JADUAL MINGGUAN KOKURIKULUM DAN BADAN BERUNIFORM (IJAZAH) SEMESTER 1 SIDANG AKADEMIK 2017/2018
Bil. Kod Kursus Nama Kursus (BM/BI) Jurulatih Tempat
Perjumpaan Mingguan
Tarikh Masa Tempat
Perjumpaan Pertama
Tarikh Masa Kuota
Pelajar
Sept Okt Nov Sept
1 UZW101 Golf [Golf]
EN. MOHD SHAHRUL
011-35027181 Kubang Gajah 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm PPIPT BKK A3 9 8.00am-12.00pm 40 2 UZW102 Besbol [Baseball] ENCIK NASIR 019-5215613 Padang
Perpustakaan 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm PPIPT BKK A4 9 8.00am-12.00pm 50 3 UZW103 Woodball [Woodball] ENCIK NIZAR
011-11047947 Pusat Sukan 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm PPIPT BKK A5 9 8.00am-12.00pm 40 4 UZW104 Bola Sepak
[Football]
EN.ZULFIKAR
012-5915590 Pusat Sukan 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm PPIPT BKK A6 9 8.00am-12.00pm 50 5 UZW105 Bola Jaring
[Netball]
PN.NORAYUZA
019-5775578 PFI 2 (E) 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm PPIPT BKK A7 9 8.00am-12.00pm 40 6 UZW106 Tenis [Tennis] ENCIK FAIZAL
012-5679896 Pusat Sukan 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm PPIPT BKK A8 9 8.00am-12.00pm 40 7 UZW109 Bola Tampar
[Volleyball]
ENCIK KAMARUZZAMAN
016-2140846 PFI 2 (E) 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm PPIPT BKK A9 9 8.00am-12.00pm 40 8 UZW179 Olahraga [Athletic] ENCIK NAZMIZAN
012-2949801 Pusat Sukan 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm PPIPT BKK B2 9 8.00am-12.00pm 50 9 UZW175 Futsal [Futsal] ENCIK ANAS
013-4407209 Pusat Sukan 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm PPIPT BKK B3 9 8.00am-12.00pm 50 10 UZW181 Boling Padang
[Lawn Bowl]
PN.JEMILAH BT BUDI
019-4406965 Pusat Sukan 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm PPIPT BKK B4 9 8.00am-12.00pm 40 11 UZW182 Petanque [Petanque] PUAN NORHASHIMAH
012-4276306 Pusat Sukan 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm PPIPT BKK B5 9 8.00am-12.00pm 40 12 UZW183 Kayak [Canoe] ENCIK ISMAIL 019-4414310 EN.SHAM HJ HUSIN @ KASIM
Pusat Sukan 30 7, & 28 4, 11 & 18 8.00am-12.00pm PPIPT BKK C2 9 8.00am-12.00pm 40 13 UZW184 Badminton [Badminton] ENCIK ZAMBRI 012-5546607 Dewan
Kubang Gajah 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm PPIPT BKK C3 9 8.00am-12.00pm 40 14 UZW186 Sepak Takraw
[Sepak Takraw]
ENCIK JAMAL
012-5640441 PFI 2 (E) 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm PPIPT BKK C4 9 8.00am-12.00pm 40 15 UZW187 Ragbi [Rugby] ENCIK AZMI 017-4405439 Sek. Men. Syed Sirajuddin
30 7, & 28 4, 11 & 18 8.00am-12.00pm PPIPT BKK D6 9 8.00am-12.00pm 50 16 UZW188 Memanah [Archery] ENCIK SHUBANTRIO
