• Tidak ada hasil yang ditemukan

Buku Program Hari Anugerah Satu 2012

N/A
N/A
Protected

Academic year: 2021

Membagikan "Buku Program Hari Anugerah Satu 2012"

Copied!
17
0
0

Teks penuh

(1)

JAWATANKUASA HARI ANUGERAH  JAWATANKUASA HARI ANUGERAH  KECEMERLANGAN & GRADUASI  KECEMERLANGAN & GRADUASI 

PRASEKOLAH 2012  PRASEKOLAH 2012 

SK Dato’ Ahmad Said 

SK Dato’ Ahmad Said 

Tambahan

Tambahan

Merakamkan ucapan setinggi-tinggi terima kasih

Merakamkan ucapan setinggi-tinggi terima kasih

dan kenangan abadi kepada

dan kenangan abadi kepada

Y.B. DATO’ HAJI NADZRI BIN HAJI ISMAIL Y.B. DATO’ HAJI NADZRI BIN HAJI ISMAIL

DPMP.,PMP.,AMP.,PPT.

DPMP.,PMP.,AMP.,PPT.

 ADUN Manjoi 

 ADUN Manjoi 

Semua Warga SK Dato’ Ahmad Said Tambahan

Semua Warga SK Dato’ Ahmad Said Tambahan

Semua yang terlibat secara langsung dan tidak 

Semua yang terlibat secara langsung dan tidak 

la

lan

n su

sun

n da

dala

lam

m me

men

n a

a ak

akan

an ke

kela

lanc

ncar

aran

an

PENGHARGAA

(2)

Nama

:

Tarikh Lahir

:

Tempat Lahir

:

Kedudukan D alam Keluarga

:

Cita-Cita

:

Jawatan Yang Disandang:

1).

2).

3).

4).

5).

PENCAPAIAN DALAM KURIKULUM & KOKURIKULUM

BIL

PENGLIBATAN

TAHUN

PENCAPAIAN

1

02.00 pm

: Jemputan mengambil tempat duduk

02.30 pm

: Ketibaan tetamu kehormat

02.40 pm

: Persembahan Koir Sekolah

: Bacaan Doa

02 .45 pm

: Uca pan Yan g D ip er tu a PI BG SK DAS T

Tn Hj Husaini bin Ibrahim

03 .10 pm

: Uca pan Pe nol on g K an an Pen tad bi ra n

Puan Hjh Kamaliah bt. Wan Ismail

03.20pm

: Ucapan Perasmian

 YB. Dato Hj Nazri bin Ismail (ADUN

Manjoi)

03.30pm

: Persembahan Kalam Jama’i

Anugerah Nilam

Anugerah Individu Terbaik Tahun 1 dan

Tahun 2

Persembahan Pra Sekolah

Anugerah Individu Keseluruhan

Terbaik Tahun 3

Anugerah Individu Terbaik Tahun 3

Anugerah Mata Pelajaran Terbaik 

Tahun 3

Graduasi Pra Sekolah

Anugerah Individu Keseluruhan Terbaik 

Tahap 2

Anugerah Individu Terbaik Tahap 2

Anugerah Mata Pelajaran Terbaik Tahap 2

Persembahan Tarian

Anugerah Kecemerlangan UPSR 2012

Anugerah Tokoh Sahsiah dan

Kepimpinan

Anugerah Tokoh Kokurikulum

Anugerah Tokoh Murid 2012

(3)

Nama

:

Tarikh Lahir

:

Tempat Lahir

:

Kedudukan Dalam Keluarga

:

Cita-Cita

:

Jawatan Yang Disandang:

1).

3).

4).

5).

PENCAPAIAN DALAM KURIKULUM & KOKURIKULUM

BIL

PENGLIBATAN

TAHUN

PENCAPAIAN

18

17

 TOKOH KOKURIKULUM

2012

AHLI JAWATANKUASA

HARI ANUGERAH KECEMERLANGAN

AKADEMIK 

(4)

TUGASAN DAN NAMA PETUGAS

Jemputan

Pn. Nurshima Ahmad Halidin Pn. Lila Amilia Che Izhar  Pn. Hjh. Amidah bt Mohammad Pn. Rozanah bt Mohamed

Sambutan

Pn. Faeyzah bt Abdul Rahman Tn. Hj Husaini bin Ibrahim Pn. Hjh Kamaliah bt Wan Ismail Pn. Hjh Jamiah bt Mohd Alias Pn. Masziah Sahirul bt Miah Hamzah

