PINDAAN JADUAL KOKURIKULUM (IJAZAH) – 28 & 29 OKTOBER 2017
Bil. Kod Kursus Nama Kursus (BM/BI) Jurulatih Tempat
Perjumpaan / Latiahn Tarikh Masa (28/10/2017) Sabtu (29/10/2017) Ahad
1 UZW122 Pandu Puteri Siswi I (PPS I) [ Girl Guide I (PPS I) ]
PN MOZLINA OSMAN PN.NOR AZURAWATI AHMAD SUHRI
PN.AMRIZA ABDULLAH Tapak Pesta Konvo (Jom Fit)
√
9.00am-1.00pm 2 UZW173 Karate-Do I [ Karate-Do I ]EN.AHMAD TAJUDDIN BAHARIN 012-3679900 PN.MISDAWATI BT MD AKHIR Tapak Pesta Konvo (Pentas Utama)
√
9.00am-1.00pm3 UZW373 Karate-Do III [ Karate-Do III ]
PN.NORMARIEYATI TADIN 012-8438465
EN.MOHD DZULKIFLEE EMMANUEL
Tapak Pesta Konvo (Pentas Utama)
√
9.00am-1.00pm 4 UZW101 Golf [Golf]EN. MOHD SHAHRUL
011-35027181 Kubang Gajah
√
9.00am-1.00pm 5 UZW102 Besbol [Baseball] ENCIK NASIR 019-5215613 Padang Besball√
9.00am-1.00pm 6 UZW103 Woodball [Woodball] ENCIK NIZAR 011-11047947 Pusat Sukan√
9.00am-1.00pm 7 UZW104 Bola Sepak[Football]
EN.ZULFIKAR
012-5915590 Pusat Sukan
√
9.00am-1.00pm 8 UZW105 Bola Jaring
[Netball] PN.NORAYUZA 019-5775578 PFI 2 (E)
√
9.00am-1.00pm 9 UZW106 Tenis [Tennis] ENCIK FAIZAL 012-5679896 Pusat Sukan√
9.00am-1.00pm 10 UZW109 Bola Tampar[Volleyball] ENCIK KAMARUZZAMAN 016-2140846 PFI 2 (E)
√
9.00am-1.00pm 11 UZW179 Olahraga [Athletic] ENCIK NAZMIZAN 012-2949801 Pusat Sukan√
9.00am-1.00pm 12 UZW175 Futsal [Futsal] ENCIK ANAS 013-4407209 Pusat Sukan√
9.00am-1.00pm 13 UZW182 Petanque [Petanque] PUAN NORHASHIMAH 012-4276306 Pusat Sukan√
9.00am-1.00pm 14 UZW183 Kayak [Canoe] ENCIK ISMAILEN.SHAM HJ HUSIN @ KASIM Pusat Sukan
√
9.00am-1.00pm 15 UZW188 Memanah [Archery] ENCIK SHUBANTRIO 019-7529100 Pusat Sukan
√
9.00am-1.00pm 16 UZW171 Seni Silat Cekak I[Seni Silat Cekak I ]
EN. MOHD HASRI B AHMAD SHUKERI 012-4576839
PN.NOOR AINI ARIFFIN
Tapak Pesta Konvo
(Pentas Utama)
√
9.00am-1.00pm
17 UZW371 Seni Silat Cekak III [Seni Silat Cekak III ]
EN.MUHD ADHA ABD RASHID 019-5592727 PN.AZNOR HANAH ABDUL HALIM
Tapak Pesta Konvo
(Pentas Utama)
√
9.00am-1.00pm
Bil. Kod Kursus Nama Kursus (BM/BI) Jurulatih Tempat Perjumpaan / Latihan Tarikh Masa (28/10/2017) Sabtu (29/10/2017) Ahad
18 UZW186 Sepak Takraw [Sepak Takraw]
ENCIK JAMAL
012-5640441 PFI 2 (E)
√
9.00am-1.00pm 19 UZW181 Boling Padang
[Lawn Bowl] PN.JEMILAH BT BUDI 019-4406965 Stadium Kangar
√
9.00am-1.00pm 20 UZW184 Badminton [Badminton] ENCIK ZAMBRI 012-5546607 Dewan KubangGajah
Perjumpaa Ditunda
