2 Housekeeping Management HKG 3114 BHM 6 Tourism Destination 4 Bilik Raflesia (FPH) 35
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS Dewan Utama(FK) 7 Pasaran Kewangan Perbandingan KWI 3033 DKS 5
Ust. Hj. Shahrul Hilmi bin Othman
Pengenalan kepada
Pengaturcaraan CSC 3073 DBIS 5 Pn. Norzaimah binti Zainol
Ust. Mahmood bin Sabtu 11 Dewan Kenanga (FSS) Tarikh Al-Qurra' PSQ 3352 DTQ 6
Dakwah wal Khitobah PUQ 2102 23 Mei 2016
(Isnin) 2.30
ptg 11
DTQ 5 Ust. Azmi bin Budin 6 Pengurusan Harta Secara
Islam PGN 2043 DPPI 6
Cik Filzah Farah binti
Zainoddin 98
Asas Statistik IQM 2013 DPIK 4 Cik Faudziah binti Yusof
TARIKH / MASA
Pengurusan Dakwah DWH 3053 DPSM 4 Ust. Md Fahami Shukri bin Dzulkarnain 146
SUBJEK KOD SUBJEK PROGRAM PENSYARAH JUMLAH
CALON TEMPAT
123 Dewan Teratai (FSS)
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Dewan Kuliah 2 (FK) Pengurusan Pemasaran BPP 2013
BBAF 4
Pn. Zurairah binti Jais
30
Pn. Zainora binti Mohd Isa
Objektif Perundangan Islam Pengurusan Mahmudah
dan Mazmumah API 2063
SMPI 3A, SMPI 3B
WSK 3043 SMPKI 4
Pengenalan Usul Fiqh SHA 3023 DKS 3 Ust. Mohd Sabree bin Nasri Pengurusan Pembangunan Institusi Ibadah HOM 3083 DHM 5 23 Mei 2016 (Isnin) 2.30 ptg PPI 4013 Hotel Planning, Layout and
Design
BBAE 4
Bahasa Arab 3 ARB 2032 DTQ 3 Ustz. Wirdawati binti
Nazwir 4
Ust. Zulkefli bin Abu Bakar
15
Dewan Kuliah 1 (FK)
70 7
Ust. Muhammad Taufiq bin A. Razak PENSYARAH JUMLAH CALON 32 TEMPAT SMPI 3, SMPI 5, SMPI 6 14
Dr. Mohamad Nazli bin Omar
Dewan Melur (FSS)
73
TARIKH /
41 Ust. Rahisam bin Ramli
SMPKI 3A,
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Dewan Kuliah 2 (FIPP) DW 5, DW 6 Bilik Anggerik (FPH) Bilik Raflesia (FPH) Dewan Kuliah 9 Motivasi dan Emosi APJ 2113
14 15 8
Cik Nurul Afiqah binti Abd. Rahman
BBAF 6
Dr. Abdul Mutalib bin Mohamed Azim SMP 3
Kaedah Penyelidikan untuk Produk-Produk Perbankan
Islam
WSK 3253 SMPKI 5 En. Noor Jeffri bin Abdul
Wahab 46
8 Institusi dan Pasaran Wang DFC 3063
En. Zarin Syukri bin Zaili
WSK 3083 Teori Transaksi Kewangan
Etika Perniagaan BFB 3023
BBAE 6 Automotive Diesel Engine DAE 2423 DKA 4
TARIKH / MASA SUBJEK SMP 4A, 4B, 4C 36 PENSYARAH 23 Mei 2016 (Isnin) 2.30 ptg SMP 2 JUMLAH CALON 31
KOD SUBJEK PROGRAM
Dewan Kuliah 1 (FIPP) 24 TEMPAT PN. Norhasima binti Abdullah
DPSM 5A,
DPSM 5B 43
7
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Dewan Kuliah 12 (API) Ust. Siti Fatimah binti
Rafik
PSM 3023 Pengurusan Sumber
Manusia Ulum Hadith
En. Azharuddin bin Abdollah
Dewan Kuliah 17 (API) 31
En. Azharuddin bin Abdollah Dewan Kuliah 16 (API) Dewan Kuliah 11 (API) TEMPAT JUMLAH CALON 15 50
Event Safety and Security EVN 3093 En. Muhammad Rifqi bin Remeli
ULH 2012 DSI 2A,2B, 2C
DPPI 4
60