Buku Program Pn. Fauziah bt Ibrahim (K) Pn. Hjh Arzuna bt Mohd Yusof  Pn. Noor Nilam bt Mokhtar  En. Zaharuddin Mohd Zabri Pendaftaran

Pn. Krishnaveni Muthuraj (K) Pn Jamal Izani bt Sidik Pn. Caroline Henevia Anak Niwin

Pengacara Majlis Pn. Masriyah bt Marzuki Pn. Salmi bt Yang Ramli

Persiapan Pentas (Back drop) En. Zulkefli b. Kulop

Sambutan Perasmi Pn. Summiah bt Somudi (K) Pn. Azuraini bt Khamis Pn. Fazilah bt Ismail Pn. Hamidah bt Saari

Perbarisan dan Tabik Hormat En. Khairil Asraf b. Abd Malik (K) En. Mohamad Aizerul bin Ban Pn. Dayang Noriana bt Mohd Noor  Pn Nuru l Ammalin

Persediaan dan Persiapan Dewan En. Suleiman B. Ariffin (K) En. Sabarudin bin Abdul Karim En. Mohd Farid bin Samshuddin Pn. Rohana bt Mahmood Zahidin Pn. Zaharah bt Hamzah Pekerja Kebersihan Sekolah Sijil

Pn Hjh Mas Aiu bt Che Am (K) Pn Lila Amilia Che Izhar 

Siaraya

En. Zulkefli b. Kulop (K) En. Mohd Soffy b. Abd Rahman

Jamuan Tetamu dan Murid Pn Nazrah bt Azizan (K) Pn. Hjh Noor Faridah Pn. Faridah bt Ahmad Suri Pn Jamal Izani bt Sidik Pn. Summiah bt Somudi Pn. Azuraini bt Khamis Pn Nurul Ammalin Hadiah dan Cenderahati

Pn Nor Jalilah bt Mat Nor (K) Pn. Norzaini bt Hassim Pn. Sharehat bt Abdul Rashid Pn Azilah bt Mohamad Pn Zuhailah

Pn Caroline Henevia Anak Niwin

Penyelia Penerima Hadiah En. Abdul Muizz b. Mohamed (Tokoh) Pn. Widad bt Abdul Rahman (T1) Pn. Dayang Noriana (T2) Pn. Zakiah bt Hj. Wan Md. Noor (T3) Pn Aini Azlina bt Hamzah (T4) Pn Khairunnisak bt Ibrahim (T5) Pn. Salbiah bt Mohd Hadri (T6)

Persembahan Murid

Pn. Nurul Huda Musani (prasekolah) En. Mohamed Kassim bin Mohamed Ibrahim (tarian )

Pn. Noornazreen bt Md Nadzir (koir) Pn. Hafizan ( Kalam Jama’i) Cik Nor Azhani (Kalam Jama’i)) En Amzari (Kalam Jama’i)) Panel Pemilihan Tokoh

Kokurikulum, Tokoh Murid dan Tokoh Sahsiah

Pn Nurshima Ahmad Halidin Pn. Salmi bt Yang Ramli (SU pep UPSR)

Pn. Masriyah bt Marzuki (guru B&K)

Pn. Noor Nilam (guru Kelas 6D) En. Zulkefli b. Kulop ( guru disiplin)

Panel Pemilihan Anugerah Nilam Pn. Fauziah Ibrahim

Persembahan slaid

Tn Syed Mohd Bakri b. Syed Ishak

Jurugambar  Mohd Yuzrim bin Yahya

2

Penasihat

En.Said Bin Manap AMN,AMP

Pegawai Pelajaran Daerah Kinta Utara

Pengerusi

Puan Faeyzah Bt Abdul Rahman

Naib Pengerusi

Puan Hjh Kamaliah Bt Wan Ismail

Penyelaras

Puan Jamiah Bt Mohd Alias

Puan Masziah Sahirul Bt Miah Hamzah

Setiausaha

Puan Nurshima Bt Ahmad Halidin

Setiausaha PIBG

Puan Lila Amilia Bt Che Azhar

Bendahari PIBG

Puan Salbiah Binti Mohd Hadri

AHLI JAWATANKUASA

HARI ANUGERAH KECEMERLANGAN

(5)

Nama

:

Tarikh Lahir

:

Tempat Lahir :

Kedudukan Dalam Keluarga :

Cita-Cita

:

Jawatan Yang Disandang:

1)

2).

