• Tidak ada hasil yang ditemukan

ер бақыты - ел қолында - BilimLand

N/A
N/A
Protected

Academic year: 2024

Membagikan "ер бақыты - ел қолында - BilimLand"

Copied!
3
0
0

Teks penuh

(1)

Автор: Карибаева Ганди Токтаровна Предмет: Қазақ тілі

Класс: 8-сынып

Раздел: «Білім. Ғылым. Инновация»

Тема: ер бақыты - ел қолында

Цели обучения (ссылка на учебную программу):

тыңдалым, айтылым

Цели урока: 8.1.1.1 - мәтін тақырыбы, тірек сөздер, иллюстрациялар арқылы көтерілетін мәселені болжау;

8.2.1.1 - тұрақты тіркестер мен көркемдегіш құралдарды қолданып, ауызша мәтіндер құрау;  

Языковые цели: тұрақты тіркестер

Ожидаемый результат: көбісі Құрманғазының күйін біледі барлығы өмірбаянын айта алады Критерии успеха: тыңдайды, тапсырмалар орындайды Привитие ценностей: тұлғаларды құрметтеу

Навыки использования ИКТ:

сөйлейді, сұрақтарға жауап беру

Межпредметная связь: тарих, әдебиет

Предыдущие знания: Алаш арыстары. А.Байтұрсынұлы

Ход урока

Этапы урока Запланированная деятельность на уроке Ресурсы

Начало урока (5 минут)

Сәлемдесу.

Сынып реттілігін қадағалау.

Оқушыларды түгелдеу. Оқу құралдарын байқау.

Бір-бірімізді тыңдаймыз десек 1 рет қол шапалақтаймыз! Ұйымшыл боламыз десек 2 рет Белсенділік танытамыз десек 3 рет шапалақтаймыз!

Үй тапсырмасын тексеру Дескриптор.     

(2)

Этапы урока Запланированная деятельность на уроке Ресурсы Середина урока

(15 минут)

Болжау. Құрманғазы Сағырбайұлының «Адай» күйі тыңдалады. Соларқылы бүгні сабақтың таныстырылымы өтеді.      

Мәтінмен жұмыс.Тыңдалым. Айтылым. Оқушылар өздеріне берілген мәтінмен жұмыс жасап, ой қорыту тиіс. 

Тірек сөздер. Оқушыларға орны ауысып келген қазақша-орысша сөздерді реттестіріп, тірек сөздермен танысуы керек.      

http://yandex.kz/clck/jsredir?bu

=7huz3i&from=yandex.kz%3Bs earch%2F%3Bweb%3B%3B&tex t=&etext=2202.vAQ-

rzs_QTwLk6yjEODryL-

zdEZf9FXYGxKjC6xzBaCRqhsPnc onezklJLKbYSSqorBVCIruxf1ehW HKWtebTn54Zkct7ZePxH- T6yhSd8BwYWlxb2Rrc3hldHlxZ WJ6.16ce437cb9c2debb190f9e3 66ee167c54d0d4b18&uuid=&st ate=jLT9ScZ_wbo,&&cst=AiuY0 DBWFJ5Hyx_fyvalFNFzBmMUH- I6PPA12RpuXZj6PdQYZqmA7jdp Nf3SmqQAwM8ZzJeXJVkh9v2uU kxvEXMDS9mv-

oWlSnBxzNgmil946syUmlms0cR UdEqBZf4TuhDOM9FX7UAJtm0N D9FVfq2fjHPPaQ_wbVJAPIEpDmb 11_2bDGyyU6L5_qydSo6Quv4e huepQXQsfeA1hHAXuynLZ5sF7y MOyDar55Neaz4l9cRR2hTNjHD8 OF_4XY1NF8Gyqqear1qSUNz0qT aa2z2psIsehWO5SykSXKMoDjzp Zp01PVeN0s56K7oezQjQLMjhSh WPHqUQpEZAerHRciYO0lK7Lrn4 MWtT6nDKdJK5Vk88DoB4W2A7 7K3HMRUoR_O_2mXUtLQ,&data

=UlNrNmk5WktYejR0eWJFYk1Ld mtxc2lmdnlwT2t4cmh1Tk5nSUE tSUZDbThKd05GWGh2VS1vMVA 2S2k2amFIYXVhTDV5Ujk2OU8zY y1tVG55VF9qRU9hQWlUT2J0Yjg 0&sign=462d6d825f834982af5c cdc32a463f3a&keyno=0&b64e

=2&ref=orjY4mGPRjkm1GYum WD8VpzF_kJ2sVs5M2EHe7e9Qfk ZL4cIwhngFnVhGuJTvq_WCGRoL 4ehmT7XI-AG-

jfkitcMHcqJm9Y8OTXlrlx9A- JmlJ_8yGuW92gUabkE6goXd8ryf rEaQQHUm6peWmn3o05jJBZLkh Z5Oo4JBjYuKHXGubs-

FrTO31XcewZPgUxFgdbJTUKGyL sUimmQvC-

W9iQj3xpaGbs8mduAmnQXmv7 UDKnHoo9aVm0JdmdgAEQMJ2Z 5LBPr5ahji994qaEPTJyK01_OUD qxR0ceUO4ADlf-

mkKN7W6ux3v8eUZJRrktZpr7J7 gWs8hk1QVYFc99ixlZP3aUw7H2

&l10n=ru&rp=1&cts=15802772 38190%40%40events%3D%5B

%7B%22event%22%3A%22click

%22%2C%22id%22%3A%227hu z3i%22%2C%22cts%22%3A158 0277238190%2C%22fast%22%

3A%7B%22organic%22%3A1%7 D%2C%22service%22%3A%22w eb%22%2C%22event-

id%22%3A%22k5yw9ktqp%22%

7D%5D&mc=1.9182958340544 896&hdtime=9662.16

(3)

Этапы урока Запланированная деятельность на уроке Ресурсы Конец урока

(15 минут)

«Ойлан, тап» әдісі. Бұл әдіс арқылы оқушылар берілген ақпараттың дұрыстығын я бұрыстығын анықтауы тиіс.     «Тұрақты тіркестерді тап».

Оқушылар өздеріне берілген тұрақты тіркестердің мағынасын тауып алуы керек.      

Рефлексия (5 минут)

Кері байланыс. «Бес саусақ» әдісі арқылы. 

Referensi
