• Tidak ada hasil yang ditemukan

Тригонометриялық тепе-теңдіктерді тиімді қолдану

N/A
N/A
Protected

Academic year: 2024

Membagikan "Тригонометриялық тепе-теңдіктерді тиімді қолдану"

Copied!
2
0
0

Teks penuh

(1)

Автор: Сарин Тимур Берікбайұлы Пән: Алгебра

Сынып: 10-сынып

Бөлім: Тригонометриялық теңдеу және теңсіздік

Тақырып: Тригонометриялық тепе-теңдіктерді тиімді қолдану

Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу):

Тригонометриялық тепе-теңдіктерді тиімді қолдану

Сабақтың мақсаты: Барлығы: Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер қасиеттерін біледі.

Көпшілігі Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер формулаларын қолданып есептер шығарады Кейбіреуі: Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктерге қатысты күрделі есептер шығара алады   Тілдік мақсаттар: Тригонометриялық теңдік, тепе-теңдік, тригонометриялық тепе-теңдік

Күтілетін нәтиже: Оқушылар сабақ соңында тригонометриялық тепе-теңдікті қолдана алады. 

Бағалау критерийлері: Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктерді біледі Есептерді қатесіз шығарады   

Құндылықтарды дарыту:

Қоғамымыздағы ұлттық бірлік, бейбітшілік пен келісім 

АКТ-ны қолдану дағдылары:

www.bilimland.kz, MS Power Point бағдарламасы.

Пәнаралық байланыс: Геометрия, физика, астрономия Бастапқы білім: Тригонометриялық тепе-теңдік

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері

Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар

Сабақтың басы (5-мин)

Ұйымдастыру. Оқушыларды түгелдеп, сыныптың сабаққа дайындығы тексеріліп, оқушылардың назары сабаққа аударылады. Оқушылар сабақтың мақсатымен таныстырылады. Топқа бөлу: sinx, cosx, tgx, ctgx

№321 ауызша тексеру.

(2)

Сабақкезеңдері Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар Сабақтың ортасы

(30 мин)

Математикалық домино

Тригонометрия тарихынан бейнеролик 

www.bilim-twig.kz Топтық жұмыс: Өрнекті ықшамда  

Image not found or type unknown

Image not found or type unknown

Сабақтың соңы (4 мин)

Сабақты бекіту  www.itest.kz 

Үйге тапсырма: №326 есеп Рефлексия

(1 мин)

Рефлексия Менің есіме түсті ………..

Маған қиын болды ………..

Менің білгім келеді ………...

Мен орындай алмадым ………

Мен оындағым келеді ……….  

Referensi