3).

4).

5).

PENCAPAIAN DALAM KURIKULUM & KOKURIKULUM

BIL

PENGLIBATAN

TAHUN

PENCAPAIAN

BIL

NAMA

TAHUN

1

6 DINAMIK

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

 TOKOH SAHSIAH DAN

KEPIMPINAN

2012

ANUGERAH MURID CEMERLANG

(5A) UPSR

(6)

15

4

4

SENARAI NAMA MURID PRASEKOLAH

(7)

BI L NAMA MURID DAHLIA BIL NAMA MURID ANGGERIK  BIL NAMA MURID SEROJA 1 A DA M M IKH AE L B A HM AD  TARMIZI 1 . A HM AD DA NI EL HA QE EM I B . S HA HZ A 1 . M UH AM MA D F AH MI IKH WA N B . BAHARUDDIN

2 AHMAD NASHRUL B DAUD 2. AMRY ALFI B. AZMA 2. AHMAD AIMAN SAFRIE B. AHMAD RABAIE 3 MOHAMMAD HAKIMI B MOHDAMIN 3. AZIBULLAH HANI B. HALIL 3. DANIAL RIFQI B. MUHAMMAD HALIM 4 M UH AM MA D A IM AN B M OH D NAZRUL SAFARIN 4 . M EG AT S Y AH MI E D AN IE L B . M EG AT SHARIZAN 4 . K HA LI SH S YA H MI EZ AN B . E RR IE SURDIRA

5 MUHAMMAD AMIRUL SYAABAN BMOHAMAD RADZI 5. MUHAMMAD AIREL B. MUHD. NAZRULSAFFARIN 5. MOHAMAD HAZIQ B. SAPIAN AZHAR 6 MUHAMMAD AZRI SYAFIQ B

AHMAD SHUKRI

6. MUHAMMAD ALIF B. NOOR HASSLANHAKIM 6. MUHAMMAD ALIF ISYRAF B. SHAMSULKAMAL 7 M UH AM MA D P UT RA H AI RI L B MOHD RIDZUAN 7 . M UH AM MA D A MI RU L B . M OH AM ED AFFANDI 7 . M UH A MM AD A ZR I SY A RI F B. A HM AD SHURKRI 8 M UH AM MA D R AZ IN B M OH D

RIDZUAN 8. MUHAMMAD FAIRUZ F ADHIL B. MUHD. 8 . M UH A MM AD D AN IS H IS KA ND AR B .HASRUNNAIM 9 MUHAMMAD SAFROLLAH B

MUHAMMAD SABRI 9.

MUHAMMAD HADI B. HAZMI

9. MUHAMMAD FAIQ HANIF B. FAIZAL 1 0 M UH A MM AD U MA R Y A ZI D B

ARSAMEE

10.

MUHAMMAD KHAYRUL AYZAT B. MD.FAIZAL 10.

MUHAMMAD FARIS RAZIQ B. MUHAMMAD RIDZAL @ ROZHAIDI 11 SYED UMAR ABDUL AZIZ B SYEDMOHD BAKRI 11. SYAMIRUL B. RAMZI 11. MUHAMMAD FARIZ B. MOHD RAFITH 12 FARAH HANA BT FAIZAL AL

FAIRUS 12.

DAMIA TASNEEM BT. MUHAMAD

SABERI 12. MUHAMMAD FAUZAN B. YUSOF 13

FATIHAH NAJWA BT MOHD SALIM

1 3. N OR SU HA NA BT . KH AI RUL AZ HA R 1 3. M UH AM MA D Y US OF F F IR DAU S B . ESMAEL SHAH

14 INTAN NUR ALEEYA FAZLIEN BTABDULLAH 14. NUR ALLEYA NAJWA BT. SHAMSANY 14. SAIFUL SYAZWAN B. AMRAN 15 NURIN AMALIA BT NOOR KAZANI 15. NUR ANIS AYUNI BT. ROSMAN 15. AINA QASTINA BT. ZABRI 1 6 N UR DA NI A SY A KI LA B T M EO R

KHAIRI

16.

NUR DANIA SYAHIRAH BT. MEOR KHAIRI 16.

