JADUAL WAKTU PEPERIKSAAN AKHIR SESI DISEMBER 2017 TARIKH MASA TEMPAT KOD KURSUS NAMA KURSUS KELAS BIL CALON PENSYARAH KURSUS

Teks penuh

(1)

DYA6052 DOWNSTREAM INDUSTRY DAG5A 42 ENGKU MUHAMMAD BIN ENGKU ALI

DYA6052 DOWNSTREAM INDUSTRY DAG5B 37 WAN AMINUDDIN BIN WAN AMAN

DYA6052 DOWNSTREAM INDUSTRY DAG5C 37 WAN AMINUDDIN BIN WAN AMAN

DYQ2042 INTEGRATED AQUACULTURE DAQ2A 42 ERLIANA BINTI MOHAMAD

DYQ2042 INTEGRATED AQUACULTURE DAQ2B 39 ERLIANA BINTI MOHAMAD

DYQ2042 INTEGRATED AQUACULTURE DAQ2C 41 NUR HAFIZAM SHAH BIN HUSIN

DBS1022 BIOLOGICAL SCIENCE DAG1A 42 NOR FATHIHAH BINTI ANUAR ZAKI

DBS1022 BIOLOGICAL SCIENCE DAQ1A 29 NOR FATHIHAH BINTI ANUAR ZAKI

DBS1022 BIOLOGICAL SCIENCE DAG1B 39 ZURAIKAI BT MAZAHA

DBS1022 BIOLOGICAL SCIENCE DAG1C 39 NOR FATHIHAH BINTI ANUAR ZAKI

DBS1022 BIOLOGICAL SCIENCE DAQ1B 31 W NOOR AIDA BINTI W MUHAMAD

DBS1022 BIOLOGICAL SCIENCE DAQ1C 29 W NOOR AIDA BINTI W MUHAMAD

DYA6042 FUNCTIONAL AND NUTRITION PRODUCT DAG5A 38 SITI NUR FATHIHA BINTI ABDULLAH DYA6042 FUNCTIONAL AND NUTRITION PRODUCT DAG5B 39 SITI NUR FATHIHA BINTI ABDULLAH DYA6042 FUNCTIONAL AND NUTRITION PRODUCT DAG5C 38 SITI NUR FATHIHA BINTI ABDULLAH DYA3033 AUTOMATION AND ROBOTIC IN AGRICULTURE DAG3A 36 MOHD NAZRI BIN IBRAHIM

DYA3033 AUTOMATION AND ROBOTIC IN AGRICULTURE DAG3B 30 RAZALI BIN ARIFIN

DYQ5023 AQUACULTURE FEED TECHNOLOGY DAQ4A 39 NOOR AIN BINTI ABD HAMID DYQ5023 AQUACULTURE FEED TECHNOLOGY DAQ4B 33 HISYAM BIN CHE UTAMA DBS1032 AGRICULTURAL CHEMISTRY DAG1C 39 NUR FARAHIAH BINTI ZAKARIA DBS1032 AGRICULTURAL CHEMISTRY DAQ1C 30 NUR FARAHIAH BINTI ZAKARIA DBS1032 AGRICULTURAL CHEMISTRY DAG1A 42 NUR FARAHIAH BINTI ZAKARIA DBS1032 AGRICULTURAL CHEMISTRY DAG1B 38 WAN NOR AFZAN BINTI MOHD AZMI DBS1032 AGRICULTURAL CHEMISTRY DAQ1A 29 NUR FARAHIAH BINTI ZAKARIA DBS1032 AGRICULTURAL CHEMISTRY DAQ1B 31 NOR FATHIHAH BINTI ANUAR ZAKI

