• Tidak ada hasil yang ditemukan

Автор: Жалгасова Акниет Сагинбайқызы Тақырып: Көлік түрлері

N/A
N/A
Protected

Academic year: 2024

Membagikan "Автор: Жалгасова Акниет Сагинбайқызы Тақырып: Көлік түрлері"

Copied!
2
0
0

Teks penuh

(1)

Автор: Жалгасова Акниет Сагинбайқызы Пән: Қазақ тілі (Т1)

Сынып: 5-сынып

Бөлім: Көлік және жол белгілері Тақырып: Көлік түрлері

Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу):

5О7. Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала білу.

5.Ж4. Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазу.  

Сабақтың мақсаты: Барлық оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады.

Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып эссе жазады.

Кейбір оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазады.  

Тілдік мақсаттар: Барлық оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады.

Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып эссе жазады.

Кейбір оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазады.  

Күтілетін нәтиже: Барлық оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады.

Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып эссе жазады.

Кейбір оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазады.  

Бағалау критерийлері:

Құндылықтарды дарыту:

АКТ-ны қолдану дағдылары:

Пәнаралық байланыс:

Бастапқы білім:

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері

Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар

Сабақтың басы Барлық оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып эссе жазады. Кейбір оқушылар орындай алады:

Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазады.  

(2)

Сабақкезеңдері Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар Сабақтың ортасы Барлық оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған

газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Оқушылардыңкөпшілігі орындай алады: Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерінсақтай отырып эссе жазады. Кейбір оқушылар орындай алады:Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажеттіақпаратты ала алады.

Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерінсақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғанысипаттап не суреттеп жазады.  

Сабақтың соңы Барлық оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып эссе жазады. Кейбір оқушылар орындай алады:

Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазады.  

Рефлексия Барлық оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып эссе жазады. Кейбір оқушылар орындай алады:

Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазады.  

Referensi
