• Tidak ada hasil yang ditemukan

Сыныптағы танысу. Сөйлем.

N/A
N/A
Protected

Academic year: 2024

Membagikan "Сыныптағы танысу. Сөйлем."

Copied!
2
0
0

Teks penuh

(1)

Автор: Коныратбай Гулжанат Сериккызы Пән: Сауат ашу

Сынып: 1-сынып Бөлім: Өзім туралы

Тақырып: Сыныптағы танысу. Сөйлем.

Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу):

1.1.8.1 берілген сюжетті сурет бойынша шағын әңгіме құрап айту 1.1.3.1 мұғалімнің көмегімен оқиғаның ретін сақтай отырып баяндау  1.1.4.1 мәтіннің мазмұнын тақырыбы немесе оның иллюстрациясы бойынша болжау 1.2.5.1 мәтін иллюстрациясы бойынша сұрақтар қоя білу немесе оқығаны бойынша қойылған сұраққа жауап беру (мұғалім көмегімен)  1.3.8.1 жазу жолын, жоларалық кеңістікті, жолдың жоғарғы және төменгі сызығын сақтап, әріп элементтерін каллиграфиялық талаптарға сай жазу

Сабақтың мақсаты: Барлығы: Жаңа білімді меңгереді. Көбі: Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды. Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады.

Тілдік мақсаттар: Менің сыныбым-мой класс-my class 

Бағалау критерийлері:  Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.  Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады.

Құндылықтарды дарыту:

Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.

Пәнаралық байланыс: Музыка

Бастапқы білім: Сыныптағы танысу.

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері

Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар

Сабақтың басы (5 минут)

Бала, бала, балапан Қане, қайсы, алақан.

Саусақтарың әйбат, Былай-былай ойнат.

Бала, бала, балапан Қане, қайсы, алақан.

Саусақтарың әйбат, Былай-былай ойнат.

– Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш!

Сабақтың ортасы (13 минут)

№1 Бүгін бір-біріңмен танысасыңдар. Өздерің сияқты оқушылардың танысқан  кезінде не айтқанын тыңда.

№2 Көңілді танысу. Әр шардағы суреттің көмегімен балалардың атын тауып көр. Дәптермен жұмыс

Сабақтың соңы (20 минут)

Тарсылдатпай едендi Орнымыздан тұрып ап Жүгiрейiк бiр уақ.

Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш.

Аяқты алға созайық Тiк көтерiп, қозғайық.

Тым сылбыр да болмайық Алға қарай озбайық.

Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш.

Сурет бойынша тапсырма   

(2)

Сабақкезеңдері Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар Рефлексия

(2 минут)

Жаттығу «Менің алдыға қойған мақсатым» Шарты: Қатысушылар өздерінің алдыға қойған мақсаттарын айтып, сол мақсатқа қалай жету үшін не істеу керек екенін айтады. Уақыт 3 мин. беріледі. Шарты: Екі дос көптен бері көріскен жоқ. Екі достың кездесу арманы болған. Ал, енді сендерге тапсырма, мына екі достың кездесуін , елестетіп көрсетулеріңізді сұраймын.  Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді  бас бармақ саалынған суреттер  арқылы бағалау.  

Referensi