DEM 4, DEM 6
KOD SUBJEK PROGRAM PENSYARAH
23 Mei 2016 (Isnin) 2.30
ptg
Pengurusan Modal Insan PGN 2033
TARIKH /
DW 3 Undang-Undang Perniagaan
Pn. Shahrina binti Romli
BHM 5 En. Muhammad Arif bin Nasir
LAW 3053
DLF 1013 SHA 2063 Undang-Undang Keluarga Islam
TARIKH / MASA SUBJEK KOD
SUBJEK PROGRAM PENSYARAH
DPSM 6A, DPSM 6B, DPSM 6C, DPSM 6D, DPSM 6E PSM 3063
Pengantar Gelagat Organisasi En. Azharuddin bin Abdollah 24 Mei 2016
(Selasa) 9 Pagi
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS JUMLAH CALON Dewan Utama(FK) 152 TEMPAT DP 2 DLF 2013 13 12 DS 5 DBIO 4 LAW 3052 Pn. Hjh. Rositah binti Kambol 2 Dewan Kuliah 2 (FK) 30 DA 3 TOM 3143 Tourism Planning and
Development
DBIS 6
16
14
SHA 2083 Undang-undang Perbankan
Islam dan Takaful Ust. Mohd Sabree bin Nasri DUUS 6A, DUUS 6B, DUUS 6C, DUUS 6D Dewan Kenanga (FSS) 107
Pn. Roslinawati binti Ibrahim 10 52
DP 5
37 Cik Nurul Farhana binti
Ramlee PROGRAM JUMLAH CALON KOD SUBJEK 15 Ustz. Siti Zubaidah binti Hj.
Ramli 49
BHM 6 EVN 3343
Pn. Suhailah binti Ibrahim
PENSYARAH BBAE 6 DSI 4 DTM 4, DTM 6, DTM 8 DU 4
Pn. Sharifah Fazwa binti Wan Mustapha
Elementary Economics
IQM 2013 Pengurusan Pembangunan
Faraid dan Wasiat
BBAF 2
Pn. Dina Syafini binti Zaid HOM
3043 Research Method for
Hospitalitiy Studies SMPI 7, SMPI 6, SMPI 5 BKB 3053 DPC 3093 Asas Statistik Strategi Pemasaran 24 Mei 2016 (Selasa) 9 Pagi
TARIKH / MASA SUBJEK
Institusi dan Pasaran Kewangan BKF 1013 PPI 3173
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
13
Dewan Teratai (FSS) 12
Pengurusan Pertumbuhan
Perniagaan Pn. Rohailin binti Zainon
TEMPAT
Dewan Melur (FSS)
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Pengajian Syariah API 2033 24 Mei 2016
(Selasa) 9 Pagi
Teori Perundangan Islam WSK 3023 TARIKH / MASA BKK 4093 Kaedah Penyelidikan BBAF 5 SUBJEK KOD SUBJEK PROGRAM BBAF 3 Pengurusan Perbankan SMPKI 2 BKF 3053 Keusahawanan Tekno
Cik Nurul Afiqah binti Abd. Rahman
BPB 3033
18
2
19
Ust. Mohd Azam bin Yahya Tn. Hj. Zamri bin Gafar
TEMPAT 17 Dewan Kuliah 1 (FIPP) JUMLAH CALON 86 16 25 BBAE 5 BBAE 8 BBAF 6 PENSYARAH
Dr. Abdul Mutalib bin Mohamed Azim
Ustz. Saharia binti Ismail
Pengantar Gelagat Organisasi PTD 2023
DPPI 4A, DPPI 4B, DPPI 4C SMPI 2 23 Dewan Kuliah 2 (FIPP) Dewan Kuliah 1 (FK) En. Azharuddin bin Abdollah
DHM 3 FBS 3063
Prinsip dan Amalan Komunikasi KOM 3013
JUMLAH
CALON TEMPAT
Dewan Kuliah 9 (API) Cik Siti Nazurulaina binti
Aripin
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
60 43 Dewan Kuliah 16 (API) Dewan Kuliah 11 (API) 16
Asas Pengurusan Strategik DMC DIM 5 3063
DPIK 2 Aqidah Islamiyyah
Tasawuf Islam ULD 3043
KOD SUBJEK 24 Mei 2016 (Selasa) 9 Pagi ULD 3143 Service Operation DU 2 PROGRAM TARIKH / MASA SUBJEK
