• Tidak ada hasil yang ditemukan

Мектебіме саяхат. Аа дыбысы мен әрпі

N/A
N/A
Protected

Academic year: 2024

Membagikan "Мектебіме саяхат. Аа дыбысы мен әрпі"

Copied!
1
0
0

Teks penuh

(1)

Автор: Мукушева Арайлым Онгаровна Пән: Сауат ашу

Сынып: 1-сынып Бөлім: Менің мектебім

Тақырып: Мектебіме саяхат. Аа дыбысы мен әрпі

Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу):

1.1.1.1 Тыңдау барысында тілдік бірліктерді (сөйлеу, сөз, сөйлем, мәтін) ажырату, тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіну.

1.3.8.1 Жазу жолын, жоларалық кеңістікті, жолдың жоғары және төменгі сызығын сақтап, әріп элементтерін каллиграфиялық талаптарға сай жазу

Сабақтың мақсаты: Барлық оқушылар: Тыңдау барысында тілдік бірліктерді (сөйлеу, сөз, сөйлем, мәтін) ажырата алады.

Көптеген оқушылар: сөз, сөйлеу сызбасын оқу және құрастыра біледі.

Кейбір оқушылар: жазу жолын, жоларалық кеңістікті сақтай отырып жаза алады Тілдік мақсаттар: Диалог пен жазуға пайдалы сөз тіркестері:

Біз мектепке не үшін келеміз?

Мектептен біз не аламыз?

Бағалау критерийлері: Тыңдау барысында тілдік бірліктерді (сөйлеу, сөз, сөйлем, мәтін) ажыратады.

Сөз, сөйлеу сызбасын оқиды және құрастырады.

Жазу жолын, жоларалық кеңістікті сақтай отырып жазады.

Құндылықтарды дарыту:

Құрмет

АКТ-ны қолдану дағдылары:

Бейне, суреттер

Пәнаралық байланыс: Ағылшын тілі, музыка

Бастапқы білім: Сөз, сөйлеу сызбасын құрастыру

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері

Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар

Сабақтың басы (5 мин)

Үш тілде амандасу.

Шаттық шеңбер  Сабақтың ортасы

(25 мин)

1-тапсырма.(МК) "Сұраққа жетіп ал әдісі" 

Кері байланыс "Ауа райы" әдісі 2-тапсырма.(Ұ) "Жеміс себеті"

Кері байланыс "Шапалақ әдісі"

3-тапсырма. "Әріптер әні"

Кері байланыс "Фигуралар"

4-тапсырма (Т) "Құпия сөзді тап"

Кері байланыс ""Екі жұлдыз бір тілек

https://www.youtube.com/watch

?v=iFnJZ4fDEAU

https://www.youtube.com/watch

?v=beeh9s5ILYY

Сабақтың соңы (10)

"Буынға бөліп көр"әдісі

Балалар суреттерге қарап, сөздерді буынға бөледі Рефлексия "Алма ағашы"әдісі

Жасыл түсті алма- мен бүгін барлығын жақсы орындадым деп ойлаймын:

менің көңіл күйім-көтеріңкі.

Сары түсті алма- мен тапсырмаларды орындаған кезде қателіктер жібердім, көңіл-күйім оңша емес.

Қызыл түсті алма- мен тапсырманы орындай алмадым, көңіл-күйім жоқ.

Referensi