019-7529100 Pusat Sukan 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm PPIPT BKK D7 9 8.00am-12.00pm 40
Bil. Kod Kursus Nama Kursus (BM/BI) Jurulatih Tempat Latihan Mingguan
Tarikh Masa Tempat
Perjumpaan Pertama
Tarikh Masa Kuota
Pelajar
Sept Okt Nov Sept
17 UZW132 Penerbitan Video [Video Publishing]
YM TENGKU KASTRIAFUDDIN SHAH
012-4444890 IKOM 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm IKOM 9 12.00pm 8.00am- 40 18 UZW151 Asas Gamelan
[Foundations of Gamelan]
EN. MEGAT MOHD NOOR
019-5790211 Pusat KO-K 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm PPIPT BKK D8 9 8.00am-12.00pm 40 19 UZW152 Kumpulan Jazz I
[Jazz Band I ]
EN.MAKHADZIR
019-5684420 PFI 2 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm PPIPT BKK D10 9 8.00am-12.00pm 40 20 UZW154 Angklung I [Angklung I ] EN.ZULKARNAIN
016-6260349 Pusat KO-K 30 7, & 28 4, 11 & 18
2.00pm-6.00pm PPIPT BKK D11 9 8.00am-12.00pm 40 21 UZW 155 Seni Pergerakan Kreatif
[Arts of Creative Movement ]
PN. NOR EFFARIZAN
019-2754195 PFI 2 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm PPIPT BKK D9 9 8.00am-12.00pm 40
22 UZW156 Drama,Pementasan & Seni Lakon [Drama,Playwright & Acting]
EN.MUHAMAD NAZRI
012-5858258 PFI 2 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm PPIPT BILIK SEMINAR D 9 8.00am-12.00pm 40
23 UZW191 Khidmat Masyarakat [Community Services]
PUAN NORMAWATI 012-4169415
PN.AZLINA BT AZIZ
MEKATRONIK 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm PPIPT
DKK A1 9
8.00am-12.00pm 160
24 UZW192 Daya Usaha & Inovasi [Initiative & Innovation]
ENCIK KHAIRI
019-5587688 BKN 6 30 7, & 28 4, 11 & 18 8.00am-12.00pm PPIPT BKK A2 9 8.00am-12.00pm 50 25 UZW193 Tajwid [Tajwid]
USTAZ FIKRI AIMAN
011-37394227
PN.NURHANISAH BT SHUKERI BKN 1, 4 30 7, & 28 4, 11 & 18 8.00am-12.00pm PPIPT BILIK SEMINAR C1 9 8.00am-12.00pm 50
26 UZW195 Radio Kampus {Campus Radio]
ENCIK TENGKU FADZLI
019-2761717 Perpustakaan Konti 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm KONTI PERPUTAKAAN 9 8.00am-12.00pm 50
27 UZW196 Student In-Free Enterprise [SIFE] PN.AZLINI 017-9323008 BKN 1 30 7, & 28 4, 11 & 18 2.00pm-6.00pm TAMAN MUHIBBAH DKM 1 9 8.00am-12.00pm 50
28 UZW157 Seni Teather Bahasa Inggeris (English Theatre Arts)
EN. KHAIRUL HISHAM
012-6131361 BKN 5 30 7, & 28 4, 11 & 18 2.00pm-6.00pm TAMAN MUHIBBAH BKM 1 9 8.00am-12.00pm 40
29 UZW197 Perhimpunan Pengucapan Awam (Speaking Assembly)
EN. WAN NORHAIZAR
019-4151802 BKN 6 30 7, & 28 4, 11 & 18 2.00pm-6.00pm TAMAN MUHIBBAH BKM 2 9 8.00am-12.00pm 40
30 UZW160 Palapes Darat I [ROTU Army I ]
EN.LOKMAN
019-4549907 Kubang Gajah 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm Kubang Gajah 9 12.00pm 8.00am- 120 31 UZW260 Palapes Darat III
