• Tidak ada hasil yang ditemukan

«Астана Опера» театры

N/A
N/A
Protected

Academic year: 2024

Membagikan "«Астана Опера» театры"

Copied!
1
0
0

Teks penuh

(1)

Автор: ТУРСЫНБЕКОВА ЛЯЙЛА РАУШАНБЕКОВНА Пән: Қазақ тілі (Т1)

Сынып: 6-сынып

Бөлім: Астана – мәдениет пен өнер ордасы Тақырып: «Астана Опера» театры

Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу):

6.3.6.1 Мәтіндегі  орфографиялық және пунктуациялық қателерді сөздіктерге,  емле ережелеріне сүйеніп, түзету, редакциялау

Сабақтың мақсаты: Оқылым стратегияларын қолданып, орфографиялық пунктуациялық қателерді сөздіктерге, емле ережелеріне сүйеніп, мәтіндегі қателерді түзетеді, редакциялайды.

Тілдік мақсаттар: • Театр, опера

Күтілетін нәтиже: Оқылым стратегияларын қолданып, орфографиялық пунктуациялық қателерді сөздіктерге, емле ережелеріне сүйеніп, мәтіндегі қателерді түзетеді, редакциялайды.

Бағалау критерийлері: • Қателерді түзейді, анықтайды; 

• Ережені біледі, еске түсіреді; 

• Қайта редакциялайды   Құндылықтарды

дарыту:

«Мәңгілік ел» идеясы арқылы оқушылардың патриотизм мен азаматтық жауапкершілігін арттыра отырып, ұлттық тәрбиеге  және мәдениет пен өнерге баулу.

АКТ-ны қолдану дағдылары:

Интербелсенді тақта аудиовизуалды материалды демонстрациялауға қолданылады.

Пәнаралық байланыс: Әдебиет, тарих, музыка

Бастапқы білім: Опера – өнер шыңы (термин сөздер)

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері

Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар

Сабақтың басы (5 минут)

Сәлемдесу, сыныптың сабаққа дайындығын қадағалау, алдыңғы білімді пысықтау. Оқушыларды топқа қоржындағы асықтармен бөлу.  Сабақтың тақырыбын анықтау үшін дыбыссыз видео беріледі. Оқу мақсаты таныстырылады, оқушылар өздері сабақ мақсатын құрады.

Сабақтың ортасы (27 минут)

Дамыту тапсырмалары:  

№1 тапсырма.ТЖ «ЖИГСО» әдісі  Әр топ оқушылары өз топ атаулары  /BA’ITEREK, ASTANA, OPERA, EXPO/ туралы мәлімет айтады, берілген мәтін бойынша орфографиялық сөздікпен жұмыс жасайды, редакциялайды.  

Оқылым  алды. 

Жұптық жұмыс.

Ой тастау, ойланту . Опера театрына кімнің аты берілген?  

«Жуан және жіңішке сұрақ» әдісі    

Мәтінді оқиды. Орфографиялық қателерді түзетеді. Жуан және жіңішке сұрақтар құрастырып, бір-біріне қояды.   

Сабақтың соңы (5 минут)

Кері байланыс. "Сэнвич" әдісі

«Астана опера» атауына байланысты ребус құрастыру   Рефлексия

(3 минут)

Білемін. Білдім, Білгім келеді  кестесі

Referensi