6 Ust. Adam bin Badrulhisham
Pn. Zainora binti Mohd Isa 20
PENSYARAH
Pn. Siti Zuraydah binti Md Jenil
Ust. Abdul Aziz bin Abdullah PUQ 2033 Dewan Kuliah 10 (API) DU 6 DTQ 2 18 27
Pn. Amey Rozalina binti Azeman 10 PENSYARAH DKS 4A, DKS 4B KOD SUBJEK SUBJEK 24 Mei 2016 (Selasa) 9 Pagi 21 Food and Beverage Purchasing FBS 1123 BHM 2,
BHM 5
DU 5 Ust. Adam bin Badrulhisham
TARIKH / MASA
Matematik Perniagaan IQM 3013
PROGRAM Sirah Tahliliyah JUMLAH CALON Bilik Anggerik (FPH) 6 ULD 3133
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Dewan Kuliah 12 (API)
40 Pn. Nur Farhana binti
Dahalan 49
TEMPAT
Pasaran Kewangan Islam di Malaysia
Bilik Rafflesia (FPH) Pn. Nur Farhana binti
Dahalan SMPKI 5A
WSK 3133
Pn. Fazurah binti Mustafa
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
SMP 2 Pn. Ronizam binti Ismail
Fundamental of Foods
DKE 2443
SYA 2003 DPIK 6 Cik Rifhan binti Azmi
JUMLAH CALON
TARIKH / MASA SUBJEK KOD
SUBJEK PROGRAM TEMPAT
Dewan Utama(FK) DKE 4 Cik Khairul Bariyah binti 10
Mahyudin
DKA 4
152
8 En. Zarin Syukri bin Zaili
PENSYARAH
Ustz. Saharia binti Ismail SMP 3D, SMP 4C, SMP 5A, SMP 5B, SMP 5C, SMP 5D, SMP 6A APJ 1053 121
En. Azman bin Ripin 55 Engine Management System
Teknologi Maklumat untuk Sains Sosial Perhubungan Awam 2 Dewan Kuliah 2 (FK) Dewan Kuliah 1 (FK) 84 DKM 5 4 24 Mei 2016 (Selasa) 2.30 petang Elektronik Analog II Pengajian Syariah
Fiqh Sirah WAM
2073 DCC 3133 DAE 2412 DHM 2 KOP 3013 Dewan Teratai (FSS)
Fiqh Mirath
DA 4, DA 5 Cik Hamidah binti Ismail TAX 3013
DKE 2
Analisa dan Rekabentuk Sistem
Petrol Engine 5
Pn. Siti Marhamah binti Kamarul Arifain PROGRAM 27 DKA 2 Percukaian I SYR 3133 DW 6 44 8 Dewan Kenanga (FSS) TEMPAT
Cik Khairul Bariyah binti Mahyudin
PENSYARAH JUMLAH CALON
Pn. Noor Fariza binti Mohd Hasini
Pn. Norzaimah binti Zainol Ustz. Siti Zubaidah binti
Ramli SUBJEK 24 Mei 2016 (Selasa) 2.30 petang TARIKH / MASA
Perkhidmatan Kewangan Khas DFC 3113
CSC 3043 DKE 1223 Pengalatan dan Pengukuran
Application of Bioinformatics DBIO 4 Pn. Susiyanti binti Abas 2 Pengantar Psikologi Komunikasi
DCC 1033
DKM 2DSI 6A, 6B, 6C
KOD SUBJEK
DBIS 5
BIF 3023 Dewan Melur
(FSS)
En. Zarin Syukri bin Zaili DAE 1243 Dewan Kuliah 1 (FIPP) 7 90 73
Dewan Kuliah 3 (FIPP)
Sport Event Management Pn. Sharifah Fazwa binti 7
Wan Mustapha DEM 6
EVN 3113
Ust. Abdusyahid bin Riddzwan
PROGRAM JUMLAH
CALON
Dr. Wan Norhayati binti Wan
Othman 27
PENSYARAH
SUBJEK KOD
SUBJEK TARIKH / MASA
Fiqh Muamalat Perbandingan SYR 3063 DSI 5 24 Mei 2016
(Selasa) 2.30 petang
KSL 3083
Automasi Industri Penggunaan Ujian Dalam
Kaunseling DPIK 5
Hifz Al-Quran IV PAQ 2043 KWI 3043 Takaful dan Insuran
Prinsip Pengurusan PGN 2013 DPPI 3 En. Azharuddin bin Abdollah 4 DKE 6
TEMPAT