[ROTU Army III ]
EN.LOKMAN
019-4549907 Kubang Gajah 30 7, & 28 4, 11 & 18
Bil. Kod Kursus Nama Kursus (BM/BI) Jurulatih Tempat Latihan Mingguan
Tarikh Masa Tempat
Perjumpaan Pertama
Tarikh Masa Kuota
Pelajar
Sept Okt Nov Sept
32 UZW360 Palapes Darat V [ROTU Army V ]
EN.LOKMAN
019-4549907 Kubang Gajah 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm Kubang Gajah 9 8.00am-12.00pm 124 33 UZW162
Kor Siswa Siswi Pertahanan Awam I (Kor SISPA I)
[Malaysia Civil Defense Department I ]
PN.NOORHARTINY BT HASSAN 012-7005687 EN.ROSLI B YAAKOB
DK 4 DK 9 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm Pauh, DK 4
9
8.00am-12.00pm 100
34 UZW262
Kor Siswa Siswi Pertahanan Awam III (Kor SISPA III)
[Malaysia Civil Defense Department III ]
PN.ZUBAIDAH M.ALBAKRI 010-4604015 EN.SHAMSUL BAHARUDIN
011-1245 3006
DK 5, DK 10 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm Pauh, DK 4
9
8.00am-12.00pm 57
35 UZW362
Kor Siswa Siswi Pertahanan Awam V (Kor SISPA V)
[Malaysia Civil Defense Department V ]
EN.MOHAMAD NAZIR PN.NOR FAZLIANA SHAFFIE
011-3665 2683
DK 6 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm Pauh, DK 4
9
8.00am-12.00pm 117
36 UZW164
Kursus Persijilan Bulan Sabit Merah Malaysia I
[The Malaysian Red Crescent Certification Course I]
PN. NUR ADIBAH PN. NOOR MIZA PN. NUR IZZIAN MOHAMMAD ASHRAF
DKD 2, 3, 4, 5 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm DKD 2,3,4,5
9
8.00am-12.00pm 280
37 UZW264
Kursus Persijilan Bulan Sabit Merah Malaysia III
[The Malaysian Red Crescent Certification Course III]
PN.NORZIANA BT MAT ZAIN 011-5508 5032 EN.KHOIRON NOOR ABDULLAH
019-4412307
BKD 2,3 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm BKD 2,3
9
8.00am-12.00pm 207
38 UZW166
Kor Sukarelawan Polis Siswa/Siswa @ SUKSIS-I
[SVPC- I @ Students Voluntary Police Corp]
EN.ISMAIL
019-41102692 Kubang Gajah 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm Kubang Gajah 9 8.00am-12.00pm 90 39 UZW266
Kor Sukarelawan Polis Siswa/Siswa @ SUKSIS-3
[SVPC- 3 @ Students Voluntary Police Corp]
EN.KAMAL
019-4772970 Kubang Gajah 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm Kubang Gajah 9 8.00am-12.00pm 60 40 UZW366
Kor Sukarelawan Polis Siswa/Siswa @ SUKSIS-5
[SVPC- 5 @ Students Voluntary Police Corp]
PN.ELENA
013-4139990 Kubang Gajah 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm Kubang Gajah 9 8.00am-12.00pm 57
41 UZW168 Briged RELA Siswa Siswi (RELASIS) I [Malaysian People’s Volunteer corps I]
Pgr HANIF
017-5644815 Kubang Gajah 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm Kubang Gajah 9 8.00am-12.00pm 70
42 UZW268 Briged RELA Siswa Siswi (RELASIS) III [Malaysian People’s Volunteer corps III]