LANAS 4 DYQ3033 GROW OUT CULTURE DAQ3A 32 NUR HAFIZAM SHAH BIN HUSIN 32

DYA2043 MICROBIAL TECHNOLOGY DAG2A 44 SUDAU A/P EH TEET

DYA2043 MICROBIAL TECHNOLOGY DAG2B 44 SUDAU A/P EH TEET

DYA2043 MICROBIAL TECHNOLOGY DAG2C 49 SUDAU A/P EH TEET

31/3/2018 SABTU

8.30 - 10.30 DEWAN PEPERIKSAAN 116

2.30 - 4.30 DEWAN PEPERIKSAAN 122

LANAS 4 66

TARIKH MASA TEMPAT KOD KURSUS NAMA KURSUS KELAS BIL CALON PENSYARAH KURSUS JUMLAH

CALON DEWAN PEPERIKSAAN 72 2/4/2018 ISNIN 8.30 - 10.30 LANAS 4 69 DEWAN PEPERIKSAAN 140 1/4/2018 AHAD 8.30 - 10.30 LANAS 4 71 DEWAN PEPERIKSAAN 138 11.15 - 1.15 DEWAN PEPERIKSAAN 115 2.30 - 4.30 2.30 - 4.30 DEWAN PEPERIKSAAN 137

(2)

31/3/2018 SABTU

8.30 - 10.30 DEWAN PEPERIKSAAN 116

DYA3042 WASTE MANAGEMENT TECHNOLOGY DAG3A 33 SOFIAH HANIM BINTI HAMZAH DYA3042 WASTE MANAGEMENT TECHNOLOGY DAG3B 38 SOFIAH HANIM BINTI HAMZAH DYA6033 POST HARVEST TECHNOLOGY DAG5A 36 SOFIAH HANIM BINTI HAMZAH DYA6033 POST HARVEST TECHNOLOGY DAG5B 36 SOFIAH HANIM BINTI HAMZAH

DYA6033 POST HARVEST TECHNOLOGY DAG5C 38 MOHD NOOR BIN SALLEH

DYQ5042 BIOSECURITY AND QUARANTINE DAQ4A 30 NUR AINA LYANA BINTI MOHAMAD ALI DYQ5042 BIOSECURITY AND QUARANTINE DAQ4B 36 ABDUL AZIZ BIN TALIB

DYQ2052 LIVE FEED CULTURE DAQ2A 39 SITI HAJAR BT SULAIMAN

DYQ2052 LIVE FEED CULTURE DAQ2B 41 SITI HAJAR BT SULAIMAN

DYQ2052 LIVE FEED CULTURE DAQ2C 36 SITI HAJAR BT SULAIMAN

DYA5012 AGRICULTURE PROJECT MANAGEMENT DAQ4A 31 NURAINI BINTI KHALIL

DYA5012 AGRICULTURE PROJECT MANAGEMENT DAQ4B 38 NUR AZNADIA BT ABDUL AZIZ DYA5012 AGRICULTURE PROJECT MANAGEMENT DAG4A 35 NORAZIHA BINTI NASIR DYA5012 AGRICULTURE PROJECT MANAGEMENT DAG4B 36 NORAZIHA BINTI NASIR DYQ1012 AQUACULTURE INDUSTRY AND ETHIC DAQ1B 34 ABDUL AZIZ BIN TALIB DYQ1012 AQUACULTURE INDUSTRY AND ETHIC DAQ1C 27 ABDUL AZIZ BIN TALIB

DYA1022 MODERN AGRICULTURE TECHNOLOGY DAG1A 42 MOHD AKMAL SHAFIQ BIN BUANG DYA1022 MODERN AGRICULTURE TECHNOLOGY DAG1B 39 MOHD AKMAL SHAFIQ BIN BUANG DYA1022 MODERN AGRICULTURE TECHNOLOGY DAG1C 42 MAHAZARI BIN MOHD ZAIN

DYQ1012 AQUACULTURE INDUSTRY AND ETHIC DAQ1A 29 AHMAD KAMIL BIN KAMARUDIN 29

DYA2013 INDUSTRIAL CROP PRODUCTION DAG2A 45 ZURAIKAI BT MAZAHA

DYA2013 INDUSTRIAL CROP PRODUCTION DAG2B 40 ASRAF FIZREE BIN MOHAMAD @ ABDULLAH DYA2013 INDUSTRIAL CROP PRODUCTION DAG2C 39 ASRAF FIZREE BIN MOHAMAD @ ABDULLAH