HANI BATRISYIA BT. MOHAMMAD MANSOR

17 NUR KHALISYA SYUHADA BTERRIE SURDIRA 17. NUR ELISYA DAYANA BT. ESMAELSHAH 17. NORAIN SYALEHA BT. YUSOF 1 8 P UT ER I A DL IN A B AL QI S B T

ZUNAIDI

1 8. N UR F ARI NA B T S AH RO NS HA M 1 8. N OR SY AZ YA NI E S YA HAD A B T. Z AI NA L ABIDIN

19 PUTERI BALQIS BT NORAZIZI 19. NURNAZIRAH BT. JOHARI 19. NUR AFINA BT. MOHD RIDHWAN 20 SITI AINNUR FATHIHAH BTAZMAN 20. NUR SYADIAHTUL ATHIRAH BT. ABD.MALIK  20. NUR UMAIRAH BALQIS BT. BAHARUDDIN 21 SITI NUR MAISARAH BTNORHAZLI 21. QHAIRUL BATREISYIA BT. KHAIRULAZHAR 21. NUR YUSRINA BT. MOHD YUNUS 22 SITI NUR NABILA BT MUHAMAD

SABRI 22. SYASYA WARDINA BT. ABD. LATIF 22. PUTRI ANEESA ATASSYA BT. AZMI 23 SITI NUR RAHIMAH BT MOHDISMAWI 23.  YASMIN ATIRAH BT. ZULKIFLI 23. PUTRI NURAIFA BT. SOHAIDI 24 MUHAMMAD AFIQ NAZHAN B.KHAIRUL AFFENDY 24. 24. UMMI HAMIZAH BT. AZMAN 25 25. 25. ZEITI AIMISYA UMAIRAH BT. ZEIRINADZWAN

LAGU SEKOLAH

"Ilmu Teras Kejayaan"

Keunggulan sekolah kami

Dinamik Anggun Soleh Teguh

Iltizam penuh suci

Azam tekad yang kukuh

Menjayakan hasrat wawasan

Membela negara tercinta

 Jaya kecemerlangan

Ke arah cita mulia

Ilmu teras kejayaan

Itulah slogan kami

Dengan berkat kepimpinan

Pendidik yang berbakti Pendidikan diutamakan

Melahirkan warga berilmu

Kita semua doakan

SKDAST terus maju

(8)

2008

(%)

2009

(%)

2010

(%)

2011

(%)

2012

(%)

BAHASA MELAYU (PEM)

89.0

90.3

92.6

94.8

BAHASA MELAYU ( PEN)

78.4

83.9

72.3

83.5

MATEMATIK

53.0

77.4

77.2

76.5

BAHASA INGGERIS

51.8

66.1

74.5

74.5

SAINS

59.10

75.0

85.2

88.7

14

GRAF PENCAPAIAN UPSR MENGIKUT SUBJEK 

SK DATO’ AHMAD SAID TAMBAHAN

 JADUAL CALON DAN BILANGAN LULUS

PENCAPAIAN UPSR

(9)

TAHUN

CALON

BIL

LULUS

%

LULUS

BIL 5A

2009

124

77

62.10

8

2010

149

95

63.76

15

2011

115

75

65.22

12

2012

13

6

KEDUDUKAN DALAM KELAS

 TAHUN 1

 TAHUN 1

(10)

BIL

1 DINAMIK

BIL

1 ANGGUN

BIL

1 SOLEH

BIL

1 TEGUH

1

MEOR

MUHAMMAD

SAUFI B. MEOR

 AHMAD

SHOLEHEIN

1.

MOHAMAD

HAIKAL

B.

NOR FFANDI

1.

MUHAMMAD

FIRDAUS B

NOR

MUHAMMED

1.

AFIQ DARWIS B

HAMDAN

2

MUHAMMAD

 ANAS AL-AMIN

B. SHAM

SUNAIN

2.

MUHAMMAD

 ADLI AFIF B

MUHAMED

NAZRI

2.

MUHAMMAD

UWAIS B

 ABDUL MANAP

2.

MUHAMMAD

HAIQAL

HAKIMIE BIN

NURUL

HISHAM

3

MUHAMMAD

IKRAM HAFIY

B. ANUAR

3.

MUHAMMAD

FAWWAZ

 AIZUDDIN

B

RUZAIMI

3.

