• Tidak ada hasil yang ditemukan

Сабақ барысыСабақкезеңдеріЖоспарланған іс-әрекетРесурстар

N/A
N/A
Protected

Academic year: 2024

Membagikan "Сабақ барысыСабақкезеңдеріЖоспарланған іс-әрекетРесурстар"

Copied!
1
0
0

Teks penuh

(1)

Автор: РСКАЛИЕВА ГУЛСЕЗИМ МАЛИКОВНА Пән: Қазақ тілі (Т1)

Сынып: 2-сынып

Бөлім: Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті

Тақырып: Ұлттық кейіпкерлерді сипаттаймыз. Жалқы есім мен жалпы есім

Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу):

2.1.4.1 - тірек сөздерді қатыстыра отырып, берілген тақырып бойынша әңгіме құрау

Сабақтың мақсаты: Оқушылар берілген суреттер бойынша Алдаркөсе туралы әңгіме құрастыра алады. Берілген тірек сөздер арқылы Алдаркөсені сипаттап жаза алады. Сөздердің қатесін түзеп, сөйлемдерді көшіре алады. 

Тілдік мақсаттар: сөз таптары, зат есім, жалқы есім, жалпы есім

Бағалау критерийлері: Оқушылар берілген суреттер бойынша Алдаркөсе туралы әңгіме құрастырады. Берілген тірек сөздер арқылы Алдаркөсені сипаттап жазады. Сөздердің қатесін түзеп, сөйлемдерді көшіреді. 

АКТ-ны қолдану дағдылары:

интертақта, ноутбук

Пәнаралық байланыс: музыка, әдебиеттік оқу

Бастапқы білім: «Ширату жаттығу» Жалған – ақиқат -оқушыларға пікір айтамын.

Оқушылар айтылған пікірдің жалған немесе ақиқат екенін анықтайды.

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері

Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар

Сабақтың басы Тыңдалым. Алдаркөсе жайында видео - Тыңдалған видео бойынша сұрақтар қою.

Айтылым. «Суреттегі ертегі» әдісі

Нұсқау: сурет бойынша Алдаркөсе жайында әңгіме құрап айт.

ҚБ оқушылар сурет бойынша Алдаркөсе жайында әңгімелейді Ынталандыру Тамаша!  

https://youtu.be/Ky0ZG2gFGwQ суреттер  

Сабақтың ортасы Жазылым. Нұсқау: Берілген сөздерді пайдаланып, Алдаркөсені сипаттап жаз. ҚБ оқушылар кедей, тапқыр, ақылды, қу сөздерін пайдаланып, Алдаркөсені сипаттап жазады. Уәждеу Керемет! 

Тірек сөздер  

Сабақтың соңы «Адасқан сөздер» әдісі

Нұсқау: сөздердің қатесуін түзетіп, сөйлемдерді көшіріп жаз ҚБ оқушылар сөйлемдерді көшіріп жазады

Ынталандыру Жарайсыңдар!   

Рефлексия "Кеме" әдісі кеме кері байланысы

Referensi