DYA3012 FERTIGATION TECHNOLOGY DAG3A 30 MOHD NOOR BIN SALLEH

DYA3012 FERTIGATION TECHNOLOGY DAG3B 27 MOHD NAZRI BIN IBRAHIM DYQ3013 BREEDING TECHNIQUE AND MANAGEMENT DAQ3A 37 AHMAD YASIR BIN MD YAMIN DYQ6012 AQUACULTURE PRACTICE II (GROW OUT) DAQ5A 27 MOHD NAIM FIRDAUS BIN PAUZI DYQ6012 AQUACULTURE PRACTICE II (GROW OUT) DAQ5B 34 MOHD NAIM FIRDAUS BIN PAUZI DYQ6012 AQUACULTURE PRACTICE II (GROW OUT) DAQ5C 27 MOHD NAIM FIRDAUS BIN PAUZI 3/4/2018 SELASA 8.30 - 10.30 LANAS 4 71 DEWAN PEPERIKSAAN 110 2.30 - 4.30 LANAS 4 66 DEWAN PEPERIKSAAN 116 4/4/2018 RABU 8.30 - 10.30 LANAS 4 69 DEWAN PEPERIKSAAN 71 2.30 - 4.30 LANAS 4 61 123 DEWAN PEPERIKSAAN 5/4/2018 KHAMIS 8.30 - 10.30 DEWAN PEPERIKSAAN 124 2.30 - 4.30 LANAS 4 57 DEWAN PEPERIKSAAN 125

(3)

31/3/2018 SABTU

8.30 - 10.30 DEWAN PEPERIKSAAN 116

DYA2032 E-AGRICULTURE DAQ4A 28 AHMAD YASIR BIN MD YAMIN

DYA2032 E-AGRICULTURE DAQ4B 36 AHMAD YASIR BIN MD YAMIN

DYA2032 E-AGRICULTURE DAG2A 44 ABDUL MALEK BIN A. MANAP

DYA2032 E-AGRICULTURE DAG2B 41 NORLIZA BINTI MOHAMED PIAH

DYA2032 E-AGRICULTURE DAG2C 42 NORLIZA BINTI MOHAMED PIAH

DUB1012 MALAYSIAN STUDIES DAG1B 38 ROSIDAH BINTI AB RASHID

DUB1012 MALAYSIAN STUDIES DAQ1B 32 ROHANA BINTI NAWI

DUB1012 MALAYSIAN STUDIES DAG1A 42 ROSIDAH BINTI AB RASHID

DUB1012 MALAYSIAN STUDIES DAG1C 39 NORASIKIN BINTI ABU BAKAR

DUB1012 MALAYSIAN STUDIES DAQ1A 29 ROHANA BINTI NAWI

DUB1012 MALAYSIAN STUDIES DAQ1C 28 ROHANA BINTI NAWI

DYA5023 CROP PROTECTION DAG4A 37 W NOOR AIDA BINTI W MUHAMAD

DYA5023 CROP PROTECTION DAG4B 37 W NOOR AIDA BINTI W MUHAMAD

DYA2052 PLANT TISSUE CULTURE DAG2A 43 NUR ANISZA HANOUM BINTI NASERON DYA2052 PLANT TISSUE CULTURE DAG2B 42 NUR ANISZA HANOUM BINTI NASERON DYA2052 PLANT TISSUE CULTURE DAG2C 44 NUR ANISZA HANOUM BINTI NASERON

DYQ1022 AQUATIC ECOSYSTEM DAQ1A 29 NUR AZNADIA BT ABDUL AZIZ

DYQ1022 AQUATIC ECOSYSTEM DAQ1B 31 NUR AZNADIA BT ABDUL AZIZ

DYQ1022 AQUATIC ECOSYSTEM DAQ1C 29 NUR AZNADIA BT ABDUL AZIZ

DYQ6032 FISH PROCESSING AND PACKAGING DAQ5A 27 NOOR AIN BINTI ABD HAMID DYQ6032 FISH PROCESSING AND PACKAGING DAQ5B 31 NOOR AIN BINTI ABD HAMID DYA6023 MECHANIZATION IN AGRICULTURE DAG5A 40 ZAKARIA BIN SALLEH DYA6023 MECHANIZATION IN AGRICULTURE DAG5B 39 REMLY BIN OTHMAN