DKS 5 Ust. Hj. Shahrul Hilmi bin Othman 19 DTQ 4 Dewan Kuliah 16 (API) 24 11 DKE 3563
Ustz. Hana binti Duerama 24
Cik Khairul Bariyah binti Mahyudin
Dewan Kuliah 2 (FIPP)
BBAF 6 3 Perancangan Perniagaan untuk
Penerokaan Produk Baru
Dewan Kuliah 9 (API) Percukaian BKF 4133
BBAE 8
Cik Hamidah binti Ismail
15 BBAE 7 6 DMC 3043 PENSYARAH DIM 4 9
Undang-Undang Perniagaan BBAF 4 17
Pengenalan Muamalat
Tn. Hj. Zamri bin Gafar
45 Ustz. Zanariah binti Aripin
DKS 2 24 Mei 2016
(Selasa) 2.30 petang
TARIKH / MASA SUBJEK
Pn. Nur Rabiatul Adawiah binti Abd. Rahman SHA 3043 BFL 2013 Dewan Kuliah 12 (API) TEMPAT JUMLAH CALON KOD
SUBJEK PROGRAM KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
BFL 2013
Undang-Undang Perniagaan Dewan Kuliah 10
(API) 40
Pn. Nur Rabiatul Adawiah binti Abd. Rahman BBAE 3
Fiqh Ibadah SMP 4 BBAE 2, BBAF 2 13 40 BHM 3 36
TEMPAT KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Dewan Kuliah 1 (FK) Pn. Nurul Ain binti A. Hamid 24
PENSYARAH JUMLAH CALON SHA 1002
SMP 3D
6
PROGRAM SMPKI 4 DS 2Asas Penulisan Media
Fiqh Ibadah WKU
2052 TARIKH / MASA SUBJEK KOD SUBJEK 25 Mei 2016 (Rabu) 9 pagi DCC 1043
Aqidah dan Isu-isu Semasa
Dewan Utama (FK)
Dewan Kuliah 2 (FK) DPPI 2 Ust. Aizul bin Mohd Ismon 97
14
Ustz. Siti Zubaidah bt RamliDKM 2
25 Ust. Aizul bin Mohd Ismon 48
SMP 6 45
API 2023 Ust. Abdul Aziz bin Abdullah SMPI 2
Perakaunan Kewangan TARIKH / MASA SUBJEK KOD SUBJEK 34 53 37 Dewan Teratai (FSS) Dewan Melur (FSS) Dewan Kenanga (FSS) JUMLAH
CALON TEMPAT KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Cik Farah Saniah binti Mohd Zabidi 14 DPIK 3 30 12 3 BBAF 3 PROGRAM PENSYARAH 5 DHM 2 DTM 2 DBIS 2 30 6 Ust. Mohd Izzuddin bin Mohd
Noor DP 3
DW 3
Ustz. Farrah Yazmin bini Aziz DTQ 5 DKM 3 Fiqh Ibadah Dhobt Al-Quran 25 Mei 2016 (Rabu) 9 pagi SHA 1002 BBAE 5 BFA 2013 PUQ 2113 BBAE 3 DA 2 70 5
Dewan Kuliah 12 (API)
11
Pn. Ronizam binti Ismail
Dewan Kuliah 9 (API) 50 Dewan Kuliah 11 (API) 50 DS 3
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
60 SHA 1002 DSI 2 UND 2043 27 SMPKI 2 Undang-Undang Kontrak Fiqh Ibadah WSK 3233
Ust. Aizul bin Mohd Ismon
PUQ 2053 SHA 1002 Dewan Kuliah 10 (API) Dewan Kuliah 16 (API) DPSM 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 2F
PROGRAM JUMLAH TEMPAT
CALON
Ust. Abd. Aziz bin Che Ibrahim
11 Pn. Marina binti Abd. Manap
TARIKH / MASA SUBJEK KOD SUBJEK Fiqh Ibadat Fiqh Ibadah 25 Mei 2016 (Rabu) 9 pagi Teknologi Maklumat PENSYARAH
DTQ 4 Ust. Abdul Aziz bin Che
Ibrahim 19
Dewan Kuliah 3 (FIPP)
60
SMP 5 Supervisory / Supervision in Hospitality Industry DTM 5 DEM 6 Psikologi Kesihatan APJ 3153TEMPAT
Pn. Roslinawati binti Ibrahim Dewan Kuliah 1 (FIPP)
JUMLAH CALON
35
SMP 4
En. Muhammad Fahimi bin Pn. Fatimah binti Jinal Pn. Siti Marhamah binti