21 UZW187 Ragbi[Rugby]
ENCIK AZMI 017-4405439
Sek. Men. Syed
Sirajuddin
√
9.00am-1.00pm 22 UZW132 Penerbitan Video
[Video Publishing]
YM TENGKU KASTRIAFUDDIN SHAH
012-4444890 iKOM
√
9.00am-1.00pm 23 UZW151 Asas Gamelan
[Foundations of Gamelan]
EN. MEGAT MOHD NOOR
019-5790211 Pusat KoK
√
9.00am-1.00pm 24 UZW152 Kumpulan Jazz I
[Jazz Band I ] EN.MAKHADZIR 019-5684420 PFI 2
√
9.00am-1.00pm 25 UZW154 Angklung I [Angklung I ] EN.ZULKARNAIN 016-6260349 Pusat KoK√
2.00pm-6.00pm 26 UZW 155 Seni Pergerakan Kreatif[Arts of Creative Movement ]
PN. NOR EFFARIZAN
019-2754195 PFI 2
√
9.00am-1.00pm 27 UZW156 Drama,Pementasan & Seni Lakon
[Drama,Playwright & Acting]
EN.MUHAMAD NAZRI
012-5858258 PFI 2
√
9.00am-1.00pm
28 UZW191 Khidmat Masyarakat [Community Services] PUAN NORMAWATI 012-4169415 PN.AZLINA BT AZIZ BKN 2 & 3
√
9.00am-1.00pm29 UZW192 Daya Usaha & Inovasi [Initiative & Innovation]
ENCIK KHAIRI 019-5587688 BKN 5
√
9.00am-1.00pm 30 UZW193 Tajwid [Tajwid]USTAZ FIKRI AIMAN 011-37394227 PN.NURHANISAH BT SHUKERI
BKN 1, 4
√
9.00am-1.00pm
31 UZW195 Radio Kampus {Campus Radio]
ENCIK TENGKU FADZLI
019-2761717 Konti Perpustakaan
√
9.00am-1.00pm 32 UZW196 Student In-Free Enterprise
[SIFE]
PN.AZLINI
017-9323008 BKN 1
√
2.00pm-6.00pm 33 UZW157 Seni Teather Bahasa Inggeris
(English Theatre Arts)
EN. KHAIRUL HISHAM
012-6131361 BKN 6
√
2.00pm-6.00pm 34 UZW160 Palapes Darat I
[ROTU Army I ]
EN.LOKMAN
019-4549907 Kubang Gajah
√
9.00am-1.00pm 35 UZW260 Palapes Darat III
[ROTU Army III ]
EN.LOKMAN
019-4549907 Kubang Gajah
√
9.00am-1.00pm 36 UZW360 Palapes Darat V
[ROTU Army V ]
EN.LOKMAN
019-4549907 Kubang Gajah
√
9.00am-1.00pm
Bil. Kod Kursus
Nama Kursus (BM/BI) Jurulatih Tempat
Perjumpaan / Latihan Tarikh Masa (28/10/2017) Sabtu (29/10/2017) Ahad
37 UZW162 Kor Siswa Siswi Pertahanan Awam I (Kor SISPA I) [Malaysia Civil Defense Department I ]
PN.NOORHARTINY BT HASSAN 012-7005687 EN.ROSLI B YAAKOB
DK 9
√
9.00am-1.00pm
38 UZW262 Kor Siswa Siswi Pertahanan Awam III (Kor SISPA III) [Malaysia Civil Defense Department III ]
PN.ZUBAIDAH M.ALBAKRI 010-4604015 EN.SHAMSUL BAHARUDIN 011-1245 3006 DK 10
√
9.00am-1.00pm39 UZW362 Kor Siswa Siswi Pertahanan Awam V (Kor SISPA V) [Malaysia Civil Defense Department V ]
EN.MOHAMAD NAZIR PN.NOR FAZLIANA SHAFFIE
011-3665 2683
DK 4
√
9.00am-1.00pm
40 UZW164 Kursus Persijilan Bulan Sabit Merah Malaysia I [The Malaysian Red Crescent Certification Course I]