DYA6023 MECHANIZATION IN AGRICULTURE DAG5C 39 ENGKU MUHAMMAD BIN ENGKU ALI DYQ6032 FISH PROCESSING AND PACKAGING DAQ5C 26 NOOR AIN BINTI ABD HAMID

DYQ5032 AQUACULTURE PRACTICE I (HATCHERY) DAQ4A 34 AMIRUL FARHAN BIN OTHMAN @ MUSTAFFA DYQ5032 AQUACULTURE PRACTICE I (HATCHERY) DAQ4B 36 AMIRUL FARHAN BIN OTHMAN @ MUSTAFFA

DYQ2023 WATER QUALITY DAQ2A 37 KHAIRUDDIN BIN MOHD AMIN

DYQ2023 WATER QUALITY DAQ2B 36 KHAIRUDDIN BIN MOHD AMIN

DYQ2023 WATER QUALITY DAQ2C 35 KHAIRUDDIN BIN MOHD AMIN

6/4/2018 JUMAAT 8.30 - 10.30 LANAS 4 64 DEWAN PEPERIKSAAN 127 3.00 - 4.00 LANAS 4 70 DEWAN PEPERIKSAAN 138 7/4/2018 SABTU 8.30 - 10.30 LANAS 4 74 DEWAN PEPERIKSAAN 129 2.30 - 4.30 DEWAN PEPERIKSAAN 89 8/4/2018 AHAD 8.30 - 10.30 LANAS 4 58 DEWAN PEPERIKSAAN 144 2.30 - 4.30 LANAS 4 70 DEWAN PEPERIKSAAN 108

(4)

31/3/2018 SABTU

8.30 - 10.30 DEWAN PEPERIKSAAN 116

DBM1053 AGRICULTURAL MATHEMATICS DAQ1B 31 MOHD NASIR BIN OMAR DBM1053 AGRICULTURAL MATHEMATICS DAG1C 40 MOHD NASIR BIN OMAR DBM1053 AGRICULTURAL MATHEMATICS DAG1A 42 RAMLI BIN AWANG NOR DBM1053 AGRICULTURAL MATHEMATICS DAG1B 38 RAMLI BIN AWANG NOR

DBM1053 AGRICULTURAL MATHEMATICS DAQ1A 31 MOHD NAWI B. AB. RAHMAN @ ISMAIL DBM1053 AGRICULTURAL MATHEMATICS DAQ1C 29 MOHD NAWI B. AB. RAHMAN @ ISMAIL

DYA3053 ORGANIC FARMING DAG3A 32 MOHD AKMAL SHAFIQ BIN BUANG

DYA3053 ORGANIC FARMING DAG3B 31 MOHD AKMAL SHAFIQ BIN BUANG

DYQ5012 AQUACULTURE SYSTEM AND DESIGN DAQ4A 29 AHMAD KAMIL BIN KAMARUDIN DYQ5012 AQUACULTURE SYSTEM AND DESIGN DAQ4B 36 AHMAD KAMIL BIN KAMARUDIN

DYA5052 NURSERY MANAGEMENT DAG4A 40 ZURAIKAI BT MAZAHA

DYA5052 NURSERY MANAGEMENT DAG4B 30 SITI NUR FATHIHA BINTI ABDULLAH

BILIK 20 DYA5052 NURSERY MANAGEMENT DAG4B 14 SITI NUR FATHIHA BINTI ABDULLAH 14

DYQ2033 FISH BIOLOGY DAQ2A 39 NOOR AISYAH BINTI MOHD ZAHARI

DYQ2033 FISH BIOLOGY DAQ2B 39 AMIRUL FARHAN BIN OTHMAN @ MUSTAFFA

DYQ2033 FISH BIOLOGY DAQ2C 37 NOOR AISYAH BINTI MOHD ZAHARI

DYQ6072 ORNAMENTAL FISH CULTURE DAQ5A 24 NURAINI BINTI KHALIL DYQ6072 ORNAMENTAL FISH CULTURE DAQ5B 28 NURAINI BINTI KHALIL DYQ6072 ORNAMENTAL FISH CULTURE DAQ5C 27 NURAINI BINTI KHALIL