TENGKU

 AHMAD

LUQMAN B

TENGKU

 AZLAN SHAH

3.

DANISH B

MOHD SHAHIR

4

MOHAMMAAD

 AMIER AIEMAN

B. SUHAINI

4.

MUHAMMAD

HAIKAL

B

 AZMI

4.

NUR SHUHADA

BT MOHD

YUSOFF

4.

IZZAT

FAKHRUL

 AIDRIL BIN

SUHAIMI

5

 AISYAH

NURDALILA BT.

 AHMAD LUTFI

5.

HANIE

IRSALINA BT

 ABDUL

BAHZIT

5.

SUCI HUMAIRA

BALQIS BT

MOHD HARAWI

5.

NAIMULLAH

BIN NASHIR

UDDIN

6

NUR DANIA

IZZATI BT

 AHMAD KHAIRI

6.

NORHASLIZA

BT. KARIM

6.

6.

7

NURUL

 AMALINA

IZZATI BT

KHAIRI ANUAR

7.

NUR SUHAIKA

BT HASMUNI

7.

7.

8

NURUL

 ATHIRAH BT

MOHAMAD

RAMLEE

8.

NURSOFIYA

 AINI BT

RAZAMAN

8.

8.

9

YASMIN

MURSYIDA BT

NOR AZAM

9.

9.

9.

10

ZINNIRAH BT

MOHD SOFFY

10.

10.

10.

(11)

BIL

2 DINAMIK

BIL

2 ANGGUN

BIL

2 SOLEH

1

MUHAMAD

DANIAL B

KAMARULZAM

 AN

1.

SITI

INSYIRAH

MAISARAH

BT AZMAN

1.

 AHMAD

 AZFAR B

ZA’ABA

2

 AHMAD IKMAL

HAKIM B MOHD

RISAL

2.

NURKHAIR

UN NAJWA

BT

MOHD

 AMIR

2.

ISMA ALIF B

NORTARMIZI

3

 AHMAD WAFIY

B MUHAMMAD

TERMIZI

3.

 ALIA

NATASYA

BT

MOHD

ZUL AZHAR

3.

 AMIRUL

SHAFIQ B

KHAIRUL

 AZHAR

4

 AHMAD

 ALIMUL AHNAF

B ABDUL

QAYUM

4.

N UR

AL IA

NATASYA

BT ABDUL

RANI

4.

NUR

FARATIRA BT

 ABD WAHAB

5

NUHAMMAD

 AMMAR HAZIQ

B MUHAMMAD

SALAHUDDIN

5.

MUHAMAM

MAD

ADI

 ARYANTO B

MUHD EKO

SAPUTRO

5.

NUR AMIRA

NAJWA BT

BAHARUDEE

N MEERAH

6

RABIATUL

 ADLINA BT

HUSAINI

6.

MUHAMMA

D HAKIM B

 ABD

RASHID

6.

7

NURUL IZZATI

BT KHAIRI

 ANUAR

7.

MUHAMMA

D ASYRAF

B

MOHAMAD

PAUZI

7.

8

NURIN NAZIFA

BT MUHAMED

NAZRI

8.

NASRUL

HAZIQ

B

NOOR

HISHAM

9.

9

NUR HUMAIRA

SUMAYYAH BT

 AZMI

9

7

KEDUDUKAN DALAM KELAS

 TAHUN 2

2012

(12)