Pgr HANIF
017-5644815 Kubang Gajah 30 7, & 28 4, 11 & 18 8.00am-12.00pm
Kubang Gajah
9
8.00am-12.00pm 38
43 UZW368 Briged RELA Siswa Siswi (RELASIS) V [Malaysian People’s Volunteer corps V]
Pgr HANIF
017-5644815 Kubang Gajah 30 7, & 28 4, 11 & 18 8.00am-12.00pm Kubang Gajah 9 8.00am-12.00pm 117 44 UZW110
Sukarelawan Siswa/Siswi Koreksional Jabatan Penjara Malaysia I (KOR SISKOR I)
EN.MOHD NAZRI AHMAD SHUKRI 012-5649609
EN.AZMAN B IDRIS
Jab Penjara 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm Pauh, DK 6
9
Bil. Kod Kursus Nama Kursus (BM/BI) Jurulatih Tempat Latihan Mingguan
Tarikh Masa Tempat
Perjumpaan Pertama
Tarikh Masa Kuota
Pelajar
Sept Okt Nov Sept
45 UZW210
Sukarelawan Siswa/Siswi Koreksional Jabatan Penjara Malaysia III (KOR SISKOR III)
EN.NOOR AZRUL HELMI SAAD 011-24322052
EN.EZHAR MUKHTAR
012-5317856
Jab Penjara 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm Pauh, DK 6
9
8.00am-12.00pm 110
46 UZW120 Briged Bomba I
[ Fire And Rescue Briged I]
EN.MUHAMMAD SYUKRI MADZUKI 013-4722777
EN.MOHD RAHIM B SULAIMAN EN. AZIZUL HAKIM EN.MOHD SUBRI HUSSAIN
017-5116755
DK 1 30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm Pauh, DK 5
9
8.00am-12.00pm 250
47 UZW122 Pandu Puteri Siswi I (PPS I) [ Girl Guide I (PPS I) ]
PN MOZLINA OSMAN 019-4732410
PN.NOR AZURAWATI AHMAD SUHRI 019-6756456 PN.AMRIZA ABDULLAH 017-4787696 DK 6, DK 7 30 7, & 28 4, 11 & 18 2.00pm-6.00pm Pauh, DK 6 9 2.00pm-6.00pm 250
48 UZW124 St. John Ambulans Malaysia I [Malaysian St. John Ambulance I]
EN.MOHAMMAD AIZAT 019-2152514 MASLIZA BT AHMAD
017-5775397 PN.ADZJAHALINA BT ADZMI
EN.FAZLIE MAT YUSOFF 012-9786603 DK 3, DK 7, DK 8 30 7, & 28 4, 11 & 18 8.00am-12.00pm Pauh, DK 3 9 8.00am-12.00pm 250 49 UZW126
Kumpulan Latihan Kelanasiswa Malaysia I (Darat)
[Malaysian University Rover Training Group I]
EN. ROSLI ABU SARIM 019-4444771 EN.MOHD ZULKHAIRI B HASHIM
EN.SAIFULL NIZAR B AHMAD PN.KHAIRUNNISSA KHAIRI 019-5724137 DK 4, 5, 9 30 7, & 28 4, 11 & 18 2.00pm-6.00pm Pauh , DK 3 9 2.00pm-6.00pm 250 50 UZW128
Kumpulan Latihan Kelanasiswa Malaysia I ( Laut)
[Malaysian University Rover Training Group I ( Sea) ]
EN.AMRAN ALI 013-4554941 EN.OSMAN OMAR
017-4050471 EN.ANAS ABD RAHIM
012-4361896 DK 3 30 7, & 28 4, 11 & 18 2.00pm-6.00pm Pauh, DK 4 9 2.00pm-6.00pm 250 51 UZW112
Kumpulan Latihan Kelanasiswa Malaysia I ( Udara)
[Malaysian University Rover Training Group I ( Air) ]
EN.AZMI ABDULLAH 013-4464641 EN.HAIRUL NIZAM TAHAK
012-2879465 DK 8, 10 30 7, & 28 4, 11 & 18 2.00pm-6.00pm Pauh, DK 5 9 2.00pm-6.00pm 150 52 UZW114
Sukarelawan Muda Bantuan Perubatan Malaysia I /
