• Tidak ada hasil yang ditemukan

Көңіл сұрауды білемін. Мәтін:Жолбарыс пен түлкі.

N/A
N/A
Protected

Academic year: 2024

Membagikan "Көңіл сұрауды білемін. Мәтін:Жолбарыс пен түлкі."

Copied!
3
0
0

Teks penuh

(1)

Автор: Ажхатова Бибигул Абатовна Пән: Әдебиеттік оқу

Сынып: 2-сынып

Бөлім: Дені саудың - жаны сау

Тақырып: Көңіл сұрауды білемін. Мәтін:Жолбарыс пен түлкі.

Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу):

2.2.6,1-кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттау,мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалау.

2.3.3.1-шығармашылық жұмысын мұғалімнің көмегімен сурет,аппликация ,фотосуреттер арқылы ұсыну

Сабақтың мақсаты: Барлық оқушылар:Тақырыпты болжайды,қажетті ақпаратты тауып оқиды,сұрақтарға жауап береді.

Оқушылардың көбі:Мәтінді оқиды,түсінеді,бағалауға қатысады,топтық,жұптық жұмыстарға қатысады.

Кейбір оқушылар:Суретке қарап қызықты әңгіме құрастырады.

Тілдік мақсаттар: Жолбарыс-тигр,түлкі-лиса Түйінді сөздер мен сөз тіркестері:

Тірек сөздердің айтылуын,есте сақтау дағдысын қалыптастыру:

Тірек сөздерді сабақ барысында қайталату.

Күтілетін нәтиже: Мәтінді оқиды,түсінеді,бағалауға қатысады,топтық  жұмыстарға қатысады.

Тақырыпты болжайды,қажетті ақпаратты тауып оқиды,сұрақтарға жауап береді.

Бағалау критерийлері: Кейіпкерлердің сыртқы келбетін сипаттайды,мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалайды.

Нақыл сөздердің мағынасын түсіндіре алады.

Құндылықтарды дарыту:

Құрмет

Ынтымақтастық Өмір бойы білім алу

АКТ-ны қолдану дағдылары:

АКТ дағдыларын дамыту,интернет ресурстары

Пәнаралық байланыс: қазақ тілі,көркем еңбек Бастапқы білім: Мен істейтін жұмыс бар

Сабақ барысы Сабақ

кезеңдері

Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар

Сабақтың басы (10 мин)

Балалар бір-біріне жылы тілек білдіреді.

Жануарлардың суреттері арқылы үш топқа бөлу.

Миға шабуыл әдісі арқылы өткен сабақты пысықтау,еске түсіру.

интернет ресурстары

(2)

Сабақкезеңдері Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар Сабақтың ортасы

(15 мин)

1.Өздік жұмыс.Түсіндір.Ауырып ем іздегенше,       Ауырмайтын жол ізде.

Дискриптор:

1.Нақыл сөзді түсініп оқиды.

2.Бір-біріне сұрақ қояды.

3.Бір-бірін тыңдап,толықтырады,бағалайды.

Кері байланыс: Житондар ҚБ:Жұлдызшалар.

2.Топтық жұмыс.Түсініп оқы. Ертегіні  оқу

Дескриптор:

1.Ертегіні түсініп оқиды 2.Ертегіні мұқият тыңдайды.

3.Суретке қарап диолог құрайды,сахналайды.

4.Жолбарыс пен Түлкінің әс-әрекетіне баға береді.

Кері байланыс:Бағдаршам ҚБ:Бас бармақ

Сергіту сәті:Көңілді күн Жұптық жұмыс.Өз пікіріңді айт Дескриптор:

1.Бір-біріне сұрақтар қояды.жауап береді.

2.Жан-жақты талқылап негізгі ойды жеткізеді.

3.Тапсырманы белсенді орындайды.

Кері байланыс:Желкенді бояу.

ҚБ: От шашу

интернет ресурстары

(3)

Сабақкезеңдері Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар Сабақтың соңы

(10 мин)

Ашық микрофон әдісі  арқылы сабақты қорытындылау Үйге тапсырма: 24-25 бетті оқу

Кері байланыс : Жетістік баспалдағы

интернет ресурстары

Рефлексия (5мин)

Рефлексия --

ҚМЖ.Бастауыш сынып

(30.01.2020)

Жұптық,топтық,өздік жұмыстарды жұлдызшалар,жетондар арқылы бағалап отырдым.Мадақтау,марапаттау арқылы бағалауды жүзеге асырамын.

Интернет ресурстары

Referensi