DYA2023 FOOD CROPS DAG2A 39 WAN NOR AFZAN BINTI MOHD AZMI

DYA2023 FOOD CROPS DAG2B 39 WAN NOR AFZAN BINTI MOHD AZMI

DYA2023 FOOD CROPS DAG2C 40 WAN NOR AFZAN BINTI MOHD AZMI

LANAS 4 DYQ3023 NURSING TECHNIQUE DAQ3A 32 ERLIANA BINTI MOHAMAD 32

DYA1012 SOIL SCIENCE DAG1A 42 ZAKARIA BIN SALLEH

DYA1012 SOIL SCIENCE DAQ1C 29 HISYAM BIN CHE UTAMA

DYA1012 SOIL SCIENCE DAG1B 38 ZAKARIA BIN SALLEH

DYA1012 SOIL SCIENCE DAG1C 39 REMLY BIN OTHMAN

DYA1012 SOIL SCIENCE DAQ1A 30 HISYAM BIN CHE UTAMA

DYA1012 SOIL SCIENCE DAQ1B 31 HISYAM BIN CHE UTAMA

9/4/2018 ISNIN 8.30 - 10.30 LANAS 4 71 DEWAN PEPERIKSAAN 140 2.30 - 4.30 LANAS 4 63 DEWAN PEPERIKSAAN 65 DEWAN PEPERIKSAAN 118 70 LANAS 4 71 DEWAN PEPERIKSAAN 138 11/4/2018 RABU 10/4/2018 SELASA 8.30 - 10.30 DEWAN PEPERIKSAAN 115 11.15 - 1.15 DEWAN PEPERIKSAAN 79 2.30 - 4.30 8.30 - 10.30 LANAS 4

(5)

31/3/2018 SABTU

8.30 - 10.30 DEWAN PEPERIKSAAN 116

DYQ6023 FISH POST HARVEST TECHNOLOGY DAQ5A 24 NUR AINA LYANA BINTI MOHAMAD ALI DYQ6023 FISH POST HARVEST TECHNOLOGY DAQ5B 28 NUR AINA LYANA BINTI MOHAMAD ALI DYQ6023 FISH POST HARVEST TECHNOLOGY DAQ5C 27 NUR AINA LYANA BINTI MOHAMAD ALI

DYA5033 PRECISION AGRICULTURE DAG4A 35 WAN AMINUDDIN BIN WAN AMAN

DYA5033 PRECISION AGRICULTURE DAG4B 39 WAN AMINUDDIN BIN WAN AMAN

DYA3022 GREEN TECHNOLOGY DAG3A 32 ASRAF FIZREE BIN MOHAMAD @ ABDULLAH

DYA3022 GREEN TECHNOLOGY DAG3B 36 SUDAU A/P EH TEET

DYA3022 GREEN TECHNOLOGY DAQ3A 44 SITI HAJAR BT SULAIMAN

DYA5043 FERMENTATION TECHNOLOGY DAG4A 38 NUR ANISZA HANOUM BINTI NASERON DYA5043 FERMENTATION TECHNOLOGY DAG4B 36 NUR ANISZA HANOUM BINTI NASERON

DYQ2013 FISH PATHOLOGY DAQ2A 39 NAIMAH BINTI MUHAMMAD

DYQ2013 FISH PATHOLOGY DAQ2B 39 NAIMAH BINTI MUHAMMAD

DYQ2013 FISH PATHOLOGY DAQ2C 42 NAIMAH BINTI MUHAMMAD

12/4/2018 KHAMIS 8.30 - 10.30 LANAS 4 74 DEWAN PEPERIKSAAN 120 79 2.30 - 4.30 LANAS 4 74 DEWAN PEPERIKSAAN 112 11.15 - 1.15 DEWAN PEPERIKSAAN 11/4/2018 RABU

Figur

Memperbarui...

Referensi

Memperbarui...

Related subjects :