BIL

NAMA

KELAS

1

PAVITHRA A/P SIVALINGAM

6 DINAMIK

2

TENGKU ATIQAH FARHANA BT

TENGKU AZLAN SHAH

6 DINAMIK

3

FARAH NAJWA BT NURUL AMRI

6 DINAMIK

4

NURSHAFIQAH BT AHMAD FAKHRI

5 DINAMIK

5

NURLIYANA AINI BT, RAZAMAN

5 DINAMIK

6 DINAMIK

PERTAMA KEDUA KETIGA

3 DINAMIK

PERTAMA

KEDUA

KETIGA

NUR AQILAH HUSNA BT

 ABDUL AZID

MUHAMMAD IQBAR BIN

YAACOB

NIK MUHAMMAD

DANISH BIN NIK MUHD

SUHAIMI

3 ANGGUN

PERTAMA

KEDUA

KETIGA

MUHAMMAD AMIRUL AKMAL

B. ZULKIPLI

NURUL AMIRA BT NAZRI

MUQRI FAIZ BIN ZABRI

3 SOLEH

PERTAMA

KEDUA

KETIGA

 ATHIRAH SYAFIQAH BT

BADRULHISHAM

NUR AIN SHAFIKA BT

MOHAMAD RIDWAN

MUHAMMAD ROZAINI

B. RIZAMAN

INDIVIDU TERBAIK KESELURUHAN

1

NUR

AQILAH

HUSNA

BT

ABDUL

AZID

3D

2

MUHAMMAD

IQBAR

BIN

YAACOB

3D

3

NIK MUHAMMAD DANISH BIN NIK MUHAMMAD SUHAIMI

3D

4

MUHAMMAD

SAUFI

HANIF

BIN

HASMAN

3D

5

NUR

HASANAH

BT

MUHAMAD

HUSIN

3D

6

NUR

ALISA

SYAMIRA

BT

MOHD

ROZI

3D

7

 AFIQ DANISH BIN MOHD RAZIP

3D

8

NOR

SUMAYYA NADHIRAH

BT

SHAMSUNAIN

3D

9

MUHAMMAD AIZAT IZZUDDIN BIN MOHD KHAMIS

3D

10

PUTERI NURSYAFIQAH BT MEGAT SHARIZAN

3D

ANUGERAH NILAM

2012

KEDUDUKAN DALAM KELAS

 TAHUN 6

2012

(13)

MOHAMMAD ARIFF BIN  AZMAN

TENGKU ATIQAH FARHANA BT TENGKU AZLAN SHAH

MUHAMMAD FAIZZUDEEN B SAIDUN BAKRI

6 ANGGUN

PERTAMA KEDUA KETIGA

MUHAMMAD AIDIL FAZANI B. ZURAIMI

MUHAMMAD DANIAL B. NOOR

 AZAHARI NURIN SAKINA BT MUHAMED NAZRI

6 SOLEH

PERTAMA KEDUA KETIGA

MASZATUL SHAMEERA BT ROSLI

NUR ERINA NATASHA BT MOHD

RAFITH MUHAMMAD AIMAN B. MAZLAN

6 TEGUH

PERTAMA KEDUA KETIGA

MUHAMED AMMAR B NORDIN HUSNA BT AMIRUDDIN

 AHMAD AZEEM BIN NOOR AMAN SHAH

6 ILTIZAM

PERTAMA KEDUA KETIGA

MOHD ZULHILMI AFIQ B MOHD NAYAM

NUR SHAZEREN ISKANDAR B SAHARUDIN

MOHAMMAD RAMADHAN NOOR  AZLAN B. NOOR AZLAN

BIL

INDIVIDU

TERBAIK

KESELURUHAN

1 MOHAMMADARIFFBINAZMAN 6D 2 TENGKU ATIQAH FARHANA BT TENGKU AZLAN SHAH 6D 3 MUHAMMAD FAIZZUDEEN BIN SAIDUN BAKRI 6D 4 MUHAMMAD ARIEF NAZMIE BIN MAZALAN 6D 5 MUHAMMADAIMANBINMOHDZAINI 6D 6 MOHAMADAMIRIZARILBINSHAHIMI 6D 7 SHAFELA ERA FAZRIEN BT ABDUL GHANI 6D 8 HAZIQAJWADBINJAMIL 6D 9 FARHANAAISYAHBTMOHDRISAL 6D 10 MUHAMMAD DANIAL HAKIM BIN AHMAD KHAIRI 6D

MATA PELAJARAN TERBAIK

11

MATA PELAJARAN TERBAIK 

 TAHUN 6

2012

KEDUDUKAN DALAM KELAS

 TAHUN 3

2012

(14)

B.MELAYU(PEMAHAMAN)

MUHAMMAD ARIEF NAZMIE BIN MAZALAN

B.MELAYU(PENULISAN)

HURUL AIN BT MOHD SHAHIR

B.INGGERIS

MOHAMMAD ARIFF BIN AZMAN

MATEMATIK

MUHAMMAD FARID ANAS BIN HASSAN

SAINS

FATINAH

BT

OTHMAN

PENDIDIKAN ISLAM

TENGKU ATIQAH FARHANA BT TENGKU AZLAN SHAH

BAHASA ARAB

TENGKU ATIQAH FARHANA BT TENGKU AZLAN SHAH

JAWI

HURUL

AIN

BT

MOHD

SHAHIR

PENDIDIKAN MORAL

PAVITHRA A/P SIVALINGAM

KAJIAN TEMPATAN

MOHAMAD AMIR IZARIL BIN SHAHIMI

P. SIVIK &

KEWARGANEGARAAN

NURUL INTAN FAZIRA BT AKHIMUDDIN

B.MELAYU(PEMAHAMAN)

