• Tidak ada hasil yang ditemukan

Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім?

N/A
N/A
Protected

Academic year: 2024

Membagikan "Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім?"

Copied!
2
0
0

Teks penuh

(1)

Автор: Бекбулатова Шынар Жанбаевна Пән: Сауат ашу

Сынып: 1-сынып

Бөлім: Бізді қоршаған әлем

Тақырып: Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім?

Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу):

1.7 Тыңдалған материал бойынша өз пікірін айту 1.8 Берілген тақырыпқа әңгіме құрап айту

1.9 Сөздерді, дыбыстарды орфоэпиялық нормаларға сәйкес дұрыс айту   Сабақтың мақсаты: Барлығы:Жаңа білімді меңгереді.

Көбі:Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды.

Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады.  

Тілдік мақсаттар: Ереже

Күтілетін нәтиже: оқу мақсаттарына жету Бағалау критерийлері: Жаңа білімді меңгереді.

Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды.

 Алған білімді өмірде қолдана алады.  

Құндылықтарды дарыту:

Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. 

АКТ-ны қолдану дағдылары:

Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. 

Пәнаралық байланыс: Өнер, ана тілі сабағы

Бастапқы білім: нәтиже сабақ тақырыпты түсіну

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері

Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар

Сабақтың басы (5 минут)

Жарқырап күн де шығады, Айналаға нұр шашады.

Қайырлы күн! Біз көңілді баламыз, Қайырлы күн! Сәлемдесіп аламыз.

Әрбір адам досым, сыныптасым.

Әрбір сабақ үйрену, оқу, іздену.

Әрбір ісің тірлік, тірек, адамдық.

Әрбір сөзің шындық, бірлік, адалдық.

– Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп 

    Шаттық шебері        

Сабақтың ортасы (8 минут Сергіту сәті 1 минут Қызықты тапсырма 8 минут)

№1 Суреттерде қандай ертегілер берілгенін анықтаңдар.

№2 мына сөйлем қай ертегіге тиесілі екенін тауып көріңдер.

Мен салқындайын, су ішейін.   

Видео қою. (АКТ) «Көңілді күн»  

№3 суреттердің көмегімен мағынасы қарама-қарсы сөзді тап.    

  Таныстырылым, оқулықпен жұмыс  

Оқушылар көрген қимылдарын қайталайды.

Оқулық, дәптерлер.

Сабақтың соңы (Аяқталуы 16 минут)

Ойын: «Кім жылдам?»

1.Суретпен жұмыс. Суретке қарап сипаттама беру.

2.Дәптермен жұмыс. Сөздерді оқу, буынға бөлу және әріптерді жазып шығамыз.

Ойын: «Кім шапшаң?» Дауысты, дауыссыз әріптерді ажырату.  

(2)

Сабақкезеңдері Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар Рефлексия

(Сабақтың соңы 2 минут)

Рефлексия Оқушылар «Еркін микрофон» әдісі бойынша сабаққа кері байланысты ауызша айтты.

Кері байланыста оқушылар өз топтарының жұмысымен бірге басқа топтың да жұмыстарын бағалады және ұсыныстарын берді. Бұл сабақта оқушылар шығармашылықпен жұмыста топтық жұмыстың пайдасын түсінді деп ойлаймын.   

микрофон

Referensi