PN. NUR ADIBAH 012-2889419 PN. NOOR MIZA PN. NUR IZZIAN MOHAMMAD ASHRAF DKD 2,3,4,5
√
9.00am-1.00pm41 UZW264 Kursus Persijilan Bulan Sabit Merah Malaysia III [The Malaysian Red Crescent Certification Course III]
PN.NORZIANA BT MAT ZAIN 011-5508 5032 EN.KHOIRON NOOR ABDULLAH
BKD 2,3
√
9.00am-1.00pm42 UZW166 Kor Sukarelawan Polis Siswa/Siswa@ SUKSIS-I [SVPC- I @ Students Voluntary Police Corp]
EN.ISMAIL
019-41102692 Kubang Gajah
√
9.00am-1.00pm
43 UZW266 Kor Sukarelawan Polis Siswa/Siswa @SUKSIS-3 [SVPC- 3 @ Students Voluntary Police Corp]
EN.KAMAL
019-4772970 Kubang Gajah
√
9.00am-1.00pm
44 UZW366 Kor Sukarelawan Polis Siswa/Siswa @SUKSIS-5 [SVPC- 5 @ Students Voluntary Police Corp]
PN.ELENA
013-4139990 Kubang Gajah
√
9.00am-1.00pm
45 UZW168 Briged RELA Siswa Siswi (RELASIS) I [Malaysian People’s Volunteer corps I]
Pgr HANIF
017-5644815 Kubang Gajah
√
9.00am-1.00pm
46 UZW268 Briged RELA Siswa Siswi (RELASIS) III [Malaysian People’s Volunteer corps III]
Pgr HANIF
017-5644815 Kubang Gajah
√
9.00am-1.00pm47 UZW368 Briged RELA Siswa Siswi (RELASIS) V [Malaysian People’s Volunteer corps V]
Pgr HANIF
017-5644815 Kubang Gajah
√
9.00am-1.00pm48 UZW110 Sukarelawan Siswa/Siswi Koreksional Jabatan Penjara Malaysia I (KOR SISKOR I)
EN.MOHD NAZRI AHMAD SHUKRI 012-5649609 EN.AZMAN B IDRIS Jab. Penjara Perlis
√
9.00am-1.00pmBil. Kod Kursus
Nama Kursus (BM/BI) Jurulatih Tempat
Perjumpaan / Latihan Tarikh Tarikh (28/10/2017) Sabtu (29/10/2017) Ahad 49 UZW210
Sukarelawan Siswa/Siswi Koreksional Jabatan Penjara Malaysia III
(KOR SISKOR III)
EN.NOOR AZRUL HELMI SAAD 011-24322052 EN.EZHAR MUKHTAR 012-5317856 Jab. Penjara Perlis
√
9.00am-1.00pm50 UZW120 Briged Bomba I
[ Fire And Rescue Briged I]
EN.MUHAMMAD SYUKRI MADZUKI013-4722777 EN.MOHD RAHIM B SULAIMAN
EN. AZIZUL HAKIM EN.MOHD SUBRI HUSSAIN
017-5116755
DK 5
√
9.00am-1.00pm
47 UZW122 Pandu Puteri Siswi I (PPS I) [ Girl Guide I (PPS I) ]
PN MOZLINA OSMAN 019-4732410 PN.NOR AZURAWATI AHMAD
SUHRI 019-6756456 PN.AMRIZA ABDULLAH
017-4787696
DK 6, DK 7, DK 8 2.00pm-6.00pm
51 UZW124 St. John Ambulans Malaysia I [Malaysian St. John Ambulance I]
EN.MOHAMMAD AIZAT 019-2152514 MASLIZA BT AHMAD PN.ADZJAHALINA BT ADZMI
EN.FAZLIE MAT YUSOFF
DK3, DK7, DK8
√
9.00am-1.00pm52 UZW126 Kumpulan Latihan Kelanasiswa Malaysia I (Darat) [Malaysian University Rover Training Group I]
EN. ROSLI ABU SARIM 019-4444771 EN.MOHD ZULKHAIRI B HASHIM