Kamarul Arifain
23
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
14 7 Dewan Kuliah 17 (API) Dewan Kuliah 2 (FIPP) 8 HOM 2123 MKT 2013 Pengurusan Keusahawanan DW 2 Prinsip Pemasaran 25 Mei 2016 (Rabu) 9 pagi DBIS 3 DPC 1023 TARIKH /
MASA SUBJEK PROGRAM PENSYARAH
KOD SUBJEK
DP 2 16
Pn. Syazwana binti Aziz 24 APJ 2143 SMP 2 Bilik Rafflesia (FPH) Psikologi Sosial PENSYARAH JUMLAH CALON PSQ 3392
Ilmu Dhobt Al-Quran 11
25 Mei 2016 (Rabu) 9
pagi
TARIKH / MASA
Ustz. Farrah Yazmin binti Aziz
DTQ 6
KOD SUBJEK
Customer Service EVN 3062 DTM 6 Pn. Sharifah Fazwa binti
Wan Mustapha 1
BBAF 6
Introduction to Biochemistry BIO 2013 DBIO 2 Pn. Nadzirah binti Md Yusop 12 6
SMPKI 6
17 En. Muhammad Fahimi bin
Sofian
9
16 Cik Norizan binti Samri
24 DPSM 3A,
DPSM 3B 44
PENSYARAH JUMLAH CALON
Ust. Adam bin Badrulhisham
DKS 3 DP 4 13 DS 4A, DS 4B TARIKH / MASA SUBJEK KOD
SUBJEK PROGRAM TEMPAT
Dewan Utama(FK) 63
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Pengurusan Inovasi Strategik Aqidah dan Akhlak
Perakaunan Islam Dalam Institusi Kewangan dan
Perbankan
WSK 3153
BPB 3043
Seni Khat KUR 1011 DTQ 3
DPPI 3 25 Mei 2016 (Rabu) 2.30 petang UIS 1022 4 Ust. Abdul Basith bin Abdul
Kholik
Dewan 1 (FK) BBAE 6
Pn. Suharne binti Ismail
Undang-Undang Tort 12
8
Ust. Abdul Aziz bin Che Ibrahim
26 UIS 1022
DHM 4 Aqidah dan Akhlak
TEMPAT 69 46 77 UND 2113 DPIK 4A,DPIK 4B UIS 1022 18 PROGRAM Dewan Kenanga (FSS) Dewan Melur (FSS) 37 25 Mei 2016 (Rabu) 2.30
petang Aqidah dan Akhlak
TARIKH / MASA 9 PENSYARAH JUMLAH CALON SUBJEK KOD SUBJEK DS 5 DKA 4 Dewan Teratai (FSS) DW 4 DTM 4 11 DKE 4 DKM 4A, DKM 4B
Ust. Mohd Ridzuan bin Ab. Rahman
DBIS 4
DIM 4
Pn. Aimi Khairunnisa binti Abd. Karim Dewan Kuliah 12 (API) 6 DPIK 2
DMC 3093 DIM 5 En. Shahrul Niza bin Samsudin
13 Ust. Suhaimi bin Abu Hassan
Pengurusan Perniagaan Maya
Pengantar Sosiologi DTM 3 PROGRAM PENSYARAH KOD SUBJEK Dewan Kuliah 2 (FIPP) TOM 3093 25 Mei 2016 (Rabu) 2.30 petang
Hotel Event Management
Dewan Kuliah 1 (FIPP)
30 60
13 Pn. Fatimah binti Jinal
Mabahith Turuq Istinbat SYR 3083 DSI 4A, 4B
Dewan Kuliah 2 (FK) DHM 3
HOM 2153
Komunikasi Perniagaan COC 2013 DA 4A, 4B Pn. Norly Marlia binti 69 Kamaruddin
20
SSL 3013 MICE Management TARIKH / MASA SUBJEKPn. Zainora binti Mohd Isa
53
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS JUMLAH
Dewan Kuliah 16 (API)
Dewan Kuliah 17 (API) 36
Ust. Azmi bin Budin
SMPI 3B SMPI 3A JUMLAH CALON Dewan Kuliah 9 (API) 17
Pn. Nurul Aini binti Md Rais
Bilik Rafflesia (FPH)
Audit AUD 3013 DA 5 13
Asas-asas Pembangunan Ekonomi Politik Islam
SUBJEK KOD
SUBJEK PROGRAM
DPC 3103 DP 5 Hubungan Dalam Pemasaran
34 10 Pn. Maryam binti Mohd Esa
API 2053 Pengurusan Pembangunan