[Student Voluntary Malaysian Medical Relief Society (YOUNG MERCY) I]
EN.AHMAD NASIR B CHE ROSLI 019-4806300
PN.NAZATUL SHIMA BT SAAD DAYANG KHADIJAH BT HAMDZAH
Mekatronik DKN 1, 5 30 7, & 28 4, 11 & 18 8.00am-12.00pm Mekatronik (DKN 1) 9 8.00am-12.00pm 210
Bil. Kod Kursus
Nama Kursus (BM/BI) Jurulatih Tempat Latihan
Mingguan
Tarikh Masa Tempat
Perjumpaan Pertama
Tarikh Masa Kuota
Pelajar
Sept Okt Nov Sept
53 UZW153 Pancaragam I [Brassband I]
EN.ROSTAM ABD RAHMAN
019-2793636 Pusat KO-K 30 7, & 28 4, 11 & 18 12.00pm 8.00am- Pusat KO-K 9 12.00pm 8.00am- 120 54 UZW353 Pancaragam III
[Brassband III]
EN.AZMAN HUSSAIN
012-5862130 Pusat KO-K 30 7, & 28 4, 11 & 18 2.00pm-6.00pm Pusat KO-K 9
2.00pm-6.00pm 125
55 UZW171 Seni Silat Cekak I [Seni Silat Cekak I ]
EN. MOHD HASRI B AHMAD SHUKERI 012-4576839 PN.NOOR AINI ARIFFIN
013-4465905 Mekatronik BKN 2, 3, 4, 5, 6, 7 30 7, & 28 4, 11 & 18 6.00pm-10.00pm Pauh, DK 8 9 2.00pm-6.00pm 150
56 UZW371 Seni Silat Cekak III [Seni Silat Cekak III ]
EN.MUHD ADHA ABD RASHID 019-5592727 PN.AZNOR HANAH ABDUL HALIM
012-5053235 30 7, & 28 4, 11 & 18 6.00pm-10.00pm Pauh, DK 8 9 2.00pm-6.00pm 113 57 UZW172 Taekwon-Do GTF I [Taekwon-Do GTF I ]
CIK TEOH WEN YI EN.CHUAN HOOI CHAI
012-4852898 PFI & Kubang Gajah & Dewan
Ilmu
30 7, & 28 4, 11 & 18
6.00pm-10.00pm Pauh, DK10 9
2.00pm-6.00pm 150
58 UZW372 Taekwon-Do GTF III [Taekwon-Do GTF III ]
EN.ABDUL RAHMAN HURAISEN MASRI 012-4614897 PN.ABIDATUL MUNAWARAH NURUDDIN 017-5835736 30 7, & 28 4, 11 & 18 6.00pm-10.00pm Pauh, DK10 9 2.00pm-6.00pm 115
59 UZW173 Karate-Do I [ Karate-Do I ]
EN.AHMAD TAJUDDIN BAHARIN 012-3679900
PN.MISDAWATI BT MD AKHIR PFI & Kubang Gajah & Dewan
Ilmu
30 7, & 28 4, 11 & 18
6.00pm-10.00pm Pauh, DK 7 9
2.00pm-6.00pm 150
60 UZW373 Karate-Do III [ Karate-Do III ]
PN.NORMARIEYATI TADIN 012-8438465
EN.MOHD DZULKIFLEE EMMANUEL 012-8400313 30 7, & 28 4, 11 & 18 6.00pm-10.00pm Pauh, DK 7 9 2.00pm-6.00pm 146 61 UZW176 Taekwon-Do WTF I [Taekwon-Do WTF I ]
PN.HAJAR ASWAT KHAMIS 017-438 4692 EN.LEONG KEAN WEI
013-4619388 PFI & Kubang Gajah & Dewan
Ilmu
30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm Pauh, DK 8
9
8.00am-12.00pm 150
62 UZW376 Taekwon-Do WTF III [Taekwon-Do WTF III ]
EN.LEE KIN SENG 013-4229668 EN.AHMAD FESOL OTHMAN
019-4113006
30 7, & 28 4, 11 & 18
8.00am-12.00pm Pauh, DK 8
9
8.00am-12.00pm 119
63 UZW177 Silat Olahraga I [Sport Silat I]
EN.HAFIZ MUSTAFFA 019-5578085
EN.WAN MOHD JAILANI PFI & Kubang Gajah & Dewan
Ilmu
30 7, & 28 4, 11 & 18
2.00pm-6.00pm Pauh, DK 9
9
2.00pm-6.00pm 150
64 UZW277 Silat Olahraga III [Sport Silat III]
EN.SHAHRUL FIKRI B SHAHIRAN EN.ISMA-AL CHE MAE
019-4182090
30 7, & 28 4, 11 & 18
2.00pm-6.00pm Pauh, DK 9
9