EN.SAIFULL NIZAR B AHMAD PN.KHAIRUNNISSA KHAIRI
019-5724137
DK 4,5,9
√
2.00pm-6.00pm53 UZW128 Kumpulan Latihan Kelanasiswa Malaysia I ( Laut) [Malaysian University Rover Training Group I ( Sea) ]
EN.AMRAN ALI 013-4554941 EN.OSMAN OMAR
017-4050471 EN.ANAS ABD RAHIM
012-4361896
DK 3
√
2.00pm-6.00pm
54 UZW112 Kumpulan Latihan Kelanasiswa Malaysia I ( Udara) [Malaysian University Rover Training Group I ( Air) ]
EN.AZMI ABDULLAH 013-4464641 EN.HAIRUL NIZAM TAHAK
012-2879465
DK 8,10
√
2.00pm-6.00pm55 UZW114
Sukarelawan Muda Bantuan Perubatan Malaysia I / [Student Voluntary Malaysian Medical Relief Society (YOUNG MERCY) I]
EN.AHMAD NASIR B CHE ROSLI019-4806300 PN.NAZATUL SHIMA BT SAAD DAYANG KHADIJAH BT HAMDZAH
DK 6
√
Bil. Kod Kursus
Nama Kursus (BM/BI) Jurulatih Tempat
Perjumpaan / Latihan Tarikh Tarikh (28/10/2017) Sabtu (28/10/2017) Sabtu 56 UZW153 Pancaragam I [Brassband I]
EN.ROSTAM ABD RAHMAN
019-2793636 Pusat KoK
√
9.00am-1.00pm 57 UZW353 Pancaragam III[Brassband III]
EN.AZMAN HUSSAIN
012-5862130 Pusat KoK
√
2.00pm-6.00pm 55 UZW171 Seni Silat Cekak I[Seni Silat Cekak I ]
EN. MOHD HASRI B AHMAD SHUKERI 012-4576839
PN.NOOR AINI ARIFFIN
013-4465905 Mekatronik BKN 1,2,3,4,5,6,7
6.00pm-10.00pm
56 UZW371 Seni Silat Cekak III [Seni Silat Cekak III ]
EN.MUHD ADHA ABD RASHID 019-5592727 PN.AZNOR HANAH ABDUL HALIM
012-5053235
6.00pm-10.00pm
58 UZW172 Taekwon-Do GTF I [Taekwon-Do GTF I ]
CIK TEOH WEN YI EN.CHUAN HOOI CHAI
012-4852898
Kubang Gajah
√
6.00pm-10.00pm
59 UZW372 Taekwon-Do GTF III [Taekwon-Do GTF III ]
EN.ABDUL RAHMAN HURAISEN MASRI012-4614897 PN.ABIDATUL MUNAWARAH
NURUDDIN017-5835736
√
6.00pm-10.00pm
59 UZW173 Karate-Do I [ Karate-Do I ]
EN.AHMAD TAJUDDIN BAHARIN 012-3679900 PN.MISDAWATI BT MD AKHIR
PFI
6.00pm-10.00pm
60 UZW373 Karate-Do III [ Karate-Do III ]
PN.NORMARIEYATI TADIN 012-8438465
EN.MOHD DZULKIFLEE EMMANUEL 012-8400313
6.00pm-10.00pm
60 UZW176 Taekwon-Do WTF I [Taekwon-Do WTF I ]
PN.HAJAR ASWAT KHAMIS 017-438 4692 EN.LEONG KEAN WEI
013-4619388
PFI
Perjumpaa Ditunda
61 UZW376 Taekwon-Do WTF III [Taekwon-Do WTF III ]
EN.LEE KIN SENG 013-4229668 EN.AHMAD FESOL OTHMAN
019-4113006 62 UZW177 Silat Olahraga I
[Sport Silat I]
EN.HAFIZ MUSTAFFA 019-5578085 EN.WAN MOHD JAILANI
Kubang Gajah
√
2.00pm-6.00pm 63 UZW277 Silat Olahraga III[Sport Silat III]
EN.SHAHRUL FIKRI B SHAHIRAN EN.ISMA-AL CHE MAE
019-4182090
√
2.00pm-6.00pm