NUR AQILAH HUSNA BT ABDUL AZID

B.MELAYU(PENULISAN)

NOOR AINNA HIDAYAH BT ZAINAL ARIFF

B.INGGERIS

NIK MUHAMMAD DANISH B. NIK MUHD SUHAIMI

MATEMATIK

MUHAMMAD AIZAT IZZUDDIN BIN MOHD

KHAMIS

SAINS

NUR ALISA SYAMIRA BT MOHD ROZI

PENDIDIKAN ISLAM

NUR SUMAYYA NADHIRAH BT SHAMSUNAIN

BAHASA ARAB

NUR ALISA SYAMIRA BT MOHD ROZI

JAWI

N NIK MUHAMMAD DANISH B. NIK MUHD

SUHAIMI

PENDIDIKAN

MORAL

-4 DINAMIK

PERTAMA KEDUA KETIGA MOHAMAD AMIR IZARUL B.

SHAHIMI

NUR AMIRULL ARIFF B.SUHAINI

KHAIRUNISA HANIFAH BT M.SAHIBURRAHMAN

4 ANGGUN

KEDUDUKAN DALAM KELAS

 TAHUN 4

MATA PELAJARAN TERBAIK 

 TAHUN 3

(15)

PERTAMA KEDUA KETIGA LUQMAN HAKIM B. ABDULLAH AHMAD HILMI B. AHMAD

MARZUKI

MUHAMMAD HAZIM B. ROSLI

4 SOLEH

PERTAMA KEDUA KETIGA HASHIMAH NABILAH BT HISHAM MOHAMAD HAIKAL HAFIZ

B MOHD TARMIZI

MUHAMMAD ADHA KHUZAIRI B ROMZI

INDIVIDU TERBAIK KESELURUHAN

1 MOHAMAD AMIR IZARUL BIN SHAHIMI 4D

2 A MI RU LL A RI FF BI N S UH AI NI

4D

3 KHAIRUNNISA HANIFAH BINTI M.SAHIBURRAHMAN

4D

4 NOOR AZZIRUDDIN BIN NOOR RAMLI

4D

5 M UA Z S YA HM I B IN J AM IL

4D

6 MUHAMMAD FARID BIN FAIZAL AL FAIRUS

4D

7 N UR A IN B IN TI M OH D SA NI

4D

8 MOHAMMAD ARIF BIN MOHD RADZUN

4D

9 L UQ MA N H AK IM BI N AB DU LL AH

4D

10 AHMAD SYAZWAN BIN KAMARUL BAHRIN

4D

5 DINAMIK

PERTAMA KEDUA KETIGA MUHAMMAD ADLI BIN

 ABDULLAH

NURLIYANA AINI BINTI RAZAMAN

NUR ALEESYA AUNI BT JAMALUDDIN

5 ANGGUN

PERTAMA KEDUA KETIGA  AIMAN SYAMIN BIN AZIMI DARWISYAH ANAQI BT

JEFFRY SANI

NUUR IMAN HAFIZ BIN MOHD SHAFFIE

5 SOLEH

PERTAMA KEDUA KETIGA NURUL IKA SABRINA BT

MUHAMAD RADZI

PUTRI NUR NAJWA BT MOHD NAZIR

NOR SITI HAJAR BT MUHAMAD JAILANI

5 TEGUH

PERTAMA KEDUA KETIGA MUHAMMAD RAHIM AZIZ BIN

MUHAMMAD NOR

 ABDUL HAKIEM BIN IBRAHIM

 AHMAD IZZAT BIN AHMAD SHAH INDIVIDU TERBAIK KESELURUHAN

1 MUHAMMAD ADLI BIN ABDULLAH 5D 2 NURLIYANA AINI BINTI RAZAMAN

5D

3 NUR ALEESYA AUNI BINTI JAMALUDDIN

5D

4 NOOR AZLIHAIZAT BIN NOOR RAMLY

5D

5 NUR SYAFIQAH BINTI AHMAD FAKHRI

5D

6 A ID IL E IZ HA R B IN D AU D

5D

7 MUHAMMAD AZRI SUFI BIN MOHAMAD SHAARI

5D

8 NUR AISHAH SOUFIAH BINTI MD NAZRI

5D

9 NUR HANAN I BI NT I AZ MI

5D

10 SITI BALQIS BINTI HAZMI

5D

KEDUDUKAN DALAM KELAS

 TAHUN 5

2012

MATA PELAJARAN TERBAIK 

 TAHUN 4

(16)

