• Tidak ada hasil yang ditemukan

Менің отбасым. М дыбысы мен әрпі.Менің атам.

N/A
N/A
Protected

Academic year: 2024

Membagikan "Менің отбасым. М дыбысы мен әрпі.Менің атам."

Copied!
2
0
0

Teks penuh

(1)

Автор: Есетова Салтанат Жұбатқанқызы Пән: Сауат ашу

Сынып: 1-сынып

Бөлім: Менің отбасым және достарым

Тақырып: Менің отбасым. М дыбысы мен әрпі.Менің атам.

Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу):

1.7 Тыңдалған материал бойынша өз пікірін айту 1.8 Берілген тақырыпқа әңгіме құрап айту

1.9 Сөздерді, дыбыстарды орфоэпиялық нормаларға сәйкес дұрыс айту   Сабақтың мақсаты: Барлығы: Жаңа білімді меңгереді.

Көбі: Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды.

Кейбірі:  Алған білімді өмірде қолдана алады.  

Тілдік мақсаттар: Аудиожазба , таныстырылым.

Бағалау критерийлері: Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.

Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады.  

Құндылықтарды дарыту:

Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. 

АКТ-ны қолдану дағдылары:

Аудиожазба , таныстырылым.

Пәнаралық байланыс: Өнер, ана тілі сабағы

Бастапқы білім: «Ыстық микрофон» әдісі ( сұрақ -жауап)

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері

Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар

Сабақтың басы Тікірейіп құлағы Меннен бұрын тұрады, Бойын жазып керіліп.

Беті қолын жуады.

-Балалар өлең не туралы ? -Мысық.

«Ыстық микрофон» әдісі ( сұрақ -жауап) Өткен сабақты пысықтау. М дыбысынан келетін сөз айту.    

Шаттық шебері

микрофон

(2)

Сабақкезеңдері Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар Сабақтың ортасы ( МК; Ө; Қ ) №1 Сызбаның және сөздердің көмегімен өз атаң туралы

оқы.

« Менің атам» «Мынау – менің атам.Оның аты – Марат.Ол – мұғалім. Мен атамды жақсы көремін. » ( мәтіндегі атасының аты,оның қызметі әр баланың қалауы бойынша айтылады ) Оқулықпен жұмыс. №2

Оқылым.Мұғалімнің көмегімен сөздер,мәтін оқытылады. мата Марал алма мал адам маса томар шама мол Марат Арман ал алма отыр отырма сула сулама « Малтатас»

Сөздік жұмысы жүргізіледі : «томар», «малтатас», «малтыды»

№ 3 Сурет және сызба арқылы сөйлем \мәтін құрастыру.  

Сергіту сәті 1 мин

«Телефон» ойыны  

Қызықты тапсырма 8 минут Аяқталуы 16 минут  

«Сыңарын тап»

Ма        та 

Ма       са        Ма       рал   Ма      рат  

Таныстырылым, оқулықпен жұмыс

телефон

Оқулық, дәптерлер,буындар.

Сабақтың соңы «Жасырын әріпті тап» ( та...ақ, ... ұрын, ) Рефлексия   Басбармақ суреттері  

Рефлексия "Автор орындығы"  әдісі өзінің сабақ туралы ойларын

білдіреді және айтады.

Referensi