Sahsiah
36 Ust. Rahisam bin Ramli
SMPI 5A, 5B, 5C PPI 3113 PENSYARAH Bilik Anggerik (FPH) 50 25 Mei 2016 (Rabu) 2.30 petang TARIKH /
DFC 3103 DW 6 Pn. Norly Marlia binti
Kamaruddin 48
TEMPAT KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
25 Mei 2016 (Rabu) 2.30 petang Dewan Kuliah 11 (API) JUMLAH CALON Kewangan Peribadi TARIKH / MASA SUBJEK KOD
TEMPAT
KEW 2023 DPSM 4 Ust. Zanariah binti Aripin
KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
Dewan Kenanga
(FSS)
En. Mohd Sufiean bin Hassan
Dewan Utama(FK)
123
48 Pn. Suharne binti Ismail
48 Pn. Nurul Athirah binti Mohd
Azmi
24 146
Perkembangan Kerjaya KSL 3063 DPIK 4
TARIKH /
MASA SUBJEK KOD SUBJEK PROGRAM PENSYARAH
Perakaunan Kewangan 26 Mei 2016 (Khamis) 9 pagi JUMLAH CALON
Pn. Syazwana binti Aziz Dewan Teratai (FSS)
Undang-undang Buruh UND 4013
Sistem Kewangan Islam WSK 3093
DCC 1053 Asas Penerbitan Meja
DUUS 6
SMPKI 3A, SMPKI 3B
DKM 2 Litar Elektrik II DKE 1213 DKE 2,
DA 2A, DA 2B
15
DMF 2033 Prinsip Pengurusan
Pn. Hamidah binti Norman 6
DAF 3023 Perakaunan Kewangan II
26 Pn. Hamidah binti Norman
70
Pn. Noor Azlin binti Mohd Kasim 26 Mei 2016(Khamis) 9 pagi
Asas Pengurusan Sumber
Manusia DMC 3073
Pn. Dina Syafini binti Zaid
3
TEMPAT KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
DP 4 PENSYARAH JUMLAH CALON 7 Dewan Kuliah 1 (FK) 7 DBIS 5 10 13 TARIKH /
MASA SUBJEK KOD SUBJEK PROGRAM
DKM 6, DKM 5 ECO 2023 DA 3, DA 6 DP 6, DP 7 4 Ekonomi Islam DP 2 DEF 2023 DW 5, DW 6 DIM 5 DEF 3023 DW 4 Dewan Melur (FSS) DMC 1023
PPI 3033 SMPI 3, SMPI 4
40 Dewan Kuliah 9 (API) Cik Norfatisya binti Abdul Talib
42
Ustzh. Siti Nur Afiqah binti Shafie
Ustzh. Siti Nur Afiqah binti Shafie PENSYARAH 26 Mei 2016 (Khamis) 9 pagi Teori Pengurusan Pembangunan Islam TARIKH /
MASA SUBJEK KOD SUBJEK TEMPAT KETUA PENGAWAS /PENGAWAS
JUMLAH CALON
Dewan Kuliah 12 (API) Politik Pembangunan
Negara-Negara Islam Principles of Hospitality Accounting HOM 1053 BHM 2 8 PPI 3133 SMPI 6 PROGRAM Dewan Kuliah 2 (FK) 53 APE 3033 SMP 2A Cik Siti Nazurulaina binti Aripin 40 Kaedah Penyelesaian
HOM 2133 Enterpreneurship in
Hospitality Qiraat Ilmi
40
Cik Siti Suryati binti Bahari DW 2 Pn. Noor Azlin binti Mohd Kasim 26 Mei 2016
(Khamis) 9 pagi
Perakaunan Kewangan II DAF 3023 PSK 3033 PIQ 2043 BFB 1013 Asas Perkembangan Manusia PROGRAM 30 PENSYARAH TARIKH /
MASA SUBJEK KOD SUBJEK
Cik Siti Nazurulaina binti Aripin DPIK 3
Cik Nurul Liyana binti Hussin
35 4 DHM 5, DTM 5, DEM 6 DTQ 3 14 24 6 Bilik Anggerik (FPH) JUMLAH CALON Dewan Kuliah 16 (API) Dewan Kuliah 17 (API) Dewan Kuliah 11 (API) Ustz. Farrah Yazmin binti Aziz
Komunikasi Perniagaan
BBAE 2, BBAF 2, BBAF 3
TEMPAT
Ust. Abdul Basith bin Abdul Kholik
Hifz Al-Quran 2 AQT 2021 DU 5