B.MELAYU(PEMAHAMAN)

SITI HAJAR BINTI MOHAMAD ZABIB

B.MELAYU(PENULISAN)

MOHAMAD AMIR IZARUL BIN SHAHIMI

B.INGGERIS

MOHAMAD AMIR IZARUL BIN SHAHIMI

MATEMATIK

KHAIRUNNISA HANIFAH BT SAHIBURRAHMAN

SAINS

MOHAMAD AMIR IZARUL BIN SHAHIMI

PENDIDIKAN ISLAM

MOHAMAD AMIR IZARUL BIN SHAHIMI

BAHASA ARAB

MOHAMAD AMIR IZARUL BIN SHAHIMI

JAWI

NURUL ATIQAH ATHIRAH BT RAZMAN

PENDIDIKAN

MORAL

-TIADA-KAJIAN TEMPATAN

MUAZ SYAHMI BIN JAMIL

P. SIVIK &

KEWARGANEGARAAN

NURUL AZREEN BINTI ABD MALEK

KEMAHIRAN HIDUP

NOOR A NOOR AZZIRUDDIN BIN NOOR RAMLI

MATA PELAJARAN TERBAIK

B.MELAYU(PEMAHAMAN)

NUR ALEESYA AUNI BINTI JAMALUDDIN

B.MELAYU(PENULISAN)

FAZATUL ADAWIYAH BINTI HAMDAN

B.INGGERIS

NURLIYANA AINI BINTI RAZAMAN

MATEMATIK

MUHAMMAD ADLI BIN ABDULLAH

SAINS

MUHAMMAD ADLI BIN ABDULLAH

PEN DID IKAN ISL AM

MU HAMMAD AD LI BI N ABD ULL AH

BAHASA ARAB

NURLIYANA AINI BINTI RAZAMAN

JAWI

NUR ALEESYA AUNI BINTI JAMALUDDIN

PENDIDIKAN

MORAL

--TIADA-KAJIAN TEMPATAN

NUR AISHAH SOUFIAH BINTI MOHD NAZRI

P. SIVIK &

KEWARGANEGARAAN

NUR SYAFIQAH BINTI AHMAD FAKHRI

MATA PELAJARAN TERBAIK 

 TAHUN 5

(17)

Referensi

Dokumen terkait

Elon musk as soon as a parlay is made to huntington does huntington bank offer credit card with iceland and energy to play, daftar receiver rekomendasi ninmedia menggratiskan

Analisis data menggunakan data kuantitatif dan kualitatif Hasil penelitian menunjukkan adanya peningkatan kecerdasan logika matematika melalui discovery learning, dapat

Puji Syukur atas kehadirat Allah Subhanahu Wa Ta’ala yang telah melimpahkan rahmat dan hidayah-Nya, sehingga skripsi dengan judul “Pengembangan Buku Ajar

Pada sektor industri manufaktur, tiga bank asing kembali meduduki posisi tertinggi dalam pemeringkatan ini, yakni HSBC dengan skor 37,50 persen; lalu ada Citibank sebesar 28,57 persen

– Desain data / class mengubah kelas analisis ke dalam kelas desain bersama dengan struktur data yang diperlukan untuk mengimplementasikan perangkat lunak.. – Desain

Setelah menyanggupi, Nicky mengajak peneliti untuk mendekat ke backstage yang saat itu ramai dipenuhi peserta acara yang sedang stand by dan juga para pengurus

- Maksud menggerakkan telah terbentuk sebelum si pembuat me- ngadakan hubungan dengan negara asing tersebut, maksud mana ditujukan agar negara asing tersebut menjanjikan

Sesuai dengan Undang-Undang Nomor 25 Tahun 2004 tentang Sistem Perencanaan Pembangunan Nasional, dan Undang-Undang Nomor 32 Tahun 2004 tentang Pemerintah